Letiště

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ivang32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.01.2011 11:09
Bydliště: okolo Prahy..

Letiště

Příspěvek od ivang32 »

Čau neví někdo o letišti ve středočeskym kraji,kde by se dalo pojezdit s Golfem?Chtěl bych trochu pojezdit a v provozu to nehodlám zkoušet.

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Letiště

Příspěvek od FError »

Zkus Ruzyni, ale musíš být hodně rychlý a nenápadný. Doporučuju minimálně použít sluneční brýle
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

ivang32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.01.2011 11:09
Bydliště: okolo Prahy..

Re: Letiště

Příspěvek od ivang32 »

no jasně :D :D myslel jsem nějaký starší už nepoužívaný letiště :D

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Letiště

Příspěvek od boobika »

když si dáš na poi.cz zobrazit v mapě pouze kategorii "letiště", najde ti to v celé čr 180míst. většina bude nejspíš travnatá nebo nějaké pole, ale třeba nejdeš to, co hledáš
no abs, no klima, no servo -> no problem

ivang32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.01.2011 11:09
Bydliště: okolo Prahy..

Re: Letiště

Příspěvek od ivang32 »

A nevíte někdo jak je to s letištěm hradčany ? Je to u mimoňe a byli tam minoňský války. Jde tam jezdit,nebo je to tam nějak uzavřený?

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Letiště

Příspěvek od Flico »

ja na takovy pojezdeni jezdil na okruhy zas takova darda to nebyla v brne sme platili nejak 500,- na pul hodiny a bylo to :wink: v moste uz je to ted jen na domluve a cenu nevim

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Letiště

Příspěvek od napster »

kousek od Mladý Boleslavi Lešiště Hoškovice. je to tam hodně velký. zde na to mvideu všichni na letňákách včetně policie :mrgreen:

Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

ivang32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.01.2011 11:09
Bydliště: okolo Prahy..

Re: Letiště

Příspěvek od ivang32 »

Pěkný video :) a tam se dá normálně jezdit třeba i na jaře ? když neni sníh ? jde mi o to abych tam nepřijel a za 10 minut mě nějakej Ferda nevyhazoval nebo nevolal četníky :D

Infernal_Vampire

Re: Letiště

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Safra hodilo by se nějaké přístupné letiště ve Zlínském kraji či pořádná plocha na vyblbnutí. Vím tu o Otrokovickém letišti a Halenkovickém letišti, ale na obě je zákaz vjezdu. :?

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Letiště

Příspěvek od rapid.direct »

Milovice

Infernal_Vampire

Re: Letiště

Příspěvek od Infernal_Vampire »

rapid.direct píše:Milovice
letiště Milovice - LKML-U je u Mladé Boleslavi a já se ptal na Zlínský kraj.
Obrázek

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Letiště

Příspěvek od GeneHawkins »

ivang32 píše:Čau neví někdo o letišti ve středočeskym kraji,kde by se dalo pojezdit s Golfem?Chtěl bych trochu pojezdit a v provozu to nehodlám zkoušet.
http://maps.google.cz/maps?oe=UTF-8&ie= ... 19205&z=16" onclick="window.open(this.href);return false;
http://maps.google.cz/maps?oe=UTF-8&ie= ... 19205&z=16" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Letiště

Příspěvek od napster »

ivang32 píše:Pěkný video :) a tam se dá normálně jezdit třeba i na jaře ? když neni sníh ? jde mi o to abych tam nepřijel a za 10 minut mě nějakej Ferda nevyhazoval nebo nevolal četníky :D

celoročně se tam dá jezdit. a četníci tam přijedou,ty je budeš ignorovat a oni zase odjedou. na videu jsou taky, kamarád málem dostal pokutu za ohrožení,když dělal kolečka kolem jejich auta :mrgreen: tam nejam žádný pravomoce :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“