Onboard kamera

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od BigBang »

je to sice trochu obří zrcátko, ale do autobusu to nevadí, tam je rozhled dobrej :D

já dostal, z reklamace novou, Prestigio Roadrunner 500 :) Z počátku se vypínala za tepla a teď nakonec se po pár minutách nahrávání zasekla. Kamera obraz snímala, ale byl tam „kroužek jako při načítání“ a nešla nijak ovládat, takže jsem musel vytáhnout baterku...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

kovikovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 27.11.2009 11:55
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Onboard kamera

Příspěvek od kovikovi »

Sapik88: tak musíš, pak někdy udělat video, jak to nahrává. :-)
Peugeot partner 2.0 HDI 80kw r.v. 2002 mr03 bílá barva. CB TTI 771 a magnet TTI ML-145 stále 10. kanál
Škoda Fabia 1.4 TDI 55kw r.v. 2004 mr05 capucino barva. CB President HARRY III a Snake, 115 cm

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od shafticzek »

Já mám tu omegu letos vlastně rok, jednou jsem jí reklamoval, protože v zimě prostě přestala nahrávat a furt chtěla formátovat kartu. Z reklamace mi dali radši úplně novou, v létě cajk a zimě zase naskakuje občas formát, ale dám ok a nahrává, tak už na to nemám sílu to vracet, funguje to.

Jinak k tomu detailingu... to bych byl pěknej vocas, kdybych měl full time onboard kameru v autě a měl jí v zapalovači. Mám vytýhlý + po sepnutí a udělanou krytou autozapalovačovou zásuvku, do ní zapíchlej adaptér a A sloupkem vytáhnutý, pod stropnicí a konektor vykoukne jen u z5nýho zrcátka hned do kamery. Pokud to někdo přehazuje z auta do auta, pak se nedivim ;)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Onboard kamera

Příspěvek od KJirka »

stala se mi před Vánoci docela komická situace. Přišel mi e-mail od příbuznýho, kde mi posílá odkaz na kameru do auta s doporučením, že by si on tuhle koupil. Protože jsem s ním o ničem podobným nikdy nemluvil, koukám na tu historii mailů a ona se ho na to ptala moje ženská s tím, že mi ji koupí k Vánocům. Ten kuba si to nějak poplet a odpověděl omylem mě. Takže jsem zachránil situaci tím, že jsem prohlásil něco v tom smyslu, že je jako klika, že jsem se to dověděl, protože takovou věc v autě vlastně vůbec nepotřebuju a nechci. No, smůla, tak jsem nedostal kameru, ale samý "měkký" dárky :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od napster »

Koukam taky nepotrebujes mit zaznam toho, jak jezdis vid??? To jsme na tom stejne :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od roti »

ja slysel samou chvalu na SeeZeus GT680W. V porovnani kvalita/cena neni na trhu momentalne nic lepsiho. Hlavne obraz v noci je spickovej.


S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: Onboard kamera

Příspěvek od ifos.cz »

Jen je škoda, že to video už je pomocí YT upravené pro omezení otřesů :-(
(je to vidět na tom poskakování textu dole)
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Onboard kamera

Příspěvek od buraccio »

Za ty prachy je fakt dobrá . . . používám ji už 2 měsíce . . koupil jsem na ebay.com za 119$ přímo z Číny . . došla za 3 týdny (free shipping) . . . Škoda jen, že se ta GPS anténa připojuje zvlášť. Koupil jsem do toho 32GB SD kartu. Vejde se na ni cca 4.5 hodiny fullHD záznamu. Záznam se dělí po 10 minutových blocích (cca 1.1 - 1.2 GB).
* Big City Life! *

kovikovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 27.11.2009 11:55
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Onboard kamera

Příspěvek od kovikovi »

Ahoj kluci,
já uvažuji o tady té kameře http://www.ebay.com/itm/DOD-LS430W-High ... 25912b001a a nevím jestli bude dobrá, tak bych chtěl poradit jestli by jste mi nedoporučili jinou. Díky
Peugeot partner 2.0 HDI 80kw r.v. 2002 mr03 bílá barva. CB TTI 771 a magnet TTI ML-145 stále 10. kanál
Škoda Fabia 1.4 TDI 55kw r.v. 2004 mr05 capucino barva. CB President HARRY III a Snake, 115 cm

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Mára_VR6 »

já mám v poště toto
http://www.dx.com/cs/p/sj4000-1-5-tft-1 ... ack-288813" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/results?search_q ... 0+vs+gopro" onclick="window.open(this.href);return false;

Myslím, že to bude dobrý
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od shafticzek »

napster píše:Koukam taky nepotrebujes mit zaznam toho, jak jezdis vid??? To jsme na tom stejne :mrgreen:
Na ježdění si většina lidí kupuje jiný věci (třeba gopro), ale tohle je v případě nehody. Když přežiješ, tak nad tim můžeš dělat co máš rád :) Když ne, třeba budeš rád, když to dotyčného dosvědčí, co já vim.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

cavendish
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.08.2014 13:57

Re: Onboard kamera

Příspěvek od cavendish »

já dostal, z reklamace novou, Prestigio Roadrunner 500 :) Z počátku se vypínala za tepla a teď nakonec se po pár minutách nahrávání zasekla. Kamera obraz snímala, ale byl tam „kroužek jako při načítání“ a nešla nijak ovládat, takže jsem musel vytáhnout baterku...[/quote]

Já RoadRunner měl a už nikdy víc. Vibrace z auta se přenášely přes držák a obraz se vlnil, řešilo se to i tady http://auto-kamera.cz/kamera-do-auta-re ... dakcni-tes" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od BigBang »

nepleť si 500 a 520 ;) já mám 500 a žádnej přenos vibrací od motoru se neprojevuje. Při hrbatý cestě se něco přenáší, ale nic extrémního. Ale musím uznat, že první kamera měla menší náchylnost na vibrace než tahle nová. Že by jinej firmware?
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Docker
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonínsko

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Docker »

Kluci a má někdo zkušenosti tady s touto kamerkou?

http://cerne-skrinky.heureka.cz/truecam-a5s/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat B5,5 1,9 TDI, VW Passat CC 2.0 TDI
_________________
Jezdím tak rychle jak létá můj anděl strážný.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Storm »

Já mám A5, což je předchozí verze A5s. A5s má pár drobností navíc + jiný GPS modul. Ta A5 není určitě bez chyb, ale záznam má kvalitní a to i v noci.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“