Kuchynske spotrebice

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Nemam vilu za 5 mega.Sem rad ze se tam ta kuchyn vlezla tak jak se vlezla a ze funguje.
Nic se nekazi a nevlhne, trochu si uvedomte kolik tech cinnosti delate najednou.
Pres tyden sme doma jen na prespani, vysrani, umyti a veceri..
Vetsinu dne stejne nikdo doma neni a pes si sam tezko bude varit.
A na vikendove vareni je to uplne v pohode.

By me zajimalo jak by ste to do toho prostoru podle Vas aby to bylo jak z ucebnice naskladali..
Kompromisy panove kompromisy...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

11mAjA11 píše:Nemam vilu za 5 mega.Sem rad ze se tam ta kuchyn vlezla tak jak se vlezla a ze funguje.
Nic se nekazi a nevlhne, trochu si uvedomte kolik tech cinnosti delate najednou.
Pres tyden sme doma jen na prespani, vysrani, umyti a veceri..
Vetsinu dne stejne nikdo doma neni a pes si sam tezko bude varit.
A na vikendove vareni je to uplne v pohode.

By me zajimalo jak by ste to do toho prostoru podle Vas aby to bylo jak z ucebnice naskladali..
Kompromisy panove kompromisy...
Stacilo by hodit lednici na druhej konec linky a trochu posunou drez z toho rohu aby tam vznikl aspon nejakej pracovni prostor. Sporaz s digestori chapu ze musi byt kvuli napojeni na komin asi tam kde je.

Ja to v ramci projektu zkousel a vsaechno podle ucebnice se vleze do linky dlouhe 3,6m. U rohovych linek je nejvetsi problem prave s tim rohem kde vznika hluchy misto protoze se tam neda nic delat a prakticky ani umistit.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

To jo jenze kde tam asi tak mam tech 3,6m by me zajimalo.
Od drezu doprava je s bidou 2,5 se sirkou asi necele 2m.
Coz tak staci na vysunuti zasuvek, pricemz kolem nich nikdo neprojde.
Lednice je na knap s pruchodem do obyvaku tak k drezu zbyva kolik?

A navic jak ste si jiste vsimli je strop zkoseny a s tim se moc kombinovat neda..

Nicmene sem tu fotku dal kvuli spotrebicum, aby zakladatel mel predstavu jak to vypada stojici po kupe..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od kuba4you »

11mAjA11 píše:To jo jenze kde tam asi tak mam tech 3,6m by me zajimalo.
Od drezu doprava je s bidou 2,5 se sirkou asi necele 2m.
Coz tak staci na vysunuti zasuvek, pricemz kolem nich nikdo neprojde.
Lednice je na knap s pruchodem do obyvaku tak k drezu zbyva kolik?

A navic jak ste si jiste vsimli je strop zkoseny a s tim se moc kombinovat neda..

Nicmene sem tu fotku dal kvuli spotrebicum, aby zakladatel mel predstavu jak to vypada stojici po kupe..
ja si toho třeba vůbec nevšim :mrgreen: , taky řeším kuchyň a jsou tam nějaké zapeklité věci i když je ´´prostorná´´ tak uvidíme jak to dopadne :mrgreen:

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

Borci jestli to je nebo neni podle ucebnice je uplne jedno. Hlavni je ze to majitelovi vyhovuje a je spokojen.
A ja jsem rad ze mne to 11mAjA11 vyfotil a ze vidim jak vypada ta mikrovlnka nad troubou...
Usporadani bude Lednice-komora-spotrebice-odkladaci prostor a drez- na ostruvku odkladaci prostor a varna deska
Přílohy
detail6.jpg

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jo blby moje chyba vyfoceno spatne strop neni videt...
Ale tak od pulky digestore k oknu je pomerne velky zkoseni..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

11mAjA11 píše:Jo blby moje chyba vyfoceno spatne strop neni videt...
Ale tak od pulky digestore k oknu je pomerne velky zkoseni..
Souhlas ze s sikmym stropem se pekne blbe spracuje. Zvlast v kuchyni kdy je kvuli polickam a prave lednici atd potreba vysokej strop. Kazdopadne pokud mate takto malou kuchyn byla v prvnimrade hloupost davat troubu a mikrovlnku takto ale mela byt trouba klasicky pod varnou deskou. Usetrilo by se misto na pracovni ucely a mikrovlnka by se dala povesit pod horni radu policek.

