**WANTED*** Wolf's Rain

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
iNter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 23.03.2010 18:37
Bydliště: Moravskoslezský kraj

**WANTED*** Wolf's Rain

Příspěvek od iNter »

Lidi, omlouvám se za ten název topicu, ale nemohl jsem si pomoct.

O co jde - Potřebuji seriál Wolf's Rain (http://www.csfd.cz/film/153605-wolf-s-rain/" onclick="window.open(this.href);return false;) - žánr anime.
Proč - Kdysi jsem jej viděl (a podobné emoce až v takové míře nezažil), ale chci otci otevřít oči tím, že existují i animované seriály s duší a jistým poselstvím (míval jsem jej, bohužel modrá smrt rozhodla).
Jak - Chci to v originálním znění s českými přesně načasovanými titulky.
Odměna - odměním se lidem u kterých vycítím že daný žánr opravdu mají rádi (třeba jen otázkou a nebo podle počtu příspěvků) a na formě mi nezáleží (odkaz, osobní předání počítám do ceny i nosič nebo jinou formou?). Poskytnu 200,- (tentokrát si to již ponechám navěky věků). Platby provedu buď převodem a nebo při osobním předáním.

Pro ADMIN(y): Omlouvám se pokud jsem zvolil špatnou sekci (v tom případě mne přesuňte tam kam patřím).

P.S.S. Děkuji všem za dočtení (pokud bude za dúryhodnost z mé strany považována registrace (s příspěvkem) - udělám to! ).
PASSAT B5 -> FOCUS 2.5 ST

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: **WANTED*** Wolf's Rain

Příspěvek od C3 »

Cau...
jestli chces seroš wolf´s rain, tak si nainstaluj např. bitorrent (.com), potom zajdi na l a klikni si na "download torrent" vlevo nahoře...
titulky snad najdeš na
je jich tam dost...
dej si tu praci sam a budes to mit zadarmo ;-)
Good luck!

* nejak mi tu zmizely linky... na kickass . to (bez mezer) si zadej nazev co chces vyhledat, je tam nekolik plnych serii a titulky jsou na titulky . com
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“