Hypoteku v registru

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
collins
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Hypoteku v registru

Příspěvek od collins »

Chtel sem koupit starsi barak dat ho do kupy a pronajimat ho a ted sem zjistil ze mam zapis v registru BRKI
mam kreditku a obcas sem tam mel tak 5 dni zpozdeni a asi me tam dali kvuli tomu a ted me nechcou dat ze stavebka uver s tim asi clovek nic neudela ze a to sem mel uver ze stavebka a ten se splatil bez problemu bez zpozdeni jen sem tohle nevedel a uz sem dal zalohu na barak nekdo kdo by poradil? :D

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Hypoteku v registru

Příspěvek od C3 »

... kdyz u nas zakaznik nemohl dostat pujcku u uverovych spolecnosti a nevedel proc (nebo kvuli kravine), vrazili jsme mu telefon a on si "nekam" (na svoji banku myslim.. nebo na tu,ktera to zapisovala...) zavolal a vetsinou mu to smazali ... :) tak hodne stesti... :/ mam debet taky a bojim se, co mi kde vyskoci, az budu taky zadat :/
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

collins
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Re: Hypoteku v registru

Příspěvek od collins »

Ja si procital net ze jsou tam lidi i za 300kc :D

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Hypoteku v registru

Příspěvek od C3 »

jj, proto z toho mam strach :/ doted nevim,jestli jsou schopny te tam strelit za prvni nesplaceni neceho nebo treba az po 3. upomince :/ ...
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

collins
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Re: Hypoteku v registru

Příspěvek od collins »

ja mel max vzdycky 1 upominku

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“