Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Kwapo »

Pánové četli jste už tohle -> http://www.novinky.cz/krimi/222065-dals ... pruhu.html" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Osobně mi to přijde už jako kravina, kdy neví, za co buzerovat a na co všechno špatného poukázat. Osobně blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu v minimální a bezpečném provozu taky nedávám. Při vyjíždění do rychlého pruhu je to samozřejmost, ale pokud řidič vidí, že široko daleko nikdo není, tak mi to přijde jako kravina. :roll:
Celkem by mě zajímalo, kolik bylo takto způsobeno dopravních nehod, především na dálnici. Začínám si připadat jako v kocourkově.

A jakej je váš názor na tento "přetupek"? Blikáte úplně pokaždé? :D
Naposledy upravil(a) Kwapo dne 11.01.2011 21:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Skrat-G4 »

vždy, i když nic nejede 8)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od PlusOne »

Dočetl jsem akorát po řádek, kde je Humlovo jméno. Rýpání se v takových blbostech z něj v očích veřejnosti dělá "dopravního experta". Dál to pro mě nemá cenu číst, jeho názory ohledně situace na silnicích jsou větší kraviny, než píše Vyčůrníček.....místo, aby se lidi v diskuzi nad tím pozastavili, plácají se přes rameno, jak oni blikají...jedinej názor, kterej se mi tam líbil:

Jan Sítek, Hlohovec

Úterý, 11.ledna 2011, 17:19:07 | Souhlasím | Nesouhlasím | +10

Mě se zase zdá, že nešvarem českých novinářů je dělat z komára velblouda. A to neustále. Kolik se tady ještě objeví videí o tom, jak jeden bl...c jede pomalu na dálnici v levém pruhu a druhý bl...c se mu pak mstí brzděním? Zajeďte se podívat, jak se jezdí v Itálii nebo ve Španělsku, tam byste nemohli psát o ničem jiném. Místo striktních pravidel tam používají selský rozum, troubením si dělají cestu, atd., ale evidentně jim to tam funguje a nehodovost je tam nižší, než u nás. Tady někdo nehodí blinkr a Novinky z toho udělají zprávu dne. Vaše starosti bych chtěl mít.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Kwapo »

Diskuze pod clanky nectu, jelikoz tam z 90% pisou jen teoretikove, kteri nemaji co jineho na praci. Ale s timto co postnul +1 souhlasím. Osobně se mi za dobu co jezdím NIKDY nestalo, ze bych nekoho nejak ohrozil tím, že nekdy nedam blinkry pri razeni se do praveho pruhu. A nikdy me to taky nijak neomezilo, kdyz to nekdo udelal mně a vcelku to chápu. Zvláště na dálnici, kde člověk musí předpovídat, tak vidí že ten onen řidič se bude zařazovat.
Prostě tohle mi přijde jako celkem slušná kravina. :roll:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od napster »

jak kdy,ve městě vždy blikam na dálnici jen při sjíždění,nebo najíždění. pokud jedu v levym pruhu a předjíždim a v ozidlo zamnou v pravym pruhu je dostatečně vzdáleno odemě,tak taky neblikam. a jak bylo psáno řešej kraviny. vadí mi,když ve městě se nebliká,ale na výpadovkách a dálnicích kdybych blikal,tak nedělam nic jinýho,než jen pouštim blinkry.....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
hafan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 08.08.2008 20:47
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od hafan »

v anglii se neblika a ani to tam neřeší

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejéždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od napster »

hafan píše:v anglii se neblika a ani to tam neřeší

nevim když jsem jezdil anglii pravidelně,tak se tam blikalo. nepleteš si to s polskem? tam se nebliká a dokonce ani v autoškole mco neblikaj :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
VW tomasz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2292
Registrován: 08.04.2010 18:41
Bydliště: okoli opavwy ,ostravwy

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od VW tomasz »

blikam vzdycky,aspon tuk tuk,jen pro klid v dusi,ale nemam rad kdyz lidi neblikaji pri vyjezdu z kruhace,to potom cekas jak magor...no a pak mi vadi kdyz nekdo naopak zapomene mit blinkr zaply a ty nevis co vlastne chce,kdyz za nim jedes..
(s)low and original

KasMen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 15.02.2009 19:35
Bydliště: Praha 10

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od KasMen »

Mě se spíš líbí jak je hroznej přestupek neblikat, ale to že na D1 zasíraj prostřední pruh, když v pravym mu nic nejede, už je v pořádku... Všechny záběry (pokud byly 3 pruhy) byly z prostředního, i když před nim nic nebylo :mrgreen:
Octavia I 1,9TDi ex.: Golf IV 1,8T Highline; Vento 1,9TDi; Fiat 126p 650E :)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Vecernicek »

A já byl piča magor když jsem napsal že neblikám a mám to dokonce ve večerníčkovým vláknu.... omfg, další pravda která se vyšla na světlo světa a Večerníček měl opět pravdu. Hlavně všichni co byli na videu měli jedno společné... že by blikáním ničeho nedosáhli protože auto které jelo za nimi (kamera) jela příliš pomalu na to aby mohla na blikání jakkoliv reagovat. A tak je to i v běžném životě, akorát jedna ambicionázní novinářka z toho uděla přestupek hodný žaláře. Čůráka do piče a zkrátit řetez u plotny.

Ještě něco jsem chtěl ale už jsem to zapoměl.

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Karapítko »

Véčo kdyby jsi přestal používat neslušné výrazy, tak mají některé tvoje příspěvky poloviční velikost :lol:

Jinak - snažím blikat kdykoliv potřebuju změnit směr, nebo pruh - jsem-li vidět je to plus a já chci, aby okolní řidiči jasně chápali co se chystám udělat a co mám v autě tripling, tak je to vůbec hodně jednoduché.
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Davwe »

Priznam se, ze blikam taky jen podle situace, nicmene jednou je to ve vyhlasce, tak by to tak melo byt :) K castejsimu blikani mi hodne pomohl trojblik, to neni takovej opruz jako kdyz to musi clovek vypinat :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od PlusOne »

Karapítko píše:Véčo kdyby jsi přestal používat neslušné výrazy, tak mají některé tvoje příspěvky poloviční velikost :lol:

Jinak - snažím blikat kdykoliv potřebuju změnit směr, nebo pruh - jsem-li vidět je to plus a já chci, aby okolní řidiči jasně chápali co se chystám udělat a co mám v autě tripling, tak je to vůbec hodně jednoduché.

Jasný - když je Karapítko vidět, jsem to já :mrgreen:

Nicméně jinak s ním souhlasím...jak s blinkrama, tak s poznámkou ohledně Vyčůrníčka...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Karapítko »

Je to v pasti - práskl sem nešikovně sám sebe - jsem-li vidět jsem Plus, nejsem-li vidět jsem Karapítko - je to moje druhá identita, něco jako Batman - modeři si ten sebeprásk můžou ověřit na IPině. Přesto Vás žádám, aby jste mne v rámci respektu k mé rozvinuté schizofrenii respektovali jako dva. Jednoho s šátkem a jednoho s vlasama. Díky všem za pochopení :wink:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu

Příspěvek od Tomášek »

Davwe píše:Priznam se, ze blikam taky jen podle situace, nicmene jednou je to ve vyhlasce, tak by to tak melo byt :) K castejsimu blikani mi hodne pomohl trojblik, to neni takovej opruz jako kdyz to musi clovek vypinat :lol:
uz ste to nekdo zkousel pomoci toho relatka jak se tu nekde pise na klubu?

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“