Ale uz jsme zabehli moc mimo tema. Kazdopadne jak tu nekdo psal dat za mikrovlnku vic nez za troubu je fakt sila. Tedka uz se dokonce delaji i doplkovy vestavny kavovary v desighnu trouby a mikrovlnky. Tedka si nevzpomenu znacku ale ten set trouba+kavovar+mikro s grilem stal snad 85 tisic.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od kuba4you »

Nirthy píše:Borci jestli to je nebo neni podle ucebnice je uplne jedno. Hlavni je ze to majitelovi vyhovuje a je spokojen.
A ja jsem rad ze mne to 11mAjA11 vyfotil a ze vidim jak vypada ta mikrovlnka nad troubou...
Usporadani bude Lednice-komora-spotrebice-odkladaci prostor a drez- na ostruvku odkladaci prostor a varna deska
tot mi hodně pomohlo, máš i rozměry te kuchyně?jak dlouhý a široký je ten ostrůvek?A jak dlouhá je zeď kde je trouba lednice atd?Popřípadě kolik místa musí být mezi linkou a ostrůvkem?

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

kuba4you: jasne ze mam i rozmery. Je to muj navrh :) ta stena je siroka 3,8m a plat s drezem je siroky 2m.
Ostruvek je dlouhy 2,8m a siroky 0,8 mozna bude 1m. Jeste jsme se nerozhodli.
Material bude slonova kost vysoky lesk a pracovni desky budou z masivnich dubovych sparovek. Ale jak rikam jediny co nename vyreseny jsou ty spotrebice.

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od T4 »

naše mikrovlna nad troubou (narychlo mobilem), v případě zájmu více info do SZ
DSC_0619.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hele tu troubu už sem někde viděl..
:mrgreen: :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

kuba4you píše:
Nirthy píše:Borci jestli to je nebo neni podle ucebnice je uplne jedno. Hlavni je ze to majitelovi vyhovuje a je spokojen.
A ja jsem rad ze mne to 11mAjA11 vyfotil a ze vidim jak vypada ta mikrovlnka nad troubou...
Usporadani bude Lednice-komora-spotrebice-odkladaci prostor a drez- na ostruvku odkladaci prostor a varna deska
tot mi hodně pomohlo, máš i rozměry te kuchyně?jak dlouhý a široký je ten ostrůvek?A jak dlouhá je zeď kde je trouba lednice atd?Popřípadě kolik místa musí být mezi linkou a ostrůvkem?
mezi linkou a ostruvkem je to podle tebe. minimalne by vsak melo byt 800mm ale to je hodne malo protoze pri otevreni nejake skrinky budes muset stat vedle dvirek. doporucuje se tak kolem 1000-1100mm. ja osobne jsem navrhoval 1200mm (2 x 600mm = minimalni pruchodna sirka).

a dlouhej a sirokej ostruvek je zase na tobe. zalezi co na nem chces mit. pokud varnou desku tak se zase doporucuju aspon 2x delsi nez varna deska (odkladani a pracovni misto).
a sirokej podle toho jestli tam chces mit treba bar nebo prirazenej jidelni stul atd. pokud nic muze byt treba stejne sirokej jako linka 600-700mm. pokud tam u toho chces i jist tak treba zase tak 1000-1200mm.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od PlusOne »

11mAjA11 píše:Hele tu troubu už sem někde viděl..
:mrgreen: :mrgreen:
V zrcadle???? :D
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Ty máš co mluvit Kožaku.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od kuba4you »

Nirthy píše:kuba4you: jasne ze mam i rozmery. Je to muj navrh :) ta stena je siroka 3,8m a plat s drezem je siroky 2m.
Ostruvek je dlouhy 2,8m a siroky 0,8 mozna bude 1m. Jeste jsme se nerozhodli.
Material bude slonova kost vysoky lesk a pracovni desky budou z masivnich dubovych sparovek. Ale jak rikam jediny co nename vyreseny jsou ty spotrebice.
skvělé ja mám tu zeď dlouhou dokonce 455cm takže by to mělo být v pohodě, a ostrůvek budu mít kradší tak 2,6m abych pohodlně prošel do obyváku, a mezi oběmi linkami mi zbyde 160cm což je luxsus

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“