O2 internet cdma+paušál

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Sicco »

první net jsem měl wifi, po 2 měsících kdy to víc nešlo než šlo jsem ho zrušil, pak sem měl CDMA od O2 před pár lety a musím říct NIKDY VÍC! odezva obrovská, cena velká myslim 831,-, rychlost z udávaných "až 1024" jen něco přes 300...ted' mám ADSL od O2 8Mbit, platím sice 800,- ale nestalo se mi za poslední 2 roky, že by net vypadl. V Ostravě mám za 570,- 25Mbit od UPC, to je jiná liga :lol:

Jen sem se chtěl zeptat, třeba někdo budete vědět, když mám ten 8Mbit od O2 a linka v ulici pouští maximálně 5,5 Mbit, je možné ukecat nějakou slevu z té ceny? Doted' sem to nějak neřešil, ale když tady tak čtu jak Vám kde co slevili...

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

učit 80-ti letou paní net se mi nechce,jen tak by love do kanálu neházela :-)

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

To Sicco: určitě bych to zkusil, když "nováčkům" nabízí net za 400 Kč. I T-mobile ho má za 699,-, tak zkus pohrozit.
Jinak máme ADSL od T-mobilu 8Mbit a platíme 255 Kč bez DPH :D reálná rychlost 6Mbit

Infernal_Vampire

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Infernal_Vampire »

intercooler píše:O2 zcela nesmyslne obcas tisice minut rozdava, kolega chcel zrusit sml. a nbidli mu k jeho udivu 3000minut do vsech siti za 300 kc....sml na dobu neurcitou. No jen blazen by to nevzal, nebo jen clovek co by nemel signal O2, takze asi tak...oni to lidi platici bezne sazby pekne vykompenzuji
Tak takový tarif by se mi na mobilu rozhodně hodil. :mrgreen:

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Ještě je tady jedna možnost wifi,kdybych sehnal 5 lidí v dědině,tak mi to kamoš nabízí gratis.Tak pošpekuluju,ještě je nějaký čas.Díky všem za info!!Ten tarif je zajímavy 3000min za 300kč,jen jestli to nejsou "prdy pana Drdy"

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

No příjde mi DOST podezřelá nabídka s těma 3000 minutami.... podle blbost. Kurnik kdyby radši operátoři slevnili všem a nedělali takový bordel s nabídkami. Jsme u T-mobilu 15 let (matka byla mezi prvními zakazníkama), navíc jsme se uvázali plnit minimální měsíční plnění, ale nikdy jsme nedostali takové nabídky jak někdy čtu na netu. Ještě rok smlouvy a už budeme taky pěkně ždímat T-mobile :-D Myslím si že nás tak nepustí :D

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Jak už tu bylo psané:

oni to lidi platici bezne sazby pekne vykompenzuji

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Dandim »

JJ, takže buď vydupeš operátora ty nebo on tebe :D

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

Infernal_Vampire píše:
intercooler píše:O2 zcela nesmyslne obcas tisice minut rozdava, kolega chcel zrusit sml. a nbidli mu k jeho udivu 3000minut do vsech siti za 300 kc....sml na dobu neurcitou. No jen blazen by to nevzal, nebo jen clovek co by nemel signal O2, takze asi tak...oni to lidi platici bezne sazby pekne vykompenzuji
Tak takový tarif by se mi na mobilu rozhodně hodil. :mrgreen:

tohle je samozřejmě nesmysl,takovouhle nabídku by ti nikdo nemohl dát ani jako kompenzaci.

volné minuty nabízící O2 pokud se udelá na strane O2 nejaká chyba jsou

deset minut navíc po dobu 1-3 mesíce
dvacet minut na víc po dobu 1-3 mesice
třicet minut navíc po dobu 1-3 mesice
jednorázově 60min.


takže tajty prdy bludy o 3000 minutách jsou samozrejme kec, to ti nemuze dát nikdo, protoze v systemech takovýhle nebídka vubec neexistuje, ale já slyšel že toto nabízí Vodafone. I na poradách se to probíralo.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od intercooler »

Od kamoše vím,že u Vodafonu dostal za 2000kč/měs. nový telefon a volání neomezeně kdykoliv a kamkoliv,to už je ale tak rok zpět.

