demonstrace - revoluce - defenestrace

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

chcete změnu tohodle nedokonalýho systému? jste ochotni pro to něco dělat? nebo vám to vyhovuje

Chci změnu tohodle systému
34
85%
Nechci změnu tohodle systému
1
3%
Je mi to jedno, co se bude dít
0
Žádná hlasování
Emigruju, nejsem vlastenec
3
8%
Maximálně demonstrace, ale do ničeho většího nejdu
1
3%
Bojím se
1
3%
 
Celkem hlasů: 40

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Hammer »

Nebudu se radši ani ptát, kdo chce dělat pokladníka! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Hellraiser17 »

no jo, srandičky...
A nějaký racionální způsob nějaké radikální změny by se nenašel? Masové protivládní demonstrace, stávky, blokace silnic, blokace parlamentu... :baseball:
Asi si to představuju jak ten hurvajs, ale asi je v tom našem "svobodném" hnoji takový problém prosadit vůli lidí. Ale vždyť je to vlastně jedno, nemá cenu se tu vtírat...

Hammere, zeptám se tě jen na jedno - Ty chceš něco měnit?
A abych ti odpověděl na to, na cos se ptal, tak normálně pro mě znamená - Aby to fungovalo bez zbytečnách výdajů, aby z toho měli lidé prospěch v co možná největší míře. Ale zároveň aby na tom stát neprodělal kalhoty.
Nějaká přímo konkrétní příklad ti nedám, protože jak se mění doba, mění se jak nároky lidí, tak i technologie, takže uvádět nějaký příklad není směrodatné. Jen mě napadlo, že se asi méně šidili stavby a to konkrétně stavby silnic a to myslím hlavně ve složení asfaltu a podloží silnic. Dálepak velké průmyslové stavby a mosty. Např. u nás ve městě byl most přes Tůň, mohlo mu být tak 70 let +/- jenže muselustoupit stavbě mostu nového, protože z něj odpadávala omítka. Borci ho bourali více jak měsíc a stavbyvedoucí povidal, že vůbec nechápe, proč se musel zbourat, byl v prefektním stavu, jen nevypadal nejlépe, ale vydržel by ještě mnoho let, prý ještě takový most neboural. Jediný problém byl v jeho vytíženosti, povrch byl dlažební kostky a jako spojka mezi dvěma městy byl velmi vytížen. Nicméně pouhá výměna vozovky za asfaltovou by stačila. Investice asi 50mil. Tento most navazuje na tři další, kde stále probíhá rekonstrukce, nicméně stále jeden most chybí, asi 100m kde stál původní, tak se zboural, ale památkáři "objevili" most asi o 500 let starří - jen dva oblouky klenby. Vše bylo asi před 50ti lety řádně prozkoumáno a zdokumentováno. Jenže... Chytrolíni si o tom nic nepřečetli, udělali projekt, zbourali vše okolo, nabouchali asi 6 pylířů a teprva teď na ně vlítli památkáři, že se most musí zachovat... Mno bordel nehoráznej. Takže už asi rok a půl máme díru mezi novými mosty 100m dlouhou...

Tak mi vysvětli, co to má jako znamenat? Tak nejdřív si zjistím, v jakém stavu to je, zjistím, co výjde nejlevněji a zároveň nejvýhodněji, nechám vypracovat projekt, odmyslím si korupci a začnu bourat a stavět.
Město dostane od státu a EU peníze na rekonstrukce, s tím že se musí vše proinvestovat, dobře. Že během stavby došlo o navýšení o asi 15% ok. Že už rok a půl jezdíme přes dálnici do města které je jen přes most - od náměstí k náměstí asi 1,5km. Objížďka po dálnici 7km. OK! ALE proč už ty mosty sakra nestojej? To prostě nemá logiku. Máme hromady technologií, které komouši neměli, materilál můžeme vybírat už pomalu ve všech RAL odstínech. Máme hromady druhů pojiva, lepidel, tvárnic i betonu a prostě nejsme schopný postavit most? přečíst si dokumentaci o místě a postavit ho o metr vejš? Evidentně ne. Může mi někdo říct, jestli byli takovýhle problémy přeld osemdesátym devátym?
A jak to vypadalo na silnicích? Taky každý rok díry , ve kterých by zmizel fotbalový míč? Není to tak dávno, kdy jeden pán inzeroval stroj na zalepování výtluků, byla to taková ta nástavba na auťák. Garantoval že minimálně 3 roky to vydrží aniž by se výtluk objevil. Nějak že se rozehřeje asfalt okolo a lépe se to spojí... Mám dojem že ho silničáři poslali někam. Pán pak psal v nějakém rozhovoru, že se jim asi víc vyplatí díry opravovat draze a často... Takže má další otázka - bylo to takto i v minulosti? Pokud vezmu v úvahu tehdejší a dneší provoz...

