Kuchynske spotrebice

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

T4: Jo tak to je presne to co chcu! Kde si to kupoval a co to stalo? Klidne SZ. Diky :)
philiph: To jsme se spatne pochopili. Ja mam namysleno pracovni desku na ostruvku sirokou 800 ale uvazuji o 1000. A prostor mezi ostruvkem a kuchynskou "stenou" chcu 1200 tak jak rikas.
kuba4you: Jsem rad ze sem ti mohl pomoct :) To je snad poprve co jsem tady na klubu nekomu pomohl :)

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

Nirthy píše:T4: Jo tak to je presne to co chcu! Kde si to kupoval a co to stalo? Klidne SZ. Diky :)
philiph: To jsme se spatne pochopili. Ja mam namysleno pracovni desku na ostruvku sirokou 800 ale uvazuji o 1000. A prostor mezi ostruvkem a kuchynskou "stenou" chcu 1200 tak jak rikas.
kuba4you: Jsem rad ze sem ti mohl pomoct :) To je snad poprve co jsem tady na klubu nekomu pomohl :)

jo pochopil jak si to myslel ale jde o to co od toho ostruvku vsechno ocekavas. pokud na nem budes mit jen varnou desku tak je tech 800 idealnich. ale pokud nemas misto na jidelni stul tak se tam da udelat rovnou i jidelni misto. ale to uz je potreba sirka te desky tak 1100mm.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Nirthy »

philiph píše:jo pochopil jak si to myslel ale jde o to co od toho ostruvku vsechno ocekavas. pokud na nem budes mit jen varnou desku tak je tech 800 idealnich. ale pokud nemas misto na jidelni stul tak se tam da udelat rovnou i jidelni misto. ale to uz je potreba sirka te desky tak 1100mm.
No myslim ze je to z ty vizualizace patrne ze to bude slouzit i jako jidelni stul :)

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od philiph »

Nirthy píše:
philiph píše:jo pochopil jak si to myslel ale jde o to co od toho ostruvku vsechno ocekavas. pokud na nem budes mit jen varnou desku tak je tech 800 idealnich. ale pokud nemas misto na jidelni stul tak se tam da udelat rovnou i jidelni misto. ale to uz je potreba sirka te desky tak 1100mm.
No myslim ze je to z ty vizualizace patrne ze to bude slouzit i jako jidelni stul :)
Jo ja si nevsiml ze tu kuchyn si tam daval ty. Ta vypada dockela dobre. Akorat mam mensi vyhradu k to u jak jsou 2 zidle primo pred tou troubou. Tam by mohla vzniknout kolize. Tam bych ten pstruvek dal treba radeji az 1400mm ale nejlip 1500mm od kuchynske linky aby to bylo idealni a sirka toho by mela postacit 800mm.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
Sejmy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.09.2016 11:18

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Sejmy »

Vybavuju teď novou kuchyň a koukám se po různejch slevách, výprodejích, akcích apod. Trochu jsem se inspiroval Ikeou, ale snažim se hledat i jinde. Sice by bylo jednodušší všechno nakoupit v kompletu, ale když jsem počítal na kolik by to mohlo vyjít separetně... Pár tisíc navíc se tak ušetřit dá. Mimochodem, chtěl bych se zeptat, jaký máte zkušenosti s nerezovejma / granitovejma dřezama. Docela se mi zalíbil tenhle granit (obrázek) , ale nejsem si úplně jistej. Myčku máme, tak jestli to má vůbec význam...

Uživatelský avatar
Mireček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.09.2016 16:32

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Mireček »

Sejmy píše:Vybavuju teď novou kuchyň a koukám se po různejch slevách, výprodejích, akcích apod. Trochu jsem se inspiroval Ikeou, ale snažim se hledat i jinde. Sice by bylo jednodušší všechno nakoupit v kompletu, ale když jsem počítal na kolik by to mohlo vyjít separetně... Pár tisíc navíc se tak ušetřit dá. Mimochodem, chtěl bych se zeptat, jaký máte zkušenosti s nerezovejma / granitovejma dřezama. Docela se mi zalíbil tenhle granit (obrázek) , ale nejsem si úplně jistej. Myčku máme, tak jestli to má vůbec význam...
Hm, to já bych asi raději ušetřil čas a koupil nějaký kuchyňský komplet, ale schválně pak dej vědět, na kolik tě to celkem vyšlo. Já bych ti doporučil koupit spíš dražší (kvalitnější) nerez, než kupovat ten nejlevnější granit. Takovovej tvrzenej nerez ti taky vydrží několik dekád a alespoň si můžeš dovolit koupit nějakej značkovej. Spíš bych se bál těch levnějších šmějdů i v případě, kdy jde o granit. Možná jsem trochu skeptik, ale jen málokdy nakupuju to nejlevnější právě ze strachu... Záleží na tobě! Já bych hledal zlatou střední cestu. Nejdřív bych si ten dřez našel někde vystavenej, abych si ho mohl prohlídnout a pak bych se podíval na netu, kde ho mají nejlevněji, z nějakýho prověřenýho obchodu.