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

intercooler píše:Od kamoše vím,že u Vodafonu dostal za 2000kč/měs. nový telefon a volání neomezeně kdykoliv a kamkoliv,to už je ale tak rok zpět.
to jest reálné
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Bastard »

Krbec: Ty uvažuješ jenom ceníkové nabídky, ne? Ale individuálně ti můžou nabídnout cokoliv, to je pro ně ten nejmenší problém... Stejně jako jim nedělá problém ti nechat jakýkoliv normální tarif za polovic, když jim pohrozíš odchodem...

Infernal_Vampire

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od Infernal_Vampire »

intercooler píše:Od kamoše vím,že u Vodafonu dostal za 2000kč/měs. nový telefon a volání neomezeně kdykoliv a kamkoliv,to už je ale tak rok zpět.
To je reálnější , jenže když provolám celkem do cca 300,- za rok max ... tak na to tarif není žádný. :lol:

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

Bastard píše:Krbec: Ty uvažuješ jenom ceníkové nabídky, ne? Ale individuálně ti můžou nabídnout cokoliv, to je pro ně ten nejmenší problém... Stejně jako jim nedělá problém ti nechat jakýkoliv normální tarif za polovic, když jim pohrozíš odchodem...
nn O2 ti nabídne např pokud máš vyšší tarif,chces odejít že ti ho daj treba za cenu tarifu nižšího,, to jo,, ale bral jsem to vzhledem k tem volnejm minutám....ty jsou pevně daný....

každopádně ti nemuzou nabídnout cokoli, takhle to nefunguje, musís se jim vyplatit.....

např. pokud jses vzornej plátce, nemáš spoždění upomínky atd, tak ti nabídnou např slevu na paušál kterej je běžně za 1000kč, tak ti ho daj za 650kč.

pokud platíš pozde,zapomínáš atd (vše máš v kartě zákazníka) tak ti vetšinou ani nic nenabídnou.....

je to individuální i na koho narazíš, oni když tě tímto zpusobem "přemluvěj" tak z toho maj určitě body=peníze..

na retenčním oddělení sem nedělal,takže nevím všechny nabidky co muzouu dát,ale zhruba dokážu odhadnout co je blaf a co ne...

taky záleží na tom kolik tam máš telefonu, a je fakt ze O2 kurevsky zvýhodnuje VIP zákazníky. (ičaři s měsíční utratou nad 5000kč) , a zase čím víc utrácíš čím víc máš telefonů, prostě čím víc sypeš O2 tím idividuálně ti oni vyjdou vstříc, je to logický, ale toho se normální smrtelník nedočka...

rozhodne radsi udelaj co nejvyhodnejsi tarif na míru firmě o 1000 tel. číslech , než pepovi z kravína kterej provolí 500 měsíčně.

ty firemní tarify já osobně znám jen nějaký, protože zase, kdyz jsi velká firma s hodne žákazníkama uz nechodíš na prodejnu ale řešíš to se svojí kontaktní osobou z O2.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: O2 internet cdma+paušál

Příspěvek od krbec »

Infernal_Vampire píše:
intercooler píše:Od kamoše vím,že u Vodafonu dostal za 2000kč/měs. nový telefon a volání neomezeně kdykoliv a kamkoliv,to už je ale tak rok zpět.
To je reálnější , jenže když provolám celkem do cca 300,- za rok max ... tak na to tarif není žádný. :lol:
je na to tarif O2 Zero používá se do zabezpečovaček a pro lidi co málo provolaj :-) , je bez závazku a bez mesičního paušálu
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“