A ještě tak trochu obecněji - nezdá se vám, že když jde o nářadí, je to staré daleko kvalitnější a trvanlivější, než to levné z číny? Nevim, připadá mi, že se všechno tak nějak méně šidilo.

Mno nebudu nikoho poučovat, nikomu radit či ho jinak navádět, to mi nepřísluší. Každej se setkal s jiným projevem doby této a dávno minulé. Nevědomost je sladká a pokud na ní budu stavět svůj názor, je jedno, jestli bude kolidovat s vaším sebevíc, ale je jen můj :rofl: řekl bych že individualita se zakládá i na rozdílnosti myšlení...

ach jo, připadá mi, že jsem nic nenapsal, nějak mi to nejde z hlavy na tu klávesnici...

Současná konzumní společnost je postavená na obrovské spotřebě ať už věcí, nebo služeb a vše stojí jen a jen na penězích, vše se točí kolem nich, všichni je chtějí a kdo jich má dost, chce ještě víc. Zákonodárci kážou vodu a lemtaj pálenku, kdo může, ten krade. Kdo nekrade, ten je chudej. Je to v lidech, v nás! V jednom z největších fór na našem netu jsem nedávno založil vlákno - demonstrace - revoluce - defenestrace. Po 8mi dnech odhlasovalo pro nějakou formu změny 34! lidí. Má to smysl?

Pro všechny je důležitější, než se mít dobře, myslet si že se mají dobře. Tenhle vlak se tady nezastaví, ani nepřibrzdí, seskočit z něj je o zabití, tak proč se neprojet, jízdenky jsou úpisy ďáblu a konečná je až daleko, v pekle, ale bude to v poho, je to rychlík a jak jsem říkal - nezastavuje, takže cesta nepotrvá dlouho. Záchranná brzda se musí zatáhnout současně z každého kupé, jinak ani prd. Vochcat se to nedá, ani se schovat do jiného vagónu.
Takže na otázku co dělat a čím začít je jednoduchá odpověď. Být zticha, mít zavřené oči a zacpané uši. V ideálním případě si myslet, že se to vyřeší samo, za nás. Zanechat tohle vlákno, jako vlákno pokecové - o ničem bude asi lepší než se pokusit něco vymyslet, neco se pokusit vyřešit, vždyť jsme jen vobyčejný lidi, na který každej sere, tak proč se namáhat nějakou změnou. Radši tiše projít bídnym životem...

Už se mi ani do ničeho nechce, nějak nemam chuť, možná důvod, nebo motivaci. Přestalo foukat a loďka se zastavila...

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Vecernicek »

1) jsi to vzdal docela rychle.
2) ale alespoň jsi pochopil že myšlenku máš krásnou ale nerealizovatelnou. Podívej jezdím po celé jižní moravě, vysočině, znojemsku apod... a setkávám se s různými lidmi, sem tam zemědělec, sem tam podnikatel...
Podnikatel je v pohodě nad věcí, o všem ví a radši vezme peníze.
Zemědělec by tě nejraději vyhnal vidlema ale sám ví že já za to nemůžu a chápe že když to musí bejt tak si třeba nevezme peníze jen proto aby mohl mít podmínku že přijedeme mezi sklizněmi a nezničíme mu úrodu. Ale ani jednou jsem se nesetkal s tím že by lidi něco říkali že to chcou jinak. Ano řeknu že E.On jsou zlodějský mrdky, já jim to odkývu, ale pak mi podepíšou smlouvu na 20 000,-kč a jsou rádi.
Jediná možnost jak z toho ven je vystoupit. Ještě pořád máš možnost opustit tuto zem a jít pryč. Já to chystám protože tady na to kašlu, tak půjdem spolu? Chápu tě protože mám stejnou vizi o světě, jenže vím že tady se to nezmění a tady akorát pojdeš protože kde jaký zloděj je nad tebou a slušný občanse musí třást.

