Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od napster »

Téčka mě překvapujou. Na silnici bych chybu neudělal,ale v těhlech testech jsem byl nějak zmatenej :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od Shadow »

Tak já to ddal za 75 :) taky jsem zvyklej na jednu správnou takže u prvních dvou otázek jsem to tak nějak ignoroval(jsem vůl,v zadání o tom je psáno),ale vymlouvat se na to nebudu :) Ale pravda že by tohle měli zase zavést do autoškol,i když to je taky hlavně o tom kdo jak umí řídit a jak se kdo v jaké situaci umí zachovat..:) a to che jenom jezdit,jezdit a jezdit! :)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od napster »

Stejně v určitých situacích platí právo silnějšího,nebo většího :mrgreen: Až Praha mě naučila přádně jezdit po městě. zjistil jsem,že všude se vejdu a lidi se bojej o auto,tak mě vždy pustěj. Jen nevim,proč hodně velká většina lidí např v MB neumí jezdit vnitřkem kruháče. jel jsem venkem a střihnul to předemnou nějakej chlap z vnitřku a když jsem ho vytáhnul z auta,tak mi debil tvrdil,že on měl přednost....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od krbec »

napster píše:Stejně v určitých situacích platí právo silnějšího,nebo většího :mrgreen: Až Praha mě naučila přádně jezdit po městě. zjistil jsem,že všude se vejdu a lidi se bojej o auto,tak mě vždy pustěj. Jen nevim,proč hodně velká většina lidí např v MB neumí jezdit vnitřkem kruháče. jel jsem venkem a střihnul to předemnou nějakej chlap z vnitřku a když jsem ho vytáhnul z auta,tak mi debil tvrdil,že on měl přednost....
oni ty kruháče sou napiču kdyz jsou široký a nemáš tam pruhy, to je treba jeden v LN a tam platí právo rychlejšího,a je pak na tobe jestli jedes venkem nebo vnitřkem ja to tam dycky nak vykroutim :-D ale obcas to tam nekdo bere i v protismeru,minule sem to videl na vlastní oči.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od BigBang »

krbec píše:oni ty kruháče sou napiču kdyz jsou široký a nemáš tam pruhy, to je treba jeden v LN a tam platí právo rychlejšího,a je pak na tobe jestli jedes venkem nebo vnitřkem ja to tam dycky nak vykroutim :-D ale obcas to tam nekdo bere i v protismeru,minule sem to videl na vlastní oči.
ten velkej kdy jedeš od Mostu :D tam musíč na freestyle :mrgreen: to jsem taky jednou viděl jak to tam ženská vzala naférovku do protisměru a zrovna tam policajti :lol:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od napster »

Když jedu z práce,tak vždy jedu v protisměru. nebudu se courat za ostatníma škodovákama a zžbytečně brzdit provoz ve městě. jezdíme takhle 4kluci po sobě a plně vyhovující. pro nás :lol: je tam jen výjezd z parkoviště potom 11.brána ve škodovce a výjezd na hlavní.. jen enchápu některý STOPky ve městech,třeba tam,kde vidim pár set metrů nahoru i dolu... Když mě tam chytla hlídka,že jsem nezastavil,tak mě enchávaj jet,protože jim to vysvětlim a navíc stopka není zeď a ta mě nezastaví! :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od TOMSA »

78bodů :)
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
Ladislav 66
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 19.02.2010 08:33
Bydliště: Podbořany

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od Ladislav 66 »

u jedné jsem se překlikl takže 1 dolů, Dobré, takové testy by se měly vrátit a né to co je teď..
Jinak já hodně beru kruháče protisměrem hlavně když chci jet vlevo.. Most-Tesco, Chomutov-Penny, Žatec-domov důchodců, kostel a autobusák :mrgreen:

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od krbec »

Ladislav 66 píše:u jedné jsem se překlikl takže 1 dolů, Dobré, takové testy by se měly vrátit a né to co je teď..
Jinak já hodně beru kruháče protisměrem hlavně když chci jet vlevo.. Most-Tesco, Chomutov-Penny, Žatec-domov důchodců, kostel a autobusák :mrgreen:
to doufám že tě tu někde potkám, kdyžtak se budem vyhejbat vpravo ju, abys pak nezmatkoval :lol:
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
dj_fifin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od dj_fifin »

76... nejdřív sem si nepřečetl že víc odpovědí :( ale to je moje chyba a hned sem to pochopil.. a pak drobný deteail, když je na křižovatce STOPka a příčná čára přes cestu, tak se musí zastavit na té čáře a ne tam kde mám rozhled - je to většinou to samé, ale když by někdo zastavil metr za čárou a byli tam bratři v triku tak to prostě neukecá... jinak pohoda testík :)

Uživatelský avatar
Ladislav 66
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 19.02.2010 08:33
Bydliště: Podbořany

Re: Jak ste na tom s dopravnimi predpisy?

Příspěvek od Ladislav 66 »

krbec píše:
Ladislav 66 píše:u jedné jsem se překlikl takže 1 dolů, Dobré, takové testy by se měly vrátit a né to co je teď..
Jinak já hodně beru kruháče protisměrem hlavně když chci jet vlevo.. Most-Tesco, Chomutov-Penny, Žatec-domov důchodců, kostel a autobusák :mrgreen:
to doufám že tě tu někde potkám, kdyžtak se budem vyhejbat vpravo ju, abys pak nezmatkoval :lol:
Dobrý :mrgreen: auta tu mám nafocený http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=120242" onclick="window.open(this.href);return false;, tak koukni a měj oči na stopkách.. 8O

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“