Spintires

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Spintires

Příspěvek od Bastard »

No a nebo máš origo, to už se mi taky párkrát stalo, že sem hledal crack na origu cd :mrgreen:

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »

pro cypa :D
voda.JPG
Tak co jak to jde :?:

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Spintires

Příspěvek od svatep »

Čus všichni. Chlapi jak dotankuji naftu v terénu. Jedu s tim zilem nebo co to je, vezu střední klády. Na začátku hry jsem měl to modrý auto s náhonem na zadek a Gaz. Toho zila jsem, našel v lese u skládky s kládami. Naložil jsem v lese jedu a jedu zapadl, převrátil se tak, že nebylo možné nastartovat motor. Vzal jsem to modre auto, zapřáhl ten dlouhý servisní návěs s cisternou v přední části, vzal kola s řetězama a táhl a tak dále. Přijel jsem odpřáh návěs a začal jsem modrým dávat na kola převrácené auto. To se povedlo. V zila Mám Teď 4 litry nafty. V domnění, že když přijedu k tomu odpřazenému návěsů, dostanu možnost tankovat. A ono nic. Co dál jak do zila dostanu naftu?

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od BigBang »

Máš servisní návěs. První ho musíš naplnit na benzínce - tam zastavíš a ono se tě to zeptá kolik toho chceš naplnit, tak vybereš to nejvíc. Pak přijedeš k autu a v pokročilejch si vybereč cisternu a klikneš na auto, který chceš naplnit ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »

jj když si v garáži namontuješ cisternu tak ji dostaneš prázdnou. Taky nechápu tu debilitu když už ti auto spravijou a natankujou ,proč né cisternu... asi aby to bylo těžší :)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od BigBang »

to by přeci bylo moc jednoduchý :D ale ty cisterny, co najdeš na mapě nebo máš od začátku jsou vždycky zpola plný. Na takovym pobřeží je pumpa hned vedle jedný garáže, takže ty no problem :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »

BigBang píše: ale ty cisterny, co najdeš na mapě nebo máš od začátku jsou vždycky zpola plný. Na takovym pobřeží je pumpa hned vedle jedný garáže, takže ty no problem :)
njn ale v planinách máš cisternu na dálničních kolech a to je Ultra hardcore :drinks: :lol:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Spintires

Příspěvek od skacel99 »

Netušíte někdo,jestli to bude i pro PS4?

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od BigBang »

ne :D možná to někdy udělaj, ale PC je PC :P
Vecernicek píše:njn ale v planinách máš cisternu na dálničních kolech a to je Ultra hardcore :drinks: :lol:
já ti nevim, ale mě v určitejch situacích mi příjdou normální kola lepší než ty teréní, minimálně se ti zadek tolik neboří :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »

jj a jdou tím zahladit hluboký brázdy když nejedeš v kolejích ale vedle kolejí, ale příjde bahno na nějakým kopečku a končíš.

btw právě jsme odvezl střední klády tou "horší" osmikolkou a byl to teda naprostej laláč. Řekl bych že přechod řeky / river je jedna z nejlechčích map.

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Spintires

Příspěvek od svatep »

Čus. To jste mě s tou cisternou v návěsu dostali. Tak že jako budu muset s tim modrým asi bez návěsu, protože Mám málo nafty i v něm jet zpět, najít čerpací stanici , vrátit se zpátky pro dlouhý návěs s cisternou, tu naplnit a zase zpět k b zilu a natankovat ho. No to je pecka. A to ani nevím, kde ta čerpací stanice je :)) to je hra na celý v den:((

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »

počkej... tak se vrať do garáže, tam ti doplní palivo do nakladaku, a dej si jen obyč cisternu. Proč se chceš tahat s návěsovou cisternou? To bude utrpení s tím modrým vrakem. A navíc ti tam zbyde x tisíc litrů.

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Spintires

Příspěvek od svatep »

Čus všichni. Vyzkouším tedy tuto variantu. Ale už jsem to zkoušel a nikde jsem neviděl jinou možnost cisterny a proto jsem vzal ten návěs. Ale je možné, že jsem se Špatně díval. Zkusím tedy někdy v týdnu. O víkendu jsem si to zakázal. jedině, že By Začalo pršet:)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od Vecernicek »


Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spintires

Příspěvek od BigBang »

:D na modrýho Zila 131 nejde dát normální krátká cisterna, jedině návěs na 4000 litrů ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“