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od hanzhou »

Ja se ale nikam stehovat nechci, mam tu zazemi, kamarady, rodinu, vw klub :D At tahnou krast jinam, ale to nepujde, protoze jinde si na hlavu ...... sr*t nenechaji, jako my tady :(

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Hammer »

No teda takto:
Hellraiser17 píše:no jo, srandičky...
Asi si to představuju jak ten hurvajs, ale asi je v tom našem "svobodném" hnoji takový problém prosadit vůli lidí.
Jakou vůli a jakých lidí? Zkus napřed něco, cokoliv, prosadit jen před deseti lidma a uvidíš, že to není hrrr takhle a hrrr takhle ne. Vůle lidí se prosazuje, jen ty to nechceš chápat správně, i když to sám v tomto příspěvku píšeš. Lidi neměli donedávna vůli pokusit se aspoň vypráskat z politiky ty největší lumpy no a loni hups... a vůle se prosadila. Lidi chtějí, aby tu byl pořádek, mohli se něčeho domoci, hup a nová verbež nahoře se může přetrhnout, aby se něco hnulo s korupcí... nebo aspoň aby to vypadalo, že se něco dělá. Nedokážou-li to, příště letí a ti noví po nich si už dají sakra pozor, jestli chtějí být u dobrého koryta, aby je ti lidi příště volili.
Hellrasisere, musel jsi někdy něco ve svém životě řešit tak, že jsi měl jen dvě špatné možnosti?
Ty tady chceš, aby bylo jen po tvém, ale přitom ani nevíš jak to má být. Takže ono je to takto:
1: po tvém nikdy nebude
2: až budeš vědět jak to má být a budeš chtít něco dělat, i tak budeš na té své vizi nucen jinýma udělat tucet kompromisů. A o tom život je.
Hellraiser17 píše:Hammere, zeptám se tě jen na jedno - Ty chceš něco měnit?
Samozřejmě, už hodně dlouho a dosud k tomu nebyl ani náznak vůle. Teď vidím aspoň posun v tom, že se něco někde děje, že do toho už někdo jde po hlavě. Čekat zázrak pokud možno zítra ráno je dobrá věc, ale marná.
Hellraiser17 píše:A abych ti odpověděl na to, na cos se ptal, tak normálně pro mě znamená - Aby to fungovalo bez zbytečnách výdajů, aby z toho měli lidé prospěch v co možná největší míře. Ale zároveň aby na tom stát neprodělal kalhoty.
Tak kámo, co jsou to podle tebe zbytečné výdaje, co je to prospěch a pro které lidi a co možná největší míra? Proč by na tom stát měl prodělávat kalhoty. Proč by měl stát někomu něco dávat?
Stát by měl být přece co nejmenší silou úředníků, vojáků, policajtů, hasičů a učitelů, doktory hned na vlastní nohy s nima další a další věci, prostě není potřeba živit všelijaké individua z peněz daňových poplatníků. Zrušit okresní úředníky u policie, zrušit tři čtvtiny míst na policejním prezidiu, 40% škol i s učiteli aby se děcka musely snažit učit aby se někam dostaly a ne jako dneska, zrušit (prodat) nesmírně drahé vyšetřovací lékařské mašiny v každé blbé nemocnici, kde jedou jen na jednu směnu a k tomu ještě jen na 50% kapacity atd atd.

