Euro Jordán

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...
Odpovědět
Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Euro Jordán

Příspěvek od Stug »

Zdravim pánové a dámy

tímto topicem bych Vás všechny chtěl jen varovat před výběrem oken u firmy Euro Jordán.
Ve zkratce jsem dne 03.11.2010 uzavřel smlouvu o dílo, které mělo být zhotovené do tří týdnů. Jednalo se o dvě plastová okna z profilu aluplast.
Okna však stále a stále nebyla, pak přišla jediná komunikace z jejich strany a to sice 12.01.2011. Volala mi paní z jejich liberecké pobočky a oznámila mi, že dodavatel jim přestal dodávat profil. Dohodli jsme se tedy na změně profilu a vše sepsali, opět mělo být dílo hotové do tří týdnů.
Dnes je 07.02.2011, paní z pobočky mi nikdy nic není schopná říct a nic neví, na e-maily na vedení nikdo nereaguje a nikdo se neobtěžuje dát nějakou odpověď, je jedno jakou, alespoň nějakou.

Samozřejmě jsem složil zálohu :roll: v domění že s takto velkou firmou nebudou problémy s jejich existencí, apod.... Ale hlavně se mi jednalo o dobu dodání, aby se vše stihlo před zimou.

04.02.2011 začal čtvrtý měsíc jejich nečinnosti. Otázka zní- máte s nimi někdo podobné zkušenosti? Dá se s tím něco dělat, aniž by se přišlo o zálohu?
V zákoníku se píše, že jde od smlouvy o dílo odstoupit, ale musí se uhradit vzniklé náklady, zaměření bylo zdarma a okna stále vxyrobená nejsou, pak tedy žádné náklady nejsou, nebo se pletu? Věc už jsem předal advokátovi a takovéhle topicy nemám rád, ale chci především všechny varovat! :|
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro Jordán

Příspěvek od napster »

Máme taky okna od euro jordán a vše proběhlo v pořádku,ale máme je dělaný před 3-4lety. ale ne dvě,ale všechny okna za cca 170 000kč. sice takyx u některých oken něco nebylo,ale do týdne to někdo přivezl a domontoval.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro Jordán

Příspěvek od Vecernicek »

Okna Macek

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro Jordán

Příspěvek od T4 »

http://www.1okna.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“