Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Onboard kamera
PříspěvekNapsal: 11.01.2011 21:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

939

Ratíškovice/Brno

Zdravím VW-šamany.
Ne že bych měl na silnici nějaké problém, ale už delší dobu zvažuju výše uvedené zařízení, máte někdo s něčím zkušenosti?

Zaujala mě tato:
http://www.onboard.cz/onboard-kamery/on ... im-videnim

Jenom bych uvítal zkušenost kdo to v autě vozí, ono video je sice hezké, ale uživatelská zkušenost je prostě něco jiného. Těch idiotů jezdí po silnici fakt kopec, už i tady jsem četl příběhy o překlopených událostech a nechci, aby se komukoliv v mém autě něco takového přihodilo.

Za každou trošku do mlýna budu rád, téma jsem tu nenašel...

Nabídka cukrovinek za skladové ceny

Oleje Mobil 1 za super ceny!

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: Onboard kamera
PříspěvekNapsal: 11.01.2011 21:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1429

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.47145

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 16:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

C.Budejovice

GeneHawkins píše:

:-D všechno je to z honkongu... ale že si na tom narazí dva litry bych nečekal... :-D

osobně taky o přemejšlim o on-board kameře, ale nechci vozit takovohle krabici nonstop na okně... chci něco co můžu v autě nechat přes noc a nebude to nikoho lákat...

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 17:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

613

sever Čech

Stepix píše:
GeneHawkins píše:

:-D všechno je to z honkongu... ale že si na tom narazí dva litry bych nečekal... :-D

osobně taky o přemejšlim o on-board kameře, ale nechci vozit takovohle krabici nonstop na okně... chci něco co můžu v autě nechat přes noc a nebude to nikoho lákat...

než příště vybleješ takovej hnůj, tak se nad sebou trochu zamysli. Ono když si započítáš clo, DPH a to že na tendle bazmek musíš dát 2 roky záruku, tak je naprosto odpovídající cena, číňani sami dávaj max. rok...

Jinak za mě tadle kamera je obrazem super, ale ta kvalita zpracování by měla odpovídat nákupu kolem 500Kč, fakt strašná bída...

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 17:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

28.07.2010

32

Praha

Pokud mate nekdo telefon s Androidem, tak lze stahnout aplikace DailyRoads na zaznam jizdy. Telefon se upevni do drzaku a nahravate. Muzete take pripojit na nabijeni do zapalovace, pres autonabijecku.

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 19:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5488

Praha-Rakovnicko-Praha

Rudi píše:
než příště vybleješ takovej hnůj, tak se nad sebou trochu zamysli..

8O A ty jsi se zamyslel :?: Nebo uz od nich neco objednal :?: Asi neeeeeeee co :roll:

Ja primo od nich ano - nekolikrat a ani jednou jsem CLO natoz DPH neplatil :!: :!: :!: :wink:

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 20:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2542

kousek od Brna

koupil jsem něco podobného z číny (cena jen 250kč včetně dopravy) a video z toho vypadá poměrně dobře. dal jsem to v autě na sluneční clonu a dobrý.

http://aukro.cz/item1372468397_mini_hd_ ... uzdro.html

zkoušel jsem to i na rc autíčku, ale tam je obraz už roztřesený. přece jen v terénu se to trochu klepe :D

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 20:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.06.2010

10

Vadí mi neustálé odpojování, aby mi kvůli tomu nerozbil nějaký puberťák auto. Stejně tam bude potřeba nějak nacpat šťávu...

Originální obrazy do bytu a myslíte už na vánoce 2011?

