Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hona007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od hona007 »

Jel jsem po hlavní silnici a auto mi nedalo přednost když vyjíždělo z benzínky na druhé straně vozovky do stejného pruhu v kterém jsem jel já ... šlápnul jsem na brzdy po té jsem udělal manévr a objel jsem ho při objíždění jsem ho vytroubil a pokračoval dál on mě dojel a já zastavil před kruhovým objezdem a vylezl z auta a vynadal jsem mu že mě ohrozil a ať se vrátí do autoškoly sedl jsem do auta a vjel na kruhový objezd v tom mě probilknul dálovými světly já se lekl a šlápl na brzdu jel jsem max 10km/h a on do mě zezadu naboural ... tento konečný incident zaznamenala kamera na kruhovém objezdu a já se ptám kdo je na vině ? na místě jsme sepsali protokol o nehodě kde jsme uvedli že mě on naboural , ale druhý den šel na měšťáky že chce uložit záznam o dopravní nehodě a že na mě chce podat trestní oznámení za vybrždění co si o tom myslíte?
Naposledy upravil(a) hona007 dne 03.11.2014 22:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od yessmen »

Chyba na jeho straně.. tak jako tak.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
hona007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od hona007 »

já si taky myslím že na vině bude on - nedodržel bezbečný odstup na zastavení vozidla a ještě mě probliknul dálkovými světly a už byla tma ... jenže je to místní pracháč tak se snaží mě v tom vymáchat abych byl na vině já ...

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od yessmen »

Nemá jak.. o to víc, že to je na kameře. Každopádně škoda, že jste nevolali policii.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
hona007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od hona007 »

Tohle mě vyškolilo .. nechtěl jsem kvůli světlu a kufru volat policii teď už je budu volat pokaždé když se něco stane.. na místě jsme spolu vše sepsali ale teď si myslím že ten euroformulář je tak nějak k ničemu když neslouží k odpovědnosti ... na pojišťovně jsem to nahlásil likvidátor auto prohlédl a sepsal záznam ... jenže on pořád dělá zle tak jsem auto ještě nedal ani opravit ... prý kdyź stáhnu vše z pojišťovny a každy si opravíme auto za svoje náklady tak nebude podnikat žádné kroky ... tohle jsou ty nejhorší lidi maji prachy nic platit nebudou ale dělají zle jen aby si zachovali svoje ego :(

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od 11mAjA11 »

Vyhledej právnickou pomoc poraď se , obětuj 500,- za hodinový rozhovor, řekni mu vše popravdě jak to bylo.
On Ti poradí jak to udělat nebo jak dále postupovat..
Tady se budeš dohadovat a přemítat a k ničemu to nebude.
Pokud jsi v právu tak bojuj..

Všichni si myslí že to sepsání cáru papíru vyřeší, bohužel žijeme v době kdy nikdo nechce dávat peníze navíc za pojistky a mít popotahování s pojišťovnama, je fajn že ste to sepsali ale je to více méně k ničemu když to on nenahlásí na pojišťovnu..

Policie u toho nebyla, tím pádem to není nijak dále řešeno, uzavřený případ a pak eventuální tahanice a výhrůžky soudem atp..

Jednoduše volejte vždy a za jakýchkoli okolností policii nikdy nevíte kdo Vás naboří..
A dopraváci sou od toho aby nehody řešili, já sem laik já nepoznám co se na tom autě poohýbalo po nárazu a kolik bude stát případná oprava, a nevím jestli třeba spolujezdci nezačne za 20minut být zle po tom nárazu ( a už je to nehoda se zraněním) to že se nikomu teoreticky nic nestalo neznamená že to tak opravdu je..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Mrsta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 01.09.2013 13:50
Bydliště: Praha - Východ

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od Mrsta »

hona007 píše:Jel jsem po hlavní silnici a auto mi nedalo přednost když vyjíždělo z benzínky na druhé straně vozovky do stejného pruhu v kterém jsem jel já ... šlápnul jsem na brzdy po té jsem udělal manévr a objel jsem ho při objíždění jsem ho vytroubil a pokračoval dál on mě dojel a já zastavil před kruhovým objezdem a vylezl z auta a vynadal jsem mu že mě ohrozil a ať se vrátí do autoškoly sedl jsem do auta a vjel na kruhový objezd v tom mě probilknul dálovými světly já se lekl a šlápl na brzdu jel jsem max 10km/h a on do mě zezadu naboural ... tento konečný incident zaznamenala kamera na kruhovém objezdu a já se ptám kdo je na vině ? na místě jsme sepsali protokol o nehodě kde jsme uvedli že mě on naboural , ale druhý den šel na měšťáky že chce uložit záznam o dopravní nehodě a že na mě chce podat trestní oznámení za vybrždění co si o tom myslíte?
Nehoda se dá nahlásit i dodatečně, jestli je k tomu záznam z kamer, tak tím lépe.
Pokud bude jako viník označeno on, což je pravděpodobné protože nedodržel bezpečnou vzdálenost, hrozí mu navíc pokuta.
Pokud jde o pojišťovnu, tak formulář má a sama má pojistnou událost do 3 měsíců zlikvidovat bez ohledu na výsledek šetření police nebo správního orgánu. Pojišťovny si dělají vlastní šetření.
VW Sharan 2011, 125kW, DSG

Uživatelský avatar
Rapiďák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 30.09.2008 19:08
Bydliště: MB-přímo u zdroje

Re: Kdo je na vině ? nehoda na kruhovém objezdu

Příspěvek od Rapiďák »

Policajty jsi měl zavolat už jen proto že jsi se setkal z blbcem a na vzájemné vině jste se nedohodli, mohl jsi říct že máš podezření že druhý řidič je pod "nějakým" vlivem a agresivní a oni jsou od toho oby to prověřili a sepsali. Třeba byl pod vlivem to by potom bylo hodně veselé :D
Jinak hraj stejnou hru jako on, vyžádej si záznam z kamery, podej trestní oznámení apod. Hlavně se nenech zastrašit. Pokud ti bude dál vyhrožovat, podej další trestní oznámení za vyhrožovvání a vydírání apod. Hlavně z pojištovny vytřískej co nejvíc aby jsi ještě za škodu nedoplácel ze svého :wink:

Dej potom vědět jak to vše skončilo.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“