Euro 3 za 3

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Euro 3 za 3

Příspěvek od ťoušek »

http://www.novinky.cz/domaci/369391-eko ... vlada.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak si ulevte od srdíčka..... :mrgreen:
Já můžu napsat jediný,souhlasím s tím borcem,co psal v jednom příspěvku:

Radim Nytl, Litoměřice
O to víc si budu chránit své 19 let staré auto, které vypadá skoro jako nové a slouží bezchybně! Protože až si budu kupovat další vůz z "éry novějších", těžce zapláču nad jejich nespolehlivostí a neustálými investicemi do nefunkčních součástí, díky kterým nebudu taková auta moci vůbec provozovat a raději pak přesedlám na kolo, na které budu ještě mít.


Takže Uwe má před sebou dlouhý život.... :mrgreen:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od 11mAjA11 »

jo jo mám to stejně, do ciziny moc nejezdím a centra měst nenavštěvuji..
Takže mě můžou políbit šos..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od Mirco »

poplatkem k čistému vzduchu :laugh: :laugh: :laugh: no to prostě hovoří o pokrokovosti naší vlády ANO je hůř :fool: :cry:

Uživatelský avatar
Pipa95
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 18.08.2012 22:35
Bydliště: Morava

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od Pipa95 »

Jsou to komedianti, prostě potřebujou z lidí dostat další prachy nic víc. Prý životní prostředí :D škoda mluvit no
EX: GIV TDI Highline S764, 149ps, 315nm by TDIFUN ...
NOW: BMW E92 335i MT, M4 370mm brakes, KW V3 suspension, VRSF inlets, Wagner downpipes + IC ... 400+hp club

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od 11mAjA11 »

Obzvláště v době kdy v benzínu už není olovo (aspoň to teda tvrdí) a globální ekologickou zátěž na čistotu vzduchu ty auta ovlivní mizivým procentem..
Hlavní zátěží jsou průmyslové aglomerace, ale to otevřeně nikdo nepřizná.
Je to jen ždímání peněz z chuáků a umělá podpora prodeje nový aut..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
radekrat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.03.2009 16:29
Bydliště: Brno

Příspěvek od radekrat »

Na druhou stranu ... starý naftaky bych v městech zakázal. Hlavně náklaďáky a dodávky. Díky tem sračkám je hafo alergii a dychacich problémů. Nafta a mikrocastice jsou fakt hnus

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od BigBang »

Akorát, že i benzíny produkujou mikročástice... A i moderní nafťáky s DPF produkujou mikročástice. Ty jsou ve výsledku ještě nebezpečnější, protože jsou tak malý, že je tělo nedokáže odfiltrovat už vůbec, narozdíl od briket ze starejch ropáků, takže pojď mi... Tahle „eko“daň je jen další variací na to jak dostat z ne příliš majetnejch lidí další prachy. Ekonomika se musí točit, ať to stojí co to stojí. Eko teď prostě velí zahoďte starý auta a kupte nový, míň žerou a míň znečišťujou prostředí provozem, ale nikdo se už nepodívá, co všechno se spotřebuje a vyprodukuje při výrobě novýho auta... Zářnej príklad je třeba starej dobrej Land Rover Serie/Defender - ze všech vyrobenejch aut jich 75% stále jezdí a oni ho vypoklonkujou z výroby pseoudoteréňákem, kterej má měkčí kapotu, když by si někdo rozmyslel, že si bude lehat na kapotu. Ale to se dostávám uplně jinam. Pointa tkví v tom, že jich stále 75% jezdí - to je eko auto, i kydž nemá nejmodernější motor a nejbezpečnější karoserii, prostě pořád jezdí.

sakra, to jsem se zase rozohnil pod rouškou zbytkáče ze včera :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od 11mAjA11 »

Přesně tak brikety co lítají ze starších dieselů ti uvíznou v nose a nebo je vykašleš ale ty sračky co lezou z DPF těch se nezbavíš.
Stačilo mi párkrát vidět regeneraci na HDi a ten černý koláč co potom zbyl pod autem mi bohatě stačil..

Jen okrádají už tak nemajetné lidi nic víc..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od Standa »

že ti u starýho nafťáku lítají z výkuku brikety, ještě neznamená, že ti tam nelítaj i ty mikročástice. Takže ti do plic jdou sračky tak, jako tak, ale aspoň nemáš ucpanej rypák...
Takže, abych se dostal k pointě, diesel prostě pořád smrdí :mrgreen: :mrgreen:

K tématu, když už se jednou ta EKOzaplaťzablbost zavedla, tak je vcelku jasný, že se s příchodem nových norem EUR bude postupem času i tento poplatek zpřísňovat.
A jestli je teď někdo překvapenej, tak byl trochu naivní :mrgreen:

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od ťoušek »

Standa píše: A jestli je teď někdo překvapenej, tak byl trochu naivní :mrgreen:
O.T.
Áááá.....Sybila se probudila.... :mrgreen:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od Bastard »

Standa píše:že ti u starýho nafťáku lítají z výkuku brikety, ještě neznamená, že ti tam nelítaj i ty mikročástice. Takže ti do plic jdou sračky tak, jako tak, ale aspoň nemáš ucpanej rypák...
Z čehož plyne jenom jedna věc - nadejcháš se o to víc mikročástic. :laugh:

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Euro 3 za 3

Příspěvek od ťoušek »

Bastard píše:
Standa píše:že ti u starýho nafťáku lítají z výkuku brikety, ještě neznamená, že ti tam nelítaj i ty mikročástice. Takže ti do plic jdou sračky tak, jako tak, ale aspoň nemáš ucpanej rypák...
Z čehož plyne jenom jedna věc - nadejcháš se o to víc mikročástic. :laugh:
Jo a ráno aspoň nevykašláváš celou briketu,ale jen ty mikro...a ty jdou poměrně dobře... :mrgreen:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“