O2 internet cdma+paušál

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Ahoj,jelikož mi na jaře končí paušál na O2 internet cdma za cenu 750kč/měs.,a nic jiného kde jsu teď mi nejede(snad jen t-mobile a VF),tak bych rád prodloužil,ale ta cena je dost drahá,nemáte někdo někoho u O2(vyšpekulovat lepší cenu)?Případně i paušál na hovorné za lepší cenu,než nabízí na netu(včetně internetu v mobilu).Díky

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Martin. D »

Něco podobného jsem s nimi nedávno řešil(měl jsem 3megovej net na 800kč :roll: ) tak jsem se nas*** a volám jim že dávám výpověd, že mám u konkurence lepší podmínky. Řekl jsem jí svou představu ( 500kč), slečna koukla na smlouvu a říká OK to by šlo :wink: Nenechají tě přeběhnout ke konkurenci....pořád se jim vyplatíš i za tu nižší cenu :mrgreen:

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Ono se dá asi smlouvat,co jsem se dočetl na diskuzi na mobilmanii,tak i celkem dost,zde pár příspěvků:

:)) a ja poslal nedavno pouhy mail na centrum pece vodafonu s fiktivni nabidkou konkurence a hned mi volali.. po nejakem smlouvani z 10% slevy jsem se dostal az na 50% slevu.. ted mam 82 minut volani + internet v mobilu za nejakych 350,-... a to stacil pouze jeden mailik.. :P

to je hodně chabí, za ty prachy mám od kyslíků 500 minut a 120 sms a na druhém čísle 3000 minut

O2 zcela nesmyslne obcas tisice minut rozdava, kolega chcel zrusit sml. a nbidli mu k jeho udivu 3000minut do vsech siti za 300 kc....sml na dobu neurcitou. No jen blazen by to nevzal, nebo jen clovek co by nemel signal O2, takze asi tak...oni to lidi platici bezne sazby pekne vykompenzuji

Ja dostal od tecka - 150minut, 100sms, IVPreminum (1GB FUP) za 200 mesicne, takze si take chrochtam


Buď si někdo dělá srandu,nebo to tak funguje.Já to zkoušel jen u UPC a fungovalo to.Teď jsu odkázalej na CDMA a kupovat kredit.

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

Kolik má to CDMA download vůbec? Za 800 Kč je to celkem zlodějna (vím, jsi na to odkazalý). A co T-mobile? a Vodafone? mají dobré pokrytí v lokalitě? Díval ses na jejich mapy pokrytí na jejich webech? Jaké služby v dané lokalitě nabízejí.

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

1024,cena 750kč,jinak dnes už mají trošku jinačí služby,ale v díře zvaná Pivonice,toho moc nevykouzlím. :D

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

No :D U T-mobilu by mohl mít jen EDGE (teoreticky až 236 kbit/s) za cca 500 Kč, máte tam přivedenou pevnou linku?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od napster »

přesně tak. dá se snima smlouvat. mam sice T-mobile ale paušál platim už 4roky 1000kč-1500kč a vždy,když se mi něco nelíbí,řeknu slovo,že chci přejít ke konkurenci,tak mi daj nějakou výhodu. teď jsem si bral další telefon v mojí cenový relaci 1000-1500kč se ten mobil,co jsem chtěl prodával za 2999kč tušim a já ho dostal za 500kč. Jinak u O2 jsem to CDMA měl taky a nic moc platilo se 831kč měsíčně.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

dělal jsem u o2, na pordejne. min tyden jsme dal vypoved.

pokud pujdes remcat na prodejnu nicim si nepomuzes,s tím CDMA máš 2 možnosti, budto ho zrušit až ti vyprší smlouva,což je lepší - a muzes využít novou akci - nechat si na ten svuj modem aktivovat aktualni nabidku CDMA a jako vyhoda je ze BEZ ZÁVAZKU.

nebo muzes to zrusit a popřemýšlet o 3G síti, jde o to kde se s tim pripojujes,,, ve městech bomba,ted uz se 3G sit rozjela i třeba v prdeli jako jsou Louny - (tady bydlím :-D) a jdou uz i videohovory.-a rychlost je na 3G rozhodne lepší než s CDMA , ale jak říkám jsou pokrytý velký mesta.