Doma máme klasiku Blanco s odkapem už 7 let a poškrábanej není, takže nechápu co s tim lidi dělaj, když si stěžujou na škrábance a z toho důvodu si raději koupí granit... Spíš bych řekl, že je to jen nějaké móda, stejně jako koupit si brejle za 6 tisíc, který fungujou úplně stejně jako ty za pětikilo :-)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Bastard »

Co je kua přírodní lesk na nerezu? :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od PlusOne »

Tož to je jasné - leskne se to jak psí kulky ;-) Pes=zvíře=příroda, jasné jak facka, no ne? :D

Taky jsme řešili kuchyň, a budem dávat Franke, přímo tenhle kus:
http://www.drezy-franke.cz/eshop/2955/f ... -onyx.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale co to vydrží, to ti teď samo neřeknu.

Myčku máme taky, a dřez význam určitě má - v myčce si třeba jablko neumyješ ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Máme v barvě grafitu a vydrží to asi na furt, sem tam do toho spadne těžší sklenice (krýgl) a zatím se nic nestalo (dřezu).
Údržba je jednoduchá, povrch se chová jako by byl pokryt teflonovou vrstvou.
Můžu jedině doporučit.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Sejmy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.09.2016 11:18

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Sejmy »

Mireček píše:
Sejmy píše:Vybavuju teď novou kuchyň a koukám se po různejch slevách, výprodejích, akcích apod. Trochu jsem se inspiroval Ikeou, ale snažim se hledat i jinde. Sice by bylo jednodušší všechno nakoupit v kompletu, ale když jsem počítal na kolik by to mohlo vyjít separetně... Pár tisíc navíc se tak ušetřit dá. Mimochodem, chtěl bych se zeptat, jaký máte zkušenosti s nerezovejma / granitovejma dřezama. Docela se mi zalíbil tenhle granit (obrázek) , ale nejsem si úplně jistej. Myčku máme, tak jestli to má vůbec význam...
Hm, to já bych asi raději ušetřil čas a koupil nějaký kuchyňský komplet, ale schválně pak dej vědět, na kolik tě to celkem vyšlo. Já bych ti doporučil koupit spíš dražší (kvalitnější) nerez, než kupovat ten nejlevnější granit. Takovovej tvrzenej nerez ti taky vydrží několik dekád a alespoň si můžeš dovolit koupit nějakej značkovej. Spíš bych se bál těch levnějších šmějdů i v případě, kdy jde o granit. Možná jsem trochu skeptik, ale jen málokdy nakupuju to nejlevnější právě ze strachu... Záleží na tobě! Já bych hledal zlatou střední cestu. Nejdřív bych si ten dřez našel někde vystavenej, abych si ho mohl prohlídnout a pak bych se podíval na netu, kde ho mají nejlevněji, z nějakýho prověřenýho obchodu.

Doma máme klasiku Blanco s odkapem už 7 let a poškrábanej není, takže nechápu co s tim lidi dělaj, když si stěžujou na škrábance a z toho důvodu si raději koupí granit... Spíš bych řekl, že je to jen nějaké móda, stejně jako koupit si brejle za 6 tisíc, který fungujou úplně stejně jako ty za pětikilo :-)
Tak jsem se nakonec vykašlal na granit a koupil jsem značkovej nerez v akci i s baterií a vypadá celkem bitelně :-) Myčka stejně spolyká většinu nádobí, takže jsem dospěl názoru, že je to zbytečnost... Navíc, abych byl sám se sebou spokojenej, musel bych koupit nějakej ne úplně nejlevnější granit a to už je docela pálka...

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od ladaf »

Ten odpad mám radši osobně když je širší vytahovací (nevím jaký to má název odborně).
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
Mireček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.09.2016 16:32

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Mireček »

Teď jsem narazil na docela zajímavé slevy na Franke eshopu. Je Franke dobrá značka? Přijde mi, že mají docela nízké ceny i beze slev...

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od 11mAjA11 »

Franke je na vysoke urovni.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Martina333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.08.2017 18:22

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od Martina333 »

Sejmy píše:Vybavuju teď novou kuchyň a koukám se po různejch slevách, výprodejích, akcích apod. Trochu jsem se inspiroval Ikeou, ale snažim se hledat i jinde. Sice by bylo jednodušší všechno nakoupit v kompletu, ale když jsem počítal na kolik by to mohlo vyjít separetně... Pár tisíc navíc se tak ušetřit dá. Mimochodem, chtěl bych se zeptat, jaký máte zkušenosti s nerezovejma / granitovejma dřezama. Docela se mi zalíbil tenhle granit (obrázek) , ale nejsem si úplně jistej. Myčku máme, tak jestli to má vůbec význam...
Granitový dřez je fajn. My máme Blanco a jsme s ním moc spokojení. Kámen úrazu může být trochu cena, ale není to zase něco, co kupujete každou chvíli. :) Jinak když si budete vybavení do kuchyně hledat po kouskách, tak to vyjde určitě levněji, než celý komplet. Otázka je, jestli má cenu věnovat tomu tolik času. :)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuchynske spotrebice

Příspěvek od napster »

Po 17letech u nasich odesla lednicka. Teda ona sviti,jen nechladi,coz je u chladnicky docela zasadni problem :rofl: cena do 10tkc. Vyska 120-130cm(na lednici je mikrovlnka) podminka je automaticky odmrazovani. Objem 200-260l max.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“