Kuchynske spotrebice

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

Zdarec chlapi, budu mit novou kuchyn a vsechno mam vyladeny jediny s cim si s mladou nevime rady jsou spotrebice. Vpodstate potrebujem indukci, digestor, troubu, mikrovlnku, lednici a micku. Chceme se vejit do 50t. Mame i tak nejak vybrany parametry a funkce co jsou pro nas dulezity. Ale ci nevime je jakou ZNACKU? Libilo by se mi Miele ale nedam za kazdej spotrebic 25t to fakt jako nee :D
Diky za rady.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od PlusOne »

Naši mají většinu spotřebičů Fagor, mikrovlnku vestavnou Whirlpool, a ještě lednička je jiné značky.... jako, asi bych nechtěl mít všechno doma od jednoho výrobce, najdi si na Netu nějaké testy spotřebičů, a podle toho nakupuj, každýmu výrobci "jde" líp něco jinýho..
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od kuba4you »

taky pomalu vybírám a asi se budu rozhodovat podle recenzí: http://indukcni-varne-desky.heureka.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vestavne-mikrovlnne-trouby.heureka.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://mycky-nadobi.heureka.cz/f:3340:22630/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pecici-trouby.heureka.cz/f:5425:23669/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

PlusOne: Urcite budu vybirat podle vyrobcu jak rikas. Vpodstate se nam jedna hlavne o pohledove spotrebice. Cili Mikrovlnka, trouba sporak. No kdyz by se povedla i digestor bylo by to supr.

kuba4you: Vyborne srovnani diky

Uživatelský avatar
karimartin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 20.12.2012 13:53
Bydliště: Praha

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od karimartin »

Ja za sebe bych doporučil Bosch nebo Siemens (tam se asi do 50t nevejdeš). Fagor jsem měl v předchozím bytě a nějak to stávkovalo, hlavně trouba a její programy si dělali co chtěli :)

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

karimartin píše:Ja za sebe bych doporučil Bosch nebo Siemens (tam se asi do 50t nevejdeš). Fagor jsem měl v předchozím bytě a nějak to stávkovalo, hlavně trouba a její programy si dělali co chtěli :)
Coz o to. I ten Bosh nebo Siemens se uz dneska da koupit za rozumny penize. Treba troubu maj za 7t ale aby k tomu pasovala mikrovlnka designove tak tu uz maj treba za 10t. A to mne prijde jako ulet davat za mikrovlnku 10t... Jedinej kdo ma kloudny mikrovlnky co pasujou k troube je whirlpool

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak se podívej

Myčka Bosch, lednice Bosch ( stejné do detailu dělá Siemens ), indukce Bosch, digestoř je nějaká Česká méně známá značka, trouba Bosch, mikrovlnka Baumatic.

Designově to ladí maximálně možně..

Ale s cenou do 50t za kvalitu moc nepočítej..
Přílohy
.
.
..
..
...
...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

11mAjA11: Diky za foto. Ale ta tvoje mikrovlnka je presne to co ja nechci. Ze je designove jina nez ta trouba.


Aby trouba vypadala takto: http://pecici-trouby.heureka.cz/bosch-hba-43t350/
A mikrovlnka takto: http://mikrovlnne-trouby.heureka.cz/bosch-hmt-85ml53/

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Právě že vůbec není, ono to na fotce nevypadá, ale je stejná jak ta trouba, akorát trouba nemá zrcadlové sklo.

A nedám za mikrovlnku od Bosche po slevě 9.500,- nejsem blázen - ten Baumatic vyšel do 3t a to že nemá kulaté knoflíky a má je schované pod skle mi teda vůbec nevadí.
Navíc to moja používá jako zrcadlo, ráno když de do roboty..

:wink: :wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od patper »

8O kdo delal (navrhoval) tu kuchyn :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

To je fuk, material si vybrala zena a spotrebice taky.
Vzhledem k mistu je to na miru, funkcni a nam se to libi.

Delal to soused a spotrebice staly v podstate srandu.

Proc te to zajima.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

11mAjA11: Vsak vpohode. Ja sem zase ten posuk ze asi za tu mikrovlnu dam raketu aby to vypadalo tak jak presne chcu. Popravde na kuchyni mam uz rozpocet 150t a to si ji delam sam!

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od patper »

11mAjA11 píše: nam se to libi.
....a to je nejdulezitejsi :good:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od napster »

11mAjA11 píše:Právě že vůbec není, ono to na fotce nevypadá, ale je stejná jak ta trouba, akorát trouba nemá zrcadlové sklo.

A nedám za mikrovlnku od Bosche po slevě 9.500,- nejsem blázen - ten Baumatic vyšel do 3t a to že nemá kulaté knoflíky a má je schované pod skle mi teda vůbec nevadí.
Navíc to moja používá jako zrcadlo, ráno když de do roboty..

:wink: :wink: :wink: :wink:

a ty ji pouzivas misto televize, kdyz si ohrivas jidlo :rofl: koukni se i po aristonu. mame troubu Ariston nerez s povrchem na kterym nejsou videt orisky prstu, coz je asi jedna z priorit u nerez spotrebicu. pokud mas male dite, tak to ocenis. varnou desku Fagor s doyk. ovladanim stavkuje u taty a u mojeho ukazovacku (rohlik, čelo funguje, jen muj ukazovacek ne) digestor neni spatnej ten výsuvný znacku ti z hlavy nereknu, ale bud whirpool, nebo to bude fagor. jinak 50tkc na nakup tolika spotrebicu neni moc. hlavne lednicka (nejspis kombinovana) bude chtit vzit kvalitni precijenom bezi nonstop. koukni po netu a udelej objednavky pres net. nas vysel mrazak(160l tusim stojaci) liebher nebo jak se to pise na 17tis. musis to mit v nerezu, nebo staci bila?
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

patper píše:8O kdo delal (navrhoval) tu kuchyn :?: :?: :?:

já na to taky koukal a jako studentovi architektury mě to málem sesadilo ze židle.
nehodnotím zpracování ani spotřebiče ale to rozvržení těch spotřebičů který je fakt otřesný.

lednička vedle sporáku a trouby? když otevřete ledničku a sporák dohromady bude se vám tam všude ta pára srážet a budete tam mít vlhko jako prase, budou se vám kazit potraviny v lednici. sporák hnedka vedle je další chyb. bude tam horko jako kráva když poběží sporák i trouba. a hnedka vedle zase dřez.

ideálně rozložená kuchyň by měla být takto. z jedné strany na druhou
lednice -> malý pracovní prostor (pod prostorem koš) -> dřez ->velký pracovní prostor -> sporák -> malý pracovní prostor (kořenky a různý drobnosti) ( -> trouba (pokud není pod sporákem)).
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“