Řešení malého ťukance.

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
aaron27
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2014 16:52

Řešení malého ťukance.

Příspěvek od aaron27 »

Zdravím pánové dneska se mi stala taková malá nepříjemnost při couvání jsem nakropil felicii moji koulí a promáčknul jsem dveře. Vše jsem v klidu vyřešil s tím, že za to můžu kompletně já, protože při couvání nesmím nikoho omezit, ale kamarád přišel s takovou teorií, že by to mělo být 50:50 protože mi felicie nedala přednost, když vyjížděla z parkoviště, tak jsem udělal takovej obrázek pro zasmaní a počkám co napíšete. Na tom samém parkovišti parkuje i nové Porsche, tak jsem rád, že jsem nakropil feldu.
Přílohy
nehoda.png
nehoda.png (10.54 KiB) Zobrazeno 2650 x

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od Storm »

Porušil jsi minimálně dvě věci a to:
1)Při couvání řidič nesmí ohrozit ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích.
2)Řidič nesmí otáčet a couvat na nepřehledných nebo jinak nebezpečných místech, například v nepřehledné zatáčce a v její těsné blízkosti, před nepřehledným vrcholem stoupání pozemní komunikace, na něm a za ním

Nepřehledné místo to zřejmě kvůli té zeleni bude. Pokud jsi tam neviděl, měl sis zajistit osobu, která tě bude navigovat při couvání. On dal zřejmě přednost při výjezdu z parkoviště autům na vedlejší. Pak bych řekl, že následuje pojem příčinná souvislost, což si můžeš najít, co to přesně znamená. Ve stručnosti - pokud by jsi ty neporušil dopravní předpisy, nedošlo by k újmě na druhém autě.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

aaron27
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2014 16:52

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od aaron27 »

člověk se stále učí :) naštěstí nové dveře na feldu nejsou moc drahé.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od Storm »

Tak předpokládám, že to vše hradí tvoje pojišťovna, tak ti to může být celkem jedno, kolik to bude stát. Jen zřejmě přijdeš o nějaký bonus na pojistce.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od Bastard »

Mně se spíš líbí, že jsi se tu sem kvůli tomu registroval...

aaron27
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2014 16:52

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od aaron27 »

to víš potřeboval jsem podporu mé pravdy :D protože petr mi pořád tvrdil to s tou předností :D navíc na tohle forum jsem slyšel samé dobré názory od kámošů co tu řešili pojistky, díly atd :D tak proč tu nebýt ne? :)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Řešení malého ťukance.

Příspěvek od Vecernicek »

tak ještě si nahrej v uživatelském panelu avatar a napiš co máš za auto a kde bydlíš ať tě můžeme přijít očorovat :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“