auto z Itálie-kde hledat?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

zdravím...chtěl bych si teoreticky nechat dotáhnout golfa z Itálie,protože je jich tam spousta.Nevím ale,kde na internetu hledat.Poradí někdo nějakou osvědčenou stránku? myslím třeba něco jako mobile.de ...hledal jsem,ale bezúspěšně...doufám,že tu tohle téma ještě není,alespoň jsem ho nenašel

Uživatelský avatar
Jeremy-II
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 16.10.2008 16:38

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od Jeremy-II »

http://www.autoscout24.de" onclick="window.open(this.href);return false; ten je podle mě takovej celoevropskej narozdíl od mobile kde je převážně německo :wink:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

dík jdu to omrknout :)

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od parizek_ltm »

jses si jistej Italii ? Ja bych auto z Italie asi nechtel. Kdyz clovek vidi, jak tam jezdej. Plus je to dalka kdyz to nevyjde, tak to muze hodne zamrzet.
Tim ti do toho samozrejme nechci kecat, jen jsem o tom kdysi taky premyslel a pak to zavrh.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

jo jezděj jako hovada,auta mají odřený nárazníky,ale třeba speciálně GIII je tam opravdu kvantum.Bavil jsem se o tom se známým,který občas něco dotáhne,a prý auta z Itálie nejsou tak schnilý,jako u nás.nesmí teda být z hor,kde se solí a ani ne od moře ...a cenově to tam taky nevypadá až tak špatně...koukal jsem na německo,ale tam je to cenově jak u nás...už teda mám jednoho potencionálního Rakušáka,kterej má teda promáčklej zadní levej blatník,ale nic hroznýho :)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od VWendys »

napadlo mě ještě http://www.car4you.com" onclick="window.open(this.href);return false; je to podobný jako autoscout,ale taky bych hledal spíš jinde než v Itálii

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od napster »

Auto z Italie bych taky nebral,nejenom,že exterier je většinou obouchanej,interier zprasenej,ale ani motorově se o to nestaraj jak němci. Bál bych se tam koupit GIII s najetýma 200 000km,ale nemál bych se koupit GIII v německu s 350 000km,protože tam se jezdí z 70%po dálnicích.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

můj nynější golf je taky Ital,ale před těma 3 rokama,kdy se kupoval to byl poměrbně dobrej kup...stál zhruba 42 000 i s dopravou,najeto 242 000, i výbava tam celkem byla...ale koukal jsem na to teď a asi to celkově zavrhnu.schání se auto pro bráchu,tak jsem vymyslel,že mu za rozumnej peníz nechám toho mýho a sobě dotáhnu nějaký AFNko,ale když jsem začal hledat a počítat,tak na to asi kašlu a dám si do svýho vstřiky + chip...našel třeba v Německu pěkný AFNko červenej Colour concept,ale za 2800 euro,na což bych peníze do kupy dal,ale totálně bych se vyždímal,protože když si přičtu dopravu,přihlášení,,rozvody,baterku,možná brzdy a další věci,tak je to dalších 25 000... tu je http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od Jelko4 »

chlape ak s talianska tak osobne doviezt, poznam jedneho co ma v taliansku mensi bazar a ze akonahle je tam dajme tomu 7 rocne auto z 300000 tak to ide na slovensko alebo cesko a hned je stocene :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

Jelko4 píše:chlape ak s talianska tak osobne doviezt, poznam jedneho co ma v taliansku mensi bazar a ze akonahle je tam dajme tomu 7 rocne auto z 300000 tak to ide na slovensko alebo cesko a hned je stocene :)
jo to jo,měl jsem v plánu si pro něj zajet a dom po vlastní ose :D

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od VWendys »

skacel99 píše:můj nynější golf je taky Ital,ale před těma 3 rokama,kdy se kupoval to byl poměrbně dobrej kup...stál zhruba 42 000 i s dopravou,najeto 242 000, i výbava tam celkem byla...ale koukal jsem na to teď a asi to celkově zavrhnu.schání se auto pro bráchu,tak jsem vymyslel,že mu za rozumnej peníz nechám toho mýho a sobě dotáhnu nějaký AFNko,ale když jsem začal hledat a počítat,tak na to asi kašlu a dám si do svýho vstřiky + chip...našel třeba v Německu pěkný AFNko červenej Colour concept,ale za 2800 euro,na což bych peníze do kupy dal,ale totálně bych se vyždímal,protože když si přičtu dopravu,přihlášení,,rozvody,baterku,možná brzdy a další věci,tak je to dalších 25 000... tu je http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;
mám pocit že to je jeden z klasických podvodných inzerátů.Celekm zajímavé auto,ale prodejce bez telefonu,beze jména....

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od vwCharlie »

já jsem zase spíše na italské auta. Jestliže se jedná o starší ročníky,tak tím tuplem. Auta z Itálie jsou zdravé a bez koroze,což se s německem nedá srovnat. Prošlo mi jich rukama několik,dělali jsme přestavby zhnitých dvojek a sami máme dvě GTi z Itále. Auta jsou v itálii kolikrát otřískané,ale po těch se taky nikdo nedívá,nikdo si nekupuje omlácené auto. A neviděl bych problém jestli je auto od moře nebo ne. V itálii je hlavně teplo a slunečno. Problém bývá spíše s vybledlými laky. Zprasený intoš se nechá vyčistit a auta jezdí taky do servisu jako v D.
Mě se vždycky líbily auta z itálie víc jak ty z německa. U mladých aut to není tak znát,ale u těch starších jo.

Uživatelský avatar
Jeremy-II
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 16.10.2008 16:38

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od Jeremy-II »

já ted koupil z německa a nemůžu si stěžovat všechno je jak má být poctoví kilomtery vyplněná serviska atd., ale jak tu někdo psal amoš měl ibizu rok96 z itálie a to auto bylo v top stavu absolutně bez koroze krásnej interier, exterier taky bez škrábanečkua motor taky takže bych se té itálie zase tak nebál :wink:

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od Libang »

taky bych se nebal asi vzit si auto z italie , mel jsem tohoto golfa aby byl fakt v top stavu lepsiho sem zatim nevidel ... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=164666" onclick="window.open(this.href);return false;
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: auto z Itálie-kde hledat?

Příspěvek od skacel99 »

ten vypadá velice pěkně...ale už je to vyřešený-našel jsem 50 km od baráku 1997 TD za rozumný peníze...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“