Informace o odtahovce

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Informace o odtahovce

Příspěvek od Sanka »

Zdravim panove kdo dela u nejaky odtahovky nebo mate nejaky zkusenosti...?

mam par dotazu:
- priklad: stojim v hradci a budu chtit odvest do prahy tak si zavolam odtah z praglu a platim i za cestu do hradce nebo jen za cestu kterou stravi auto nalozene?
-platim mu neco za to ze pojedu snim v odtahovce?
-jsou priprazky za nakladani nepojizdneho vozu- napr bouracka (auto bez zavesu kol apod.)
-kolik je tak cena za km odtahu?

to snad zatim staci kdyz me neco jeste napadne tak bych pripsal , diky moc
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od pino.t »

Co můžu napsat svou zkušenost z Prostějova s jedním místním ... potřeboval sem odtah auta z Olomoucké do Domamyslic, odtahovka z Mostkovic, což je hned za Domamyslicema. Takže ujel asi 14 km všeho všudy a chtěl 700, je to tak 8 let zpět, tehdy to byla nejdražsí odtahovka v kraji jsem zjistil, teď asi taky, ale současnou cenu neznám. Tudíž nechal si zaplatit cestu tam i zpět, 50Kč na jetý km.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od hanzhou »

jj platis cestu tam i z5 a ja nic vic uz navic neplatil. Dnes uz vim, ze se vyplati si pujcit podval za 700,- na den, ale je to tam komplikovane, ze jim musis vyplaznout 10k kauci a pujcit si od znameho auto s taznym

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od selkie »

jestli mas 10 ka na telefon, tak zavolej 607 99 88 77
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od manas1 »

odtah nepojizdneho vozu, se dneska da uz resit pres povinny ruceni. jinak jesi platis za nakladku a jizdu v kabine ti nikdo nenafakturuje. tohle vsechno budes mit zahrnuty v cene odtahu. a cena se lisi podle toho, jesi je vykend, svatek nebo vsedni den, a tonazi odtahovaneho auta. a samo ze i za cestu na nakladku

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od pino.t »

manas1 píše:odtah nepojizdneho vozu, se dneska da uz resit pres povinny ruceni. jinak jesi platis za nakladku a jizdu v kabine ti nikdo nenafakturuje. tohle vsechno budes mit zahrnuty v cene odtahu. a cena se lisi podle toho, jesi je vykend, svatek nebo vsedni den, a tonazi odtahovaneho auta. a samo ze i za cestu na nakladku
Jasny, o vÍkendu se na to může každej vy*rat
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od manas1 »

tak pokud ti v nedeli dopoledne upadne na silnici 1. tridy kolo. a ty budes 300 km od baraku, tak to tam urcite nenechas stat.

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od pepanos »

Sanka píše:Zdravim panove kdo dela u nejaky odtahovky nebo mate nejaky zkusenosti...?

mam par dotazu:
- priklad: stojim v hradci a budu chtit odvest do prahy tak si zavolam odtah z praglu a platim i za cestu do hradce nebo jen za cestu kterou stravi auto nalozene?
-platim mu neco za to ze pojedu snim v odtahovce?
-jsou priprazky za nakladani nepojizdneho vozu- napr bouracka (auto bez zavesu kol apod.)
-kolik je tak cena za km odtahu?

to snad zatim staci kdyz me neco jeste napadne tak bych pripsal , diky moc
Já mám teď nejčerstvější zkušenost z odtahem.Platíš tam i z5,ceny jsou různý,já uváznul na D1 na 99km směr Brno ve 2ráno a nechal jsem se odtáhnout do Prahy.Nejlevnějš tě vyjde odtah přes pojišťovnu,mě z povinnýho hradili 80km,dalších 125 jsem platil já.
Finta na tom je,že zatímco když je zavoláš přes pojišťovnu,fakturujou ti doplatek za stejmý prachy za km jako pojišťovně (v mým případě 18kč+DPH),zatímco když je objednáš mimo pojišťovnu platíš plnou cenu (v mým případě 25kč+DPH)
A to je pak ve výsledku znát,jestli platíš 20nebo 30kč/km.

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od Rudi »

pino.t píše:Co můžu napsat svou zkušenost z Prostějova s jedním místním ... potřeboval sem odtah auta z Olomoucké do Domamyslic, odtahovka z Mostkovic, což je hned za Domamyslicema. Takže ujel asi 14 km všeho všudy a chtěl 700, je to tak 8 let zpět, tehdy to byla nejdražsí odtahovka v kraji jsem zjistil, teď asi taky, ale současnou cenu neznám. Tudíž nechal si zaplatit cestu tam i zpět, 50Kč na jetý km.
nechci bejt nijak špatnej, ale ta cena není zas tak hrozná. Nebo si snad myslíš, že ti bude účtovat 10Kč/km, takže přijede, naloží tě, odveze, složí a řekne si o 140Kč? To bych chtěl vidět tebe, jak za takovou cenu děláš. Krátký trasy jsou vždycky nesmírně drahý, nicméně s tím se musí počítat...taxik tě taky stojí 20-25Kč/km, to by se pak každej nechal rád vozit odtahovkou :lol:
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Informace o odtahovce

Příspěvek od selkie »

jenze tady by chtel kazdej vsechno zadarmo a jeste se slevou :mrgreen:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“