Pokud nedáš konkrétní případy, o čem pak mluvíš? Jakou chceš teda změnu?
Hellraiser17 píše: Město dostane od státu a EU peníze na rekonstrukce, s tím že se musí vše proinvestovat, dobře. Že během stavby došlo o navýšení o asi 15% ok. Že už rok a půl jezdíme přes dálnici do města které je jen přes most - od náměstí k náměstí asi 1,5km. Objížďka po dálnici 7km. OK! ALE proč už ty mosty sakra nestojej? To prostě nemá logiku. Máme hromady technologií, které komouši neměli, materilál můžeme vybírat už pomalu ve všech RAL odstínech. Máme hromady druhů pojiva, lepidel, tvárnic i betonu a prostě nejsme schopný postavit most? přečíst si dokumentaci o místě a postavit ho o metr vejš? Evidentně ne. Může mi někdo říct, jestli byli takovýhle problémy přeld osemdesátym devátym?
A jak to vypadalo na silnicích? Taky každý rok díry , ve kterých by zmizel fotbalový míč? Není to tak dávno, kdy jeden pán inzeroval stroj na zalepování výtluků, byla to taková ta nástavba na auťák. Garantoval že minimálně 3 roky to vydrží aniž by se výtluk objevil. Nějak že se rozehřeje asfalt okolo a lépe se to spojí... Mám dojem že ho silničáři poslali někam. Pán pak psal v nějakém rozhovoru, že se jim asi víc vyplatí díry opravovat draze a často... Takže má další otázka - bylo to takto i v minulosti? Pokud vezmu v úvahu tehdejší a dneší provoz...
A kdo si tak myslíš, že těm stavebním podnikům velí? Odborníci nebo ku*vy, jejichž jediná kvalifikace pro tu práci a řízení lidí je VUML? Chceš nápovědu? :lol: :lol: :lol:

Nezdá se mi, že dneska je všecko větší šmejd, kupuju jen profesionální nářadí a mám ho furt, stejně tak kolo, stejně tak všecko ostatní. Nekupuju věci z Číny pokud to jde. Čína zatím využívá toho, že bolševik neuznává mezinárodní právo o plagiátorství a všecko co dělá kopíruje velmi neumětelským způsobem. S pádem bolševismu čínský ekonomicko zlodějský zázrak končí. Koupím si české boty na zimu a mám je už 15 let. Dejme tomu je nosím pět měsíců za rok. To je 75 měsíců. Stály mě tehdy 1100,-Kč. To je nějakých 14,50 na měsíc. Kupte si boty od Ting ťonga za pět set, po první zimě je vyhoďte protože nic jiného už s nima dělat nejde a máte je za stovku na měsíc, to je skoro sedmkrát dráž než je mám já. Neumíme-li myslet ekonomicky, zdá se nám, že je všecko šmejd.

Kolik máš ale roků, když pořád očekáváš něco od druhých? Kdo tě takto vychoval? Jaký stát furt?
Ten se za tebe nebude ani učit, ani makat, ani myslet. Jsi jen maličké kolečko soukolí, udělej si svoje jak máš, snaž se ovlivňovat lidi kolem sebe na základě toho co znáš k tomu, aby se mohli mít líp. Nejsi žádný Hitler, který by chtěl všecko změnit teď, hned, podle svých ... co on to furt měl?... vnuknutí nebo co, prostě takto myslet je nahovno.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od GeneHawkins »

Hammer píše:No teda takto: ... nahovno.
Dobrý. Dlouhý, ale dobrý.

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Hellraiser17 »

