Onboard kamera

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od GeneHawkins »

Shear_5 píše:Díky za ten druhý odkaz, cena je tam teda jinde, na tom prvním webu jsou i videa, což je pro porovnávání parametrů jaksi více než cena, kterou budu řešit až si produkt vyberu.
No ona je to hlavně ta samá kamera. Videa tam jsou taky, ale na rozdíl od toho českého webu nejsou vybraná tak, aby se dělala hezčími...

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Onboard kamera

Příspěvek od boobika »

tak si kup tu čína kameru, kuchni ji (plošňák uvnitř má cca 15x40mm) a někde to narvi do auta.když to nacpeš do sluneční clony nebo k A sloupku, tak bude koukat jen čočka (průměr 5mm)
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Rudi »

patper píše:
Rudi píše: než příště vybleješ takovej hnůj, tak se nad sebou trochu zamysli..
8O A ty jsi se zamyslel :?: Nebo uz od nich neco objednal :?: Asi neeeeeeee co :roll:

Ja primo od nich ano - nekolikrat a ani jednou jsem CLO natoz DPH neplatil :!: :!: :!: :wink:
jo, jenže ty si soukromník a tam jsou trošku jiný podmínky než jako podnikatel, takže se prober :!: a je rozdíl podnikat a dělat charitu :gey:
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Bastard »

Rudi píše:jo, jenže ty si soukromník a ...
A ty si mamlas...

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Shear_5 »

Rudi píše:
patper píše: 8O A ty jsi se zamyslel :?: Nebo uz od nich neco objednal :?: Asi neeeeeeee co :roll:

Ja primo od nich ano - nekolikrat a ani jednou jsem CLO natoz DPH neplatil :!: :!: :!: :wink:
jo, jenže ty si soukromník a tam jsou trošku jiný podmínky než jako podnikatel, takže se prober :!: a je rozdíl podnikat a dělat charitu :gey:
Jejda, zase jeden ublížený podnikatel, doprčic, to si taková lampa, že si neumíš poradit? Ty provazy nejsou až tak těsné, aby to nešlo :D

Má to teda někdo v autě?

Uživatelský avatar
Luban06G
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2079
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Už jen Blansko

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Luban06G »

ukažte z toho někdo videjko,vy co to máte...dík :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Bastard »

Luban06G píše:ukažte z toho někdo videjko,vy co to máte...dík :mrgreen:
http://www.dealextreme.com/feedbacks/br ... /sku.47145" onclick="window.open(this.href);return false;

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Onboard kamera

Příspěvek od boobika »

kousek videa je zde

http://leteckaposta.cz/510890628" onclick="window.open(this.href);return false;


bohužel video, které jsem zkoušel v autě, jsem už smazal, ale dalo se na to koukat a v případě potřeby i rozeznat značku apod.
tohle je na rc autě, které se docela dost klepe. a navíc prská olej z fuku přímo na kameru :lol:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Vecernicek »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Standa »

však jo, mobil mezi opěrku (tímto ti díky za nápad :mrgreen: ) a jak se to natáčí :lol:

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Onboard kamera

Příspěvek od hasmen »

Syn má kameru na svým BMW a jsou to někdy docela zajímavý videa...

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: Onboard kamera

Příspěvek od ifos.cz »

Stepix píše:nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?
Tak zkus tohle:
http://www.dealextreme.com/p/rechargeab ... e-sd-47868 - je to vestavene ve zpetnem zrcatku. Priznam se, ze tohle na me osobne to bylo ovsem prilis drahe a parkuju v garazi, tak jsem si objednat jen tohle:
http://www.dealextreme.com/p/3-0mp-wide ... -out-47692 - pro me je primarni funkci "Loop recording", abych to nemusel mazat a stahl to jen po pripadnem pruseru ... kazdym dnem by to uz melo dorazit, tak jsem na to zvedavej ...
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Q-Ball »

tata si koupil pred pul rokem takovou tu kameru "do klopy" za cca 700,- az domu (na vyse uvedene odkazy jsem nekoukal teda), je na ni "sponka" jak na propisce treba, na hokejovej puk pridelal Lko a k tomu to jeste pres buzirku akorat pripne...video na notebooku pres celou obrazovku hezky, spzky krasne citelny, dopravni znacky taky i barvy na semaforech :mrgreen: proste dulezity veci to umi...pokud se nepletu, tak mi ukazoval cca 17ti minutovy video(cesta z prace) a melo to cca 1GB...praktikuje to myslim tak, ze vecer kdyz si dela veci do prace si to pripichne(klasika pres USB i napajeni) a kdyz se nic zajimavyho behem cesty nestalo, tak to smazne, mezitim dobije a ma pripraveno na druhej den behem chvilky...
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Onboard kamera

Příspěvek od VW-DEANE »

Mne by ani tak nešlo o nejaké natáčanie provozu aj keď sa vyskytli situácie že by som to využil. Tuto zimu som sa dokonca dostal na diaľnici do nepríjemnej situácie (skončila sice bez ujmy) a rád by som si pozrel na zázname či som zazmatkoval ja alebo ten predo mňou, ale veľmi by som mal rád záznam jazdy cez kaňon Morača (Monte Negro) ktorú som pred pár rokmi absolvoval. Nádherná príroda a krásny zážitok. Samozrejme by to muselo byť v dobrej kvalite a nie nejaký záznam z mobilu.
Na tých kamerách z uvedeného linku ma zaujalo tých 6 diod pre natáčanie v noci, to ako čo majú tie diódy osvetliť? Muchy nalepené na prednom skle? :P
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Onboard kamera

Příspěvek od michall »

Ty diody ti hlavně nasvítí čelní sklo, a pokud bude jen trochu špinavé (jako že bude) tak v obraze bude nejspíš jen bílej flek. Jinak dosvit těch diod odhaduju tak na 2-3 metry.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“