Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od VodkaFish »

Prehravam z mobilu kontakty do MMI v Audi a6 abych mohl zvolit komu zavolam ovladacem od MMI a nemusel sahat na mobil za jizdy. Zkopirovat pres BT lze pouze kontakty ze SIM karty, ne z pameti mobilu. To znamena ze z pamete mobilu je musim prehrat na SIMku. K tomu abych to mohl udelat se me telefon pta na PIN2, kterej byl napsanej na ty velky karte z ktery se vylomi simka. Uz ji nemam, je to 10 let.

Operator rekl ze musim vymenit simku, novou se stejnym cislem a k ni dostanu novej PIN2. Jenze na moji aktualni SIMku mam napojeny internetovy bankovnictvi a jiny aplikace do kterych se prihlasuju pomoci mobilu, bylo by to dost behani.

Je teda opravdu jedina sance jak ziskat PIN2 vymena simky? Nebo to O2 ma nekde archivovany a nechteji mi to rict? A nekdo kdo dela v O2 a chodi sem mi to zjisti? :idea:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od Bastard »

Starý O2 simkarty PIN2 snad ani vypsaný neměly. Co máš za mobil, že to nejde překopírovat?

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od BigBang »

taky mi je divný, že ti nejde zkopírovat kontakty z telefonu na sim... já to dělám pořád a nikdy to nic takovýho nechtělo ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od vilik »

Zavolej operátorovi. Mě to vždy řekli. Ale měl jsem paušál. nevím, jak je to s předplacenkama.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od VodkaFish »

Mam paušál, volal jsem, rekli jedina moznost vymena SIM karty. Telefon je Nokia N8
Zavolam jim znova, mam zkusenost ze jakmile se neco tyka 02 nebo Reifky tak kazdej pracovnik linky tam rika neco jineho. Jeden vyhovi druhy nevyhovi

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od Bastard »

To mi říkej, že taková Nokia neumí kopírovat z paměti telefonu... No a jestli teda fakt né, tak si sežeň nějakou starou simkartu od T-Mobilu např. a tam PIN2 nepotřebuješ...

Uživatelský avatar
radek.1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1696
Registrován: 11.11.2009 09:28
Bydliště: ChodoVW city u KarloVWých VWarů
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od radek.1 »

to jich tam mas tako moc,ze by to neslo prepsat jeden po druhym?
NO SHINE JUST PERFORMANCE

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od VodkaFish »

950. Vymenim si tu simku v O2 a je to. Jen jsem chtel vedet zda bych si neusetril cestu tam i do banky atd

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od Bastard »

No dělej jak myslíš, bohužel tuhle nokiu, ani MMi sem v ruce neměl, ale pochybuju, že to nejde, nějak to jít musí i bez výměny SIM... Otázkou taky je, jestli to bude ta nová sim umět :lol: Na tohle by ti fakt stačila nějaká jetá simkarta od T-mobu... Nějakou bych ti tu klidně vyhrabal.

Uživatelský avatar
radek.1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1696
Registrován: 11.11.2009 09:28
Bydliště: ChodoVW city u KarloVWých VWarů
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od radek.1 »

a nema nahodou SIMka nejakej limit na kontakty?Mam za to,ze je to 250,takze jedine postupne
NO SHINE JUST PERFORMANCE

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od Bastard »

Má, každá simka to může mít jinak, ale běžně je tak těch 250 no... Není tam nějaká možnost synchronizovat přes bluetooth?

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od VodkaFish »

Ano limit je 250 takze bych to delal postupne. Dela se to pres BT ale auto cte pouze kontakty ze SIMkarty. Taze celej seznam pomoci Nokia OVI do PC, seznam v tel smazat, pak vzdy nahrat 250 cisel z PC na SIMku, pomoci BT do auta. A takhle dokola.

Udelam to nasledovne, jedu do O2, koupim tam tu nejlevnejsi simku ktera mi poslouzi jen na toto prehrani a je to. A bude doufam vyreseno

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od patper »

Nemam MMI , ale nejako se me nezda,ze by to kopcilo ze sim :| Nejde tam nastavit primo tel :?: :?: :?:
Ja mam Pioneer s BT a tam to jede pres tel. - vzdyt se potom pripojuje primo tel . a pres BT telefonujes..... :idea:

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jak zjistit co mam za PIN2 v mobilu

Příspěvek od VodkaFish »

Beru vse zpet asi uz vim kde byla chyba. Porad jsem zkousel volby vkladani kontaktu na simku, pak to chce PIN2 ale nyni jsem nasel volbu Oznacit kontakty a kopirovani jich na SIM a to uz zafungovalo... Jdu si teda hrat dal.

Jinak jasny telefon mam pomoci BT spojen s MMI takze volam tak ze hovor je v repro auta, jenze kdyz chci nekomu zavolat tak musim vyndat tel a zvolit ho ze seznamu a kdyz nekdo vola me a jsem v aute tak se zobrazi na MMI jeho cislo a ne jmeno, takze se musim koukat na tel kdo vola.

Az budu mit zkopirovane kontakty do MMI tak to bude fungovat plnohodnotne. Mimo jine pomoci aplikace Nokia co mam, to pri nastupu do auta samo seznam synchronizuje čili nahraje do auta lidi co jsou v seznamu nově a vymaže ty co jste v seznamu smazali.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“