TV Nova aneb jak se dělá reportáž

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TV Nova aneb jak se dělá reportáž

Příspěvek od vwCharlie »

Hammer píše:Není to tak dávno, co na TV Nova jejich novináři zveřejnili kauzu plastových oken z Polska, která se montovala do bytového domku u nás ve Vracově a která jsou prej strašné šmejdy. TV Nova se tak od jakési přitroublé ženské dozvěděla, o kolik víc ona že doma díky těmto oknům protopí a že jsou to šmejdy a prostě: bacha na polské okna. Novináři nevědomky přišli i za šéfem stavebnho úřadu, který se v kauze dokonale orientuje ale ne s tím, aby jim řekl jak se věc má, ale aby jim řekl, že jsou okna polská a hrozné šmejdy a ještě i další věci, co ani nemohl vědět. To on odmítl a tak se s nima ani nebavil dále.
Ve skutečnosti se na bytovce použila značka oken, která je mezi plastovými okny Mercedesem, ovšem jen tříkomorové rámy. S Polskem ani jejich výrobci to nemá společného ani co by se za nehet vešlo. Přesto jsou okna vysoce kvalitní. Jenže ti blbci, co to montovali, vyrobili z okenních profilů i balkonové dveře, kde váha skla je dvojnásobně i více větší a proto se plast časem prohnul. To byl celý problém.
Ještě by mě silně zajímalo, jestli si Nova vážně myslí, že jsme úplní blbci. Bytovka byla nová, jak mohla baba vykládat něco o tom, o kolik že díky těm oknům protopí víc? Předtím tam nebydlela a nové údaje o spotřebě plynu nemá.
Tak jen tolik o tom, abyste, kolegové, novinářům nevěřili ani slovo.
tak asi na tom něco bylo,v pořádku to rozhodně nebylo. Sám jsi napsal,že balkónové dveře byly na h***o.
Nafoukli to,ale kdyby bylo vše v pořádku,tak by reportáž nevznikla.

navíc si myslím,že ten kdo to udal,tak neběžel prvně do televize nova,ale chtěl to určitě nějak řešit,což se asi nepovedlo,tak se nasral a šel z toho udělat trhák :D no a média dokážou udělat i z kokotiny konec světa.

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: TV Nova aneb jak se dělá reportáž

Příspěvek od Wegas »

Vecernicek píše:protože je v něm na konci nahá baba s vtipem. :D
starym vtipem a este ke vsemu ten vtip vetsinou za moc nestoji (vychazim z poznatku kamosovy cetby) :D

tak sem si rikal, ze se do X letech zacnu zase divat na zpravy a jak to tak ctu, tak to evidentne nema cenu, asi si predplatim Evening post, abych mel aspon naky informace ze sveta
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: TV Nova aneb jak se dělá reportáž

Příspěvek od pino.t »

Už dlouho to tak je, že novináři si vybírají a upravují ke svému jen to co se jim hodí a z čeho udělají velikou senzaci. A nemusí na tom být ani za mák pravdy. A lidi zblbnou na tolik, že nepřemýšlí o základních faktech. Pak je jedno jestli se to týká politiky, výrobků, životního prostředí, co se jim hodí, to použijou a nehledí na následky, hlavně, že je senzace. Tupci mediální.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Infernal_Vampire

Re: TV Nova aneb jak se dělá reportáž

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Pokud je to senzace, tak to přiláká v TV hodně lidí no a čím větši sledovanost, tím lépe. Měl jsem radši Z1 , bohužel ji chtějí zrušit.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“