PříspěvekNapsal: 12.01.2011 23:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

boobika píše:
koupil jsem něco podobného z číny (cena jen 250kč včetně dopravy) a video z toho vypadá poměrně dobře. dal jsem to v autě na sluneční clonu a dobrý.

http://aukro.cz/item1372468397_mini_hd_ ... uzdro.html

zkoušel jsem to i na rc autíčku, ale tam je obraz už roztřesený. přece jen v terénu se to trochu klepe :D

já měl taky, vozil jsem to na přilbě na motorce v terénu, zvládalo to i přechod světlo stín...za málo peněz hodně muziky

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 08:52 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

C.Budejovice

brz00ro píše:
Vadí mi neustálé odpojování, aby mi kvůli tomu nerozbil nějaký puberťák auto. Stejně tam bude potřeba nějak nacpat šťávu...

moje slova, ale bohužel sehnat něco malého nenápadného, co by se samo zaplo a vyplo s motorem... a ještě za zajímavý peníz... nemyslitelné

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 09:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4285

Někdy si připadám jako fakt v pomocné školce pokud bych měl srovat iq uživatelů jednotlivých for tak vw klub je zatím na tom nejhůř. Vše tady musím šíleně moc rozvádět, dávat si pozor na každé slovo a beztak su piča.
Prosímtě kdes na tom byl že nic takového neexistuje?

když na toto klikneš zobrazí se ti odkaz na onu kameru píše:
Kamera může operovat ve dvou napájecích režimech. Na baterii, bez připojené nabíječky, kdy je spuštění záznamu odstartováno stiskem klávesy REC a nebo pokud je na nabíječce, tak při nastartování auta, se začne kamera nabíjet a záznam se spustí automaticky.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neděkujte že jsem vám zase vyvrátil mýtus že véča je piča. :old: :jok:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 09:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

C.Budejovice

nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 10:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

939

Ratíškovice/Brno

Stepix píše:
nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?

Malá kamera asi nenabídne parametry, které jsou pro podobné účely potřeba - snímací frekvence, rozlišení, úhel a délku záznamu. Zkoušel jsem to klasickým 5Mpix foťákem v "mobilu" a kvalita je fakt ubohá o pozorovacím úhlu nemluvě.

Když namontuješ na stínítko nějaký shit, tak tam nemusíš dávat nic a vyjde to nastejno. Mimo to, dneska má v autě každý druhý navi, to myslíš, že všichni navi v autě nechávají? Je to jak vzít klíče od baráku z přihrádky.

Díky za ten druhý odkaz, cena je tam teda jinde, na tom prvním webu jsou i videa, což je pro porovnávání parametrů jaksi více než cena, kterou budu řešit až si produkt vyberu.

Nabídka cukrovinek za skladové ceny

Oleje Mobil 1 za super ceny!

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 10:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

C.Budejovice

technicky máš asi pravdu, ale prostě i tato byť kvalitativně horší možnost mi tu chybí... něco na způsob couvací kamery... záznamový médium mít schovaný třeba pod sedačkou nebo v kastliku. Nejsem elektronik ale neříkej mi, že kdyby tu čočku dali do malý krabičky s 2m drátem ke zbytku přístroje, tak že by to byla tak nepoužitelná kvalita?

Shear_5 píše:
Stepix píše:

Malá kamera asi nenabídne parametry, které jsou pro podobné účely potřeba - snímací frekvence, rozlišení, úhel a délku záznamu. Zkoušel jsem to klasickým 5Mpix foťákem v "mobilu" a kvalita je fakt ubohá o pozorovacím úhlu nemluvě.

Když namontuješ na stínítko nějaký shit, tak tam nemusíš dávat nic a vyjde to nastejno. Mimo to, dneska má v autě každý druhý navi, to myslíš, že všichni navi v autě nechávají? Je to jak vzít klíče od baráku z přihrádky.

Díky za ten druhý odkaz, cena je tam teda jinde, na tom prvním webu jsou i videa, což je pro porovnávání parametrů jaksi více než cena, kterou budu řešit až si produkt vyberu.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.01.2011 10:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4285

Tak to vykuchej, podle mě když to dáš šikovně někde u zpětnýho zrcátka bude to pro 90% neviditelné... každej se divá do auta nenápadně z vrchu a nekouká zespod na střechu.
Co se týká peněz, jestli si myslíš že si koupíš něco za 1000,-Kč a budeš si myslet jakej seš ultra mega high zabezpečenej tak prosím... ale tady se bavím o nečem co je kvalitní (HD) a záznám věrohodný a není to jen záznam čmouh...

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]