Onboard kamera

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Mára_VR6 »

no jasně, dej si i druhou kameru na sebe, aby bylo dobře vidět, jaký budeš dělat ksichty, až to pošleš do nějakýho telegrafního sloupu, protože jsi právě online logoval váhu vzduchu a u toho kontroloval nový přispěvky na FB :twisted:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Onboard kamera

Příspěvek od michall »

Aspoň budu první v NATOČTO :rofl:

edit: se směješ, ale kolega si pořizoval kameru, aby natáčel přítulku, když řídí, aby jí pak pustil, jak se u toho chová. Sama ovšem tvrdí, že je klidná
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

kovikovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 27.11.2009 11:55
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Onboard kamera

Příspěvek od kovikovi »

Tak mám kameru doma, ale nebyl čas udělat nějaké to video a tak jsem zkusil udělat dneska za deště :)
Naposledy upravil(a) kovikovi dne 11.05.2013 19:29, celkem upraveno 1 x.
Peugeot partner 2.0 HDI 80kw r.v. 2002 mr03 bílá barva. CB TTI 771 a magnet TTI ML-145 stále 10. kanál
Škoda Fabia 1.4 TDI 55kw r.v. 2004 mr05 capucino barva. CB President HARRY III a Snake, 115 cm

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od GeneHawkins »

Takže měsíc... Clo?

kovikovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 27.11.2009 11:55
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Onboard kamera

Příspěvek od kovikovi »

No já jsem to měl asi týden v Praze zadržený celníkama. Neměl jsem podepsanou plnou moc, aby mi to mohla pošta poslat a když jsem to poslal tu plnou moc, tak to tady bylo asi za 3 dny. Zatím spokojenost :)
Peugeot partner 2.0 HDI 80kw r.v. 2002 mr03 bílá barva. CB TTI 771 a magnet TTI ML-145 stále 10. kanál
Škoda Fabia 1.4 TDI 55kw r.v. 2004 mr05 capucino barva. CB President HARRY III a Snake, 115 cm

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od GeneHawkins »

Takže jsi platil clo a celní služby na dobírku - je to tak?

kovikovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 27.11.2009 11:55
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Onboard kamera

Příspěvek od kovikovi »

Jo jo, je to tak zaplatil jsem navíc 680,- kč
Peugeot partner 2.0 HDI 80kw r.v. 2002 mr03 bílá barva. CB TTI 771 a magnet TTI ML-145 stále 10. kanál
Škoda Fabia 1.4 TDI 55kw r.v. 2004 mr05 capucino barva. CB President HARRY III a Snake, 115 cm

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od shafticzek »

Ahoj, od vánoc mám kamerku OmegaHD720P, pár z vás jí tu má taky co jsem koukal :) Po 1 šla na reklamaci, protože jakmile bylo pod 10 st celsia tak přstala nahrávat a pořá hlásila chybu pamě´tové karty, takže jsem dostal uplně novou a zatím jede :) Udělal jsem si kabel do zapalovače pod palubkou, aby se mi zapínala a vypínala sama na klíček a začala hned nahrávat :) Pár špeků jsem už nahrál. Četl jsem tu to vlákno, ale tedy jak je to třeba s tím, když na mě někdo třeba najede a bude na mě zkoušet, že jsem za to mohl já? Dá se to tehdy použít a nebo je to to porušení základních práv, nebo je to vyjímka? Nějak přesně nevím to praktické využití v konfliktní situaci s nějakým človíčkem a co pak eventuelně s policií.

Tady video v noci a pak v garážích za deště:
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Dymák »

V případě konfliktu bych vůbec nezmiňoval, že je vše natočený a volal bych policii.... (vždy je lepší mít protokol pro případný pozdější tahanice)
Těm bych řekl svou verzi a až poté, co bych si doma udělal kopii záznamu, bych to švestkám předložil.
Na 99.9% ti musej dát za pravdu, protože proti videu nikdo normální nepůjde

nic nelegálního to není a používá se to právě pro objasnění situace (usvědčení pachatele)... a funguje to - několik kluků v práci už mělo tu čest a zatím vždy kamera splnila účel, pro kterej si jí vozej na skle...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od shafticzek »

No to bych taky určitě udělal, zálohoval si kartu pro případ, že by mi to snad chtěli smazat a předložil bych jim to. Víš jak to tu poslední dobou chodí s tim (proti tomu nikdo normální nepůjde) "normálním" :mrgreen: . Právě jde o to aby člověk nepotkal šmejda a ten se neodvolával pak na nějaký zákon, že se to nemůže brát jako důkaz, ačkoliv na videu bude jasno a mě to pak přišijou. Já doufám, že to nebudu muset nikdy použít, ale jako pojistka je to fajn.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Vecernicek »

nesmíš natáče obličej, pokud to chceš použít musíš mít souhlas osob a nebo vycenzurované obličeje. (radila DAS)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od shafticzek »

To s těma obličejema je celkem fajn řešení, pokud stačí jen ten fakt toho vozu (že mě naboural) a ne toho, kdo to řídil...
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Samik »

Nemáte někdo zkušenost s kamerou GS 8000 případně GS 9000...???
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Onboard kamera

Příspěvek od sapik88 »

Tak už mám taky kameru, dal jsem přednost fullHD, aby na ní bylo trochu něco vidět, a vybral jsem http://www.kameravaute.cz/detail/212-ka ... senzorgps/" onclick="window.open(this.href);return false;
akorát jsem si ji objednal z číny, za pytel hlíny,... teda z honkongu za 18 stovek
http://www.ebay.com/itm/171153837155?ss ... 1497.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
a že jsem detailista, tak jsem si koupil kabeláž s měničem, pin do pojistkovky a navedu k tomu spínaný napětí hezky pod tapecírunkem přímo z pojistkovky, a ne přes autozapalovač

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Iníšek »

Já dostala jako dárek tuto kamerku...http://shop.alienmode.cz/product_info.p ... ts_id=1134" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“