Hammer píše:
Jakou vůli a jakých lidí? Zkus napřed něco, cokoliv, prosadit jen před deseti lidma a uvidíš, že to není hrrr takhle a hrrr takhle ne. Vůle lidí se prosazuje, jen ty to nechceš chápat správně, i když to sám v tomto příspěvku píšeš. Lidi neměli donedávna vůli pokusit se aspoň vypráskat z politiky ty největší lumpy no a loni hups... a vůle se prosadila. Lidi chtějí, aby tu byl pořádek, mohli se něčeho domoci, hup a nová verbež nahoře se může přetrhnout, aby se něco hnulo s korupcí... nebo aspoň aby to vypadalo, že se něco dělá. Nedokážou-li to, příště letí a ti noví po nich si už dají sakra pozor, jestli chtějí být u dobrého koryta, aby je ti lidi příště volili.
snažil jsem se občas prosadit nějaký nápad či myšlenku mezi několika lidmi.... Chce to mít dobrý nápad, slušné argumenty a pokud nebude nezájem, tak už je to jen o držce, která mluví. Snad to bude, jak píšeš, od voleb k volbám... Ono to totiž vypadá, že sliby o odhalování korupce se sice plní, jen se nijak výrazně neřeší, naopak se vymýšlejí voloviny nové.jednou za čas, že se uvolní do médií nějaká korupční kauza...
Hammer píše: Hellrasisere, musel jsi někdy něco ve svém životě řešit tak, že jsi měl jen dvě špatné možnosti?
Ty tady chceš, aby bylo jen po tvém, ale přitom ani nevíš jak to má být. Takže ono je to takto:
1: po tvém nikdy nebude
2: až budeš vědět jak to má být a budeš chtít něco dělat, i tak budeš na té své vizi nucen jinýma udělat tucet kompromisů. A o tom život je.
Ne, nikdy jsem nic důležitého neřešil, abych si musel vybrat, jestli to či ono menší zlo je lepší.
1) Nechci aby bylo po mém, zejtra na ně vlítnout s těma násadama... To vůbec neni třeba, stačí mi nějaký způsob protestní akce, volby jsou alternativa vcelu pomalá, Chtěl bych, aby lidé dali najevo, co se jim líbí, nebo ne. Aby mohli něco ovlivnit... Už jen tenhle způsob vládnutí se mě nezdá. Kdy se s penězma poplatníku nakládá, jak s hajzlpapírem. např. Kauza Promopro. Asi jsem naivní, blbem, možná jen mladej, ale nechápu, jak tohle všechno může procházet lidem, na který by se mělo dohlížet nejvíce...
Hammer píše:
Tak kámo, co jsou to podle tebe zbytečné výdaje, co je to prospěch a pro které lidi a co možná největší míra? Proč by na tom stát měl prodělávat kalhoty. Proč by měl stát někomu něco dávat?
Stát by měl být přece co nejmenší silou úředníků, vojáků, policajtů, hasičů a učitelů, doktory hned na vlastní nohy s nima další a další věci, prostě není potřeba živit všelijaké individua z peněz daňových poplatníků. Zrušit okresní úředníky u policie, zrušit tři čtvtiny míst na policejním prezidiu, 40% škol i s učiteli aby se děcka musely snažit učit aby se někam dostaly a ne jako dneska, zrušit (prodat) nesmírně drahé vyšetřovací lékařské mašiny v každé blbé nemocnici, kde jedou jen na jednu směnu a k tomu ještě jen na 50% kapacity atd atd.

Pokud nedáš konkrétní případy, o čem pak mluvíš? Jakou chceš teda změnu?
předražené dálnice, každá druhá státní zakázka je tunel, gripeny, DPH, Důchody, Čez, levné dovozy z číny, nesmyslné utrácení vládních činitelů - létání letadly nebo vrtulníky meziměsto... policeiní hummery. Je toho spousta pokud nevidiš věci, co se kolem tebe dějí...
Nejde mi o to, vyřešit to hned, ale vyřešit to, resp. zabývat se problémem a lespoň to řešení hledat.

