Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
brhyGTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 27.12.2010 10:09
Bydliště: BratislaVWa

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od brhyGTI »

ked bude mat 35000km a da mi on 15000czk tak to zoberem :mrgreen: :mrgreen:
VAGmafia

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od pute »

Možná když počkáme dostatečně dlouho, tak z toho bude funglovka ... a třeba zadarmo. :-D
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od los.negros »

pute píše:Možná když počkáme dostatečně dlouho, tak z toho bude funglovka ... a třeba zadarmo. :-D
:D :D Takovej lineární progress :lol: :lol:
Jinak jak psal, že to auto bylo stavěný na čtvrt míle, tak to mě taky docela rozbilo!! :lol:
Jak musí bejt takovej člověk mimo smysly, když si nechá nakecat od minulýho majitele, že mu chip zvětšil objem? :D
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
sWiNe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 18.05.2009 15:08
Bydliště: Krnov

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od sWiNe »

sWiNe píše:ty vole věta "kompletně v extrémním tuningu" mě prostě vždycky úplně rozseká :mrgreen: to bude jeden z těch co vůbec neví o co jde, ale nějaký kámoš nebo předchozí majitel mu nakecal že je to čiplé na dvoulitra a ma to dvakrát takové koně a týpek je prostě přesvědčený :D
stejně jsem to říkal hned na začátku :mrgreen: todle jsou největší klasici prostě :D vsadím se, že hned jak to koupil, tak si dozadu nalepil samolepku 2.0 z benzínky :mrgreen:
vsecky dyzly uz mi doklepaly ...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od PlusOne »

sWiNe píše:
sWiNe píše:ty vole věta "kompletně v extrémním tuningu" mě prostě vždycky úplně rozseká :mrgreen: to bude jeden z těch co vůbec neví o co jde, ale nějaký kámoš nebo předchozí majitel mu nakecal že je to čiplé na dvoulitra a ma to dvakrát takové koně a týpek je prostě přesvědčený :D
stejně jsem to říkal hned na začátku :mrgreen: todle jsou největší klasici prostě :D vsadím se, že hned jak to koupil, tak si dozadu nalepil samolepku 2.0 z benzínky :mrgreen:

Na Youtube jsem viděl kdysi video borce, co vymačkal ze svého Civica 500 HP, a nechal na zadních dveřích znáček 1.4 .... takže to funguje i obráceně :-D

EDIT:
Mám ho :-D

Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
sWiNe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 18.05.2009 15:08
Bydliště: Krnov

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od sWiNe »

tak i ta badboysova zlatá dvojka s verčou měla na zadním skle 1,3i 40 kw přece :mrgreen:

ač teda Hondy nerad, tak mu to fouká hezky to teda jo :) krásný zvuk ... a celkem jakože to jede :D
vsecky dyzly uz mi doklepaly ...

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od pute »

U jednoho klubáka jsem viděl v garáži Golfa (trojku?) s 1,9 TDi (+nějaká ta kobylka navíc) a vzadu bylo nalepeno SDI ... :-D
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
VW tomasz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2292
Registrován: 08.04.2010 18:41
Bydliště: okoli opavwy ,ostravwy

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od VW tomasz »

sWiNe píše:tak i ta badboysova zlatá dvojka s verčou měla na zadním skle 1,3i 40 kw přece :mrgreen:

ač teda Hondy nerad, tak mu to fouká hezky to teda jo :) krásný zvuk ... a celkem jakože to jede :D
nevis co je dobre :D
(s)low and original

Uživatelský avatar
sWiNe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 18.05.2009 15:08
Bydliště: Krnov

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od sWiNe »

na VW foru bys Hondy moc propagovat neměl ... :mrgreen: já nevím, pro mě ty auta prostě nemají duši, takové nemastné neslané - a Mazdy ještě víc :roll: Ale když sedneš do Golfa, tak je to slast :D
vsecky dyzly uz mi doklepaly ...

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: Opel Tigra tuning 1.6 chip na 2.0

Příspěvek od filda2003 »

Hondička jede pěkně, ale to jen proto protože tu nikdo nedal žádné videjko pořádného VW .... a co se týče znáčku tak taky uvažuju že na borču zezadu přijde nápis 1.4 :lol:
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“