Online Servisna historia vozidla

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
azicko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 03.03.2013 17:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Online Servisna historia vozidla

Příspěvek od azicko »

Ahoj,

Este v ramci studia na CVUTe som mal zrealizovat projekt internetovej online servisnej historie vozidla kde pod vinkom by bolo mozne pridavat, vyhladavat, editovat :

- fotografie
- videa
- servisnu historiu
- graf najazdenych KM
- celkovy stav auta ....

Aplikace by notifikovala emailom napr pred planovanym servisom ...atd ....vsetko by bolo ale v ramci osobneho administrovania ...tz.. vsetky data by clovek do svojho auta musel sypat sam...
(v pozdejsich stadiach by bolo mozne rozhranie pre servisy ...)

Sucastou stranky by bolo aj to ze by mi automaticky radilo najlacnejsie diely ktore by som si mohol kupit na externych strankach ...pripadne servisi s dobrymi recenzemi ...atd ...

Proste vsechno na jednom mieste....

V skole som robil nakoniec nieco ine pretoze na toto som mal vymyslenu hodne velku databazu a hodne vela skonzumovaneho casu by to pozralo ...a ten som nemal ...

Pytam sa:

1, Myslite si ze verejnost motoristov by nieco podobne uvitalo ?
2, Co si myslite vy ako konkretni VW clubaci :)
3, Niake napady co by mohla aplikace umet a co naopak by nemela vedet ?
4, Mam sa do toho pustit :)
5, Chcel by mi niekto v tom pomoct ? Akokolvek ?

Diky

PS : Ospravedlnujem sa ak som to dal do zleho vlakna, miestnosti ..ale ozaj som nevedel kde zaradit otazku tohoto typu
Michal

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Online Servisna historia vozidla

Příspěvek od skacel99 »

Ti,co zde na clubu mají topicy o svých autech už v tom vlastně jedou,akorát tady.
Zbytek lidí buďto nechce dávat do placu informace o svým autě,jsou prostě líní cokoliv takovýho řešit,nebo je to vůbec nezajímá.A na ostatních clubech to bude stejně.
Nějaký zájemce by si to určitě našlo,ale podle mě to moc perspektivu nemá. Spousta lidí se ti tam zaregistruje s tím,aby se podívali jak to vlastně funguje,ale využívat to doopravdy bude podle mě max. 10% rgistrovaných.
Navíc v dnešní době,kdy si spousta lidí kupuje auto maximálně na 5 let je to už myslím pasé.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Online Servisna historia vozidla

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Přesunul jsem ti to do pokecu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Online Servisna historia vozidla

Příspěvek od Stepix »

lidi, kteří se o auta zajímají už ví kde servisovat a kde a co dobře koupit, většinou si i servisní agendu vedou sami. Ty co se o to nezajímají nebude zajímat aplikace, nebo na to někoho mají viz. první věta.
Bude to další informace kterou na sebe budou bonzovat dobrovolně někam na net... bude to plný reklam (zadarmo ani kuře nehrabe) a nakonec si ty "nejlepší servisy" a "nejlevnější díly" budou kupovat pozice a budou vyskakovat jako při standardní webové propagaci... za mě je to zbytečnost a velké NE, není nad jednoducho excellovskou tabulku pěkně doma!

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“