Podlaha do garáže ?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od 11mAjA11 »

PPetr píše:Máme v garáži na betonu nátěr IZOBANu a za cca 13 let co je v provozu (každý den několikrát ven a zase dovnitř, tahání přepravek atd.) jsme to natírali podruhé. Máš na výběr myslim 2 nebo 3 barvy a co je uplně super, že když ti z auta odtaje sníh a ta břečka, tak to po tom krásně setřeš, nikde žádná spára a vzhledem k tomu že se to dává na místa aby neprotékala voda (Terasy apod.) tak se ti to nezažere dovnitř.
Jediný co bych příště udelal jinak by byl alespon malinký spád směrem k výjezdu už právě kvůli těm sračkám co ti v zimě budou padat z auta. Žádný kaluže pod autem. To je opruz.
A co když na to spadne barbora třeba z půl metru? Vydrží to ? Strejda dělá do barev a laků už asi 20 let a ten IZOBAN mi taky doporučoval a za super peníz..Já mám jen obavu že se ten beton pod tím začne drolit, vzhledem k tomu že garáž bude vlastně jako dílna se zvedákem, takže zvedání auta na ještěrce a tak tam bude probíhat celkem pravidelně...Nebude to problém?...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od vilik »

street-dog píše: vilik: díky to jsem potřeboval, co jsem tak četl po netu a tak, tak psali o dlažbě, ale nikde jsem se nedočetl jaká by to měla být a tak, a co tloušťka u této dlažby ? to bude platit asi to stejný co psal košťál, že ?
Ano, jak píše Košťál. Nakonec je to kolega keramik, tak ví vo co go :wink:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od PPetr »

11mAjA11 píše:
PPetr píše:Máme v garáži na betonu nátěr IZOBANu a za cca 13 let co je v provozu (každý den několikrát ven a zase dovnitř, tahání přepravek atd.) jsme to natírali podruhé. Máš na výběr myslim 2 nebo 3 barvy a co je uplně super, že když ti z auta odtaje sníh a ta břečka, tak to po tom krásně setřeš, nikde žádná spára a vzhledem k tomu že se to dává na místa aby neprotékala voda (Terasy apod.) tak se ti to nezažere dovnitř.
Jediný co bych příště udelal jinak by byl alespon malinký spád směrem k výjezdu už právě kvůli těm sračkám co ti v zimě budou padat z auta. Žádný kaluže pod autem. To je opruz.
A co když na to spadne barbora třeba z půl metru? Vydrží to ? Strejda dělá do barev a laků už asi 20 let a ten IZOBAN mi taky doporučoval a za super peníz..Já mám jen obavu že se ten beton pod tím začne drolit, vzhledem k tomu že garáž bude vlastně jako dílna se zvedákem, takže zvedání auta na ještěrce a tak tam bude probíhat celkem pravidelně...Nebude to problém?...
Hele to ti nepovim, máme to v normální garáži, žádnej hever ani nic podobnýho tam neni, ale když vidim jakej zahul to dostává od tý soli a pod. tak to vydrželo celkem dost. A za ty prachy to neni problem čas od času znovu natřít. To by ses musel zeptat nekoho kdo tomu víc rozumí, já jsem jen uživatel. :lol:
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od patper »

Ja mam v dilne beton natrenej izobanem pres rok a zatim pohoda :idea:

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od Klobrcík »

já jsem teď před zimou dělal taky podlahu, je to nivelační hmota z obi vyšlo to asi na 16000kč dílna 10x8m sice jsem čekal že to bude o něco pevnější ale jinak pohoda, když spadne kladívko tak neni nic vidět :)
Přílohy
27112010321.jpg

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od krbec »

tyy krávo 10*8 za 16 000 kč? já dával za 6*5 3000kč je to nějaká podlahová barva do garáží, nedelal jsem to stěrkou,ale válečkem, takze tam jsou pory, ale jako vydrží to dost,a to mám ruce levý, furt mi neco padá a tak.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od Klobrcík »

kupoval jsem celou paletu 32 pytlů a vyšlo to skoro na stejno s dlaždicema, (porovnával jsem vše v obi) a chtěl jsem radši tohle než dlaždice, nevim no zatim je to v pohodě ps: dlaždice na todle jdou položit vždycky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od Laďa »

2krbec
jenže on to dělal samonivelačkou tj. vyrovnávací stěrku na betonovou mazaninu v tl. cca 1-2mm, příapdně ve více vrstvách, dle nerovností... na to až může případně aplikovat tu barvu jak ty, ty jsi to jen natíral nátěrem ;-)

Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
Příspěvky: 349
Registrován: 05.05.2010 09:41
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od street-dog »

Díky moc všem :-) takovej ohlas, jsem ani nečekal. Z těhle všech možností se dá už krásně vybrat :-)
Koupím doklady ČZ 125/453

Obrázek

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od baxxter222 »

tak ked je uz vybrate tak je dobre a ja uz len na okraj.
doma v garazi mame izoban 26 rokov a v pohodke.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od alesek22 »

street-dog píše:na litou podlahu jsem se taky díval, ale prej je docela drahá :( a ten nátěr co si natřeš sám, vydrží něco ? nebo se musí pravidelně přetírat ?

jo a garáž má zhruba 4x7 m :)
Ahojda,mame to v práci v pneuservitu a o sezoně se tu auta jen střídaj.Máme naní nátěr a na údržbu paráda.Ale my to tady natíráme jednou ročně,protože se loupe.Ale tobě to tam stačí.

Vaseck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.12.2014 12:32

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od Vaseck »

street-dog píše:na litou podlahu jsem se taky díval, ale prej je docela drahá :( a ten nátěr co si natřeš sám, vydrží něco ? nebo se musí pravidelně přetírat ?

jo a garáž má zhruba 4x7 m :)
Drahá. Až tak moc horké to nebude. Když vezmeš v potaz, že máš k dispozici co zaschne za 60 minut. Tak to ušetříš na čase. Borec přijede, naleje to, zaschne to a za hodinu můžeš parkovat. Kachličky bude dělat dva dny...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od PlusOne »

Gratuluju k oživení čtyři roky starého tématu :D
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od Michal530 »

:rofl: :rofl: Za čtyři roky je už ta litá podlaha na poloviční ceně než byla :laugh: :laugh:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
Příspěvky: 349
Registrován: 05.05.2010 09:41
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podlaha do garáže ?

Příspěvek od street-dog »

Tak čas nebylo potřeba šetřit :) a na podlaze je nakonec dlažba.
Koupím doklady ČZ 125/453

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“