Hammer píše: A kdo si tak myslíš, že těm stavebním podnikům velí? Odborníci nebo ku*vy, jejichž jediná kvalifikace pro tu práci a řízení lidí je VUML? Chceš nápovědu? :lol: :lol: :lol:
Nevim, kdo jim velí, ale udělá průser, jeden, druhej a jde, tak se velí u nás! Neni čas ani finance, které by se nechali investovat do darmožrouta...
Hammer píše: Nezdá se mi, že dneska je všecko větší šmejd, kupuju jen profesionální nářadí a mám ho furt, stejně tak kolo, stejně tak všecko ostatní. Nekupuju věci z Číny pokud to jde. Čína zatím využívá toho, že bolševik neuznává mezinárodní právo o plagiátorství a všecko co dělá kopíruje velmi neumětelským způsobem. S pádem bolševismu čínský ekonomicko zlodějský zázrak končí. Koupím si české boty na zimu a mám je už 15 let. Dejme tomu je nosím pět měsíců za rok. To je 75 měsíců. Stály mě tehdy 1100,-Kč. To je nějakých 14,50 na měsíc. Kupte si boty od Ting ťonga za pět set, po první zimě je vyhoďte protože nic jiného už s nima dělat nejde a máte je za stovku na měsíc, to je skoro sedmkrát dráž než je mám já. Neumíme-li myslet ekonomicky, zdá se nám, že je všecko šmejd.
Také kupuji profi. Mam profi svářečku, mam profi brusku, mam profi ruční vercajk. Ale když jsem dříve kupoval nářadí, bylo měřítko cena, takže vrtačka, bruska, šukačka, vibračka, všechno šlo do kopřiv, vrtačka přestala po jedný! díře. Bruska po dvou kotoučích, ostatní následovalo rychle. A používal jsem to na hoby! práce... Po dědovi mám starou narex vrtačku - dvě rychlosti a šlape bratru ob den a je jí pár desítek let už. To je kvalita, výkon sice nic moc, ale je to vercajk, za kterej se dneska nedoplatíš! Nebo jsem koupil já blbec stojanovku, malou v obi :lol: asi za 1500. A kdybych neměl možnost soustružit, dělat ozubení, nebo brousit, tak ten krám zahodim, že nabere druhou kosmickou rychlost... Vřeteno se vaklalo jak prase, řemenice byla na hřídeli, která házela o půl mm a po zapnutí se samovolně začala přemísťovat po stole od těch vibrací... Takže až na tohle mam vše profi či homemade a je to to nej ve své kategorii. Boty kupuju pokud možno kvalitní, ale jak se poslední dobou nedostává peněz, tak převážně od větví. Pracuju v prostředí, kde boty odchází do půl roka, a je jedno jaká značka, prostě se ošoupou podrážky až na vložky...
Mám taky boty na zimu naven a mám je už 8 let. Stáli asi 4tisky po slevě a předpokládám, že vydrží ještě jednou tolik.
Takže po mnoha zkušenostech už ten shit nekupuju, prostě na to nemám, abych to buď kupoval znovu, nebo to dodělával. V tom s tebou souhlasím. Ale nějak se mi nezdá, že by se v těch třeba 80tejch letech dělali takovýhle zmetky. Alespoň se mi nikdy do ruky nic takového fórového nedostalo.
Hammer píše: Kolik máš ale roků, když pořád očekáváš něco od druhých? Kdo tě takto vychoval? Jaký stát furt?
Ten se za tebe nebude ani učit, ani makat, ani myslet. Jsi jen maličké kolečko soukolí, udělej si svoje jak máš, snaž se ovlivňovat lidi kolem sebe na základě toho co znáš k tomu, aby se mohli mít líp. Nejsi žádný Hitler, který by chtěl všecko změnit teď, hned, podle svých ... co on to furt měl?... vnuknutí nebo co, prostě takto myslet je nahovno.
Je mi tolik, na kolik se duševně a fyzicky cítím, takže každý den jinak.
Očekávat už nic nebudu, nikdo nic nechce, tak proč se vnucovat. Snaha se nepočítá, snažil jsem se přestat kouřit... Počítá se jen výsledek. Lidé kolem mě jsou ovliněni již dost, lépe to neumím a ve většině případů to není třeba. S každým, koho jsem se zeptal, jestli je spokojen se svou situací a s tím hnojem co si říká vláda, mi vždy odpověděli NE. Ptal jsem se lidí co mají miliony, nebo naopak lidí, co nemají ani vodu v baráku, nebo ani barák. Ale nejednalo se o peníze jako takové, že je nemají, ale vadí jim, že se prostě proinvestují za voloviny, promrhají za volební akce, tunely, předražené zakázky... Všeobecná nespokojenost tu je.
A pokud můžu, dělám pro každého maximum, aby nebylo už tak zle. Když už nic, tak alespoň ten dobrej pocit stojí za to.