jinak konkurence v kvalite nad mobilním internetem O2 nemá, říkejte si kdo chcete co chcete,ale je to tak.ted uz sem nákej mesíc konkurenci nesledoval,ale pochybuju že by udelali nejakej update..

pokud si budes chtit nechat ten svuj zavoláš na infolinku s tím že to chces zrusit, pak se te zeptaj proc, tak že cena, a že jako u konkurence máš lepší nabídku atd atd, a oni ti muzou slevit myslím na současnou nabídku (nevím retenční oddělení je speciálka, takze v tom se nevyznám)..každopádne pokud nabídne pro tebe příznivou cenu, tak se zeptej jestli se ti tim neprodlouzi smlouva.........pac to by bylo naprt pac más starej modem muze ti kleknout a ty bys musel furt platit dál a nebo si za 4tis koupit novej modem,,,,,


hlavne bud slušnej ,jinak ti prásknou s telefonem, to se děje u O2 stále častejc :-)
dej vedet jak jsi pořídil...


jo výpoved u toho CDMA mužes dát uz mesíc před ukončením smlouvy, je tam měsíční výpovedni doba. nenech si namluvit nic jinyho
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

pokud se pripojujes jen doma,tak se zeptej na ADSL ne, to más daleko lepší,nez mobilní net.i kdyz by ti tam sli treba jen 2mb/s tak je to furt stabilnejsí nez bezdrát,

pokud máte připojku na baráku tak natažení domu je grátis, ono vpodstate celý to zřízení je grátis, pokud je to možný...tzn jsou u Vás natažený kabely (měli jste pevnou,sousedi měli pevnou) určitě nepočítej s 8mb. ale to adsl je urcite kvalitnejsí pokud nepotrebujes s tim nikde lítat a tuším že i levnejsi v tuhle chvíli. zeptat se na to ADSL skoč spíš na prodejnu určo ti to tam vysvetlej,hlavne zjisti kolik ti tam pujde rychlost. pokud řeknou 8mb tak nevěř :-D a zeptej se jak daleko jsi od ustředny, pokud by jsi byl do 1km tak je 8mb reálnejch, pokdu do 5km, tak vetsinou chodej tak 3,5-2 mb
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Za ty 2 roky co mám CDMA(axestell mv 110h) nebyl nikdy problém,jsem celkem vysoko 600m.n.m a na tu jejich cdma pomalu vidím,na to moje prohlížení mi to stačí,nejsu "stahovač",jen ta cena je vysoká,ADSL je taky řešení,zavedenou linku ale nemám,ústředna je cca 5km daleko(spíše vic,než míň.).Zkusím tu cenu snížit,ale bez závazku,tak jak radíš,nikdy nemůžeš vědět co se poláme...díky za info

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

To ADSL by bylo asi lepší. Taky má O2 akci ADSL za 400 Kč a bez závazku. Navíc když máš jejich tarif tak 300 Kč. U ADSL je už konkurence navíc větší (ale O2 s jejich cenou asi vyhrávájí). Záleží na tom jaký by byl problém natáhnout pevnou linku. Navíc nazapomeň na sdílení ADSL mezi více PC v domě! (třeba časem přibude další PC v domě)

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Na sdílení by šlo použít ADSL a koupit wifi.

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

wifi kupovat nemusis ADSL modem si musis u O2 koupit za 1 000kč a má v sobě i wifi

jak říkám nejdřív zjistit dostupnost,pokud chces pošli mi SZ adresu zavolám byvale kolegini
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Je tam jen EDGE a CDMA,jinak sousedka má pevnou linku...Ústředna by měla být v Bystřici nad Pernštejnem,cílová obec Pivonice.

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

Jinak O2 má teď modem s wifi za 500 Kč, lákavé. Ale vychcaně (jak typické u O2) si musíš připočíst 201 Kč za samo instalační balíček. :-D
Nebo se domluvit se sousedkou o sdílení netu (levnější, ale vyžaduje dobré sousedské vztahy)....

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“