Je mi dvaadvacet, Teď do mě!!! :baseball:

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Hammer »

Není proč do tebe. Já s tebou souhlasím, nezapomínej, že jsem dvacet let dělal u policie a ani na té místní úrovni to nebylo nijak lepší než nahoře. Všecko je nahovno proto, že tam politici kolem sebe, za tu strašnou dobu co tam byli, shromáždili strašnou spoustu hochštaplerů. Politikům jen volič umožnil, aby tam byli tak dlouho. Nikdo jiný. Byli to mladí voliči, kteří v těchto volbách udělali vítr, protože ti starší se prostě spoléhají furt na to, že jim stát něco pořád bude dávat.
Teď se tlačí na korupci, uvidí se, co z toho bude. Korupce je to, co nás doslova dusí.

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: demonstrace - revoluce - defenestrace

Příspěvek od Karapítko »

Hammer píše:No počkej Karapítko, tak to zase ne tak hrr, napřed si tě vyzkoušíme. Popíšu ti situaci a ty pak k popsané situaci vydáš oficiální prohlášení. Tak dávej bacha:

- Kateřina Jau - ques v 16:30 hodin vystupuje před svým domem ze služebního vozidla černé barvy tov. značky AUDI A8 s pražskou SPZ řízené služebním řidičem a vytahuje své dvě děti. Tu přistupuje od chodníku Widle s násadou a se slovy: "zásilka od nespokojeného voličstva" ji mlaskne svou násadou mezi světla. Pak Widle sdělí dětem, že maminka zlobila, aby si ji za nohy odtáhli domů a nezlobili venku. Mezitím Jau-ques vlivem otřesu mozku poblije služebnímu řidiči lakýrky a zasere krevními cákanci půl ulice.

Teď to uprav pro tisk.
Je středa ráno, tak jedna z možných verzí:

Vážení spoluobčané,
Dovolte mi, abych Vás informoval o jedné z posledních aktivit „takzvané“ zelené političky Kateřiny Jau-Jau a vydal prohlášení Fauwé pomlčka klubu k incidentu z včerejšího rána, které se staly před její pražskou rezidencí.
Tato žena nejenom, že se nechová podle programu Strany Zelených za kterou byla v minulém volebním období zvolena do Parlamentu ČR, ale dokonce se sama aktivně podílí na znečišťování životního prostředí v Praze. To že stále neoprávněně používá služební vozidlo AUDI A8 černé barvy i s řidičem se zdá být již jen kapkou v moři.
Kateřina vztekle zaútočila na našeho kolegu Widleho, který se jí snažil mírumilovně a co nejrychleji předat vzkaz od nespokojeného voličstva. A protože třímala v každé ruce dítě, snažila se ho napadnout alespoň takzvaným „čelíčkem“. U tohoto brutálního a nekontrolovaného činu se chovala jako smyslů zbavená a protože nedokázala našeho kolegu výrazně ohrozit, tak mu alespoň nevratně poškodila násadu od krumpáče a snažila se ho kontaminovat vlastní krví a zvratky (přivolaná Policie ČR ani nebyla schopná doličné dámě provézt dechovou zkoušku na alkohol, takže se otevírá možnost, že ta byla pod výrazným vlivem alkoholu, či jiné omamné látky).
Náš klub rovněž zvažuje podání podnětu na Sociální odbor Prahy 5 na odebrání obou dětí z péče výše uvedené, protože její chování má jednoznačně devastující vliv na sociální i morální vývoj obou jejich nemanželských ratolestí. Považte, že ty nevinné děti musely sledovat matku, která znečistila ulici tak, že na očištění musely být přivolány dokonce Technické služby!!!
Na závěr mi dovolte ještě jednu poznámku – Přátelé, spoluobčané, voliči – zvažujte koho volíte do veřejných funkcí – mnoho našich poslanců nám ve světě dělá svými činy a chováním špatnou reklamu.

Dobrovolný tiskový mluvčí Fauwé pomlčka klubu
Je důležité zachovat paniku...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“