Akce 50% spojky auto Kelly

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

terzdek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 11.12.2013 21:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od terzdek »

Zdar chlapy, marně čekám na akci na spojky u Kelly a přitom spojka mi pomalu i se setrvákem odchází do věčných lovišť.

Nevíte, neznáte, nepracujete, znáte, víte či pracujete někdo v Kelly, kdo by mi mohl říci, kdy by akce měla zase být. Nemáte někdo zkušenost, jak často to Kelly dělá?

Moc prosím za jakoukoliv odpověď. Jsem soukromá osoba a spojku pak bude kupovat živnostník. V tuto chvíli oba čekáme, protože 18 tisíc prostě nemám a nedám :).
Golf IV, 1.9 TDI 74 KW PD, AXR ....kombi

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od lumpo »

Tak zrovna kelyne bychvse vyhnul obloukem. Pokud to mas do auta v podpisu tak rozhodne nestoji 18. Teda chtel jsem rict ze se necha sehnat o dost levneji a kdyz rikam o dost myslim treba za pulku... Sachs, Luk...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

terzdek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 11.12.2013 21:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od terzdek »

Já nevím, vždyť Kelly musí brát stejné díly (od stejného výrobce LUK a pod) jako každý jiný. (ted se nebavíme o starline). Od koho kupuješ spojky ty? Jinak na auto kelly stojí sada:
http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... 3w46IIxg== 18 tis.
Golf IV, 1.9 TDI 74 KW PD, AXR ....kombi

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od bik3r »

je celkem jedno od koho to v kelly berou, když to pak prodávaj za tyhle předražený ceny, mám tam sice 40% slevu, ale i tak je to předražený...

http://www.mroauto.cz/katalog/vw/golf-i ... 62/100051/" onclick="window.open(this.href);return false;
GIII GTI 2.0 16V ABF

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od Storm »

Kelly i Elit jsou cenově dost mimo. Zkus se podívat třeba http://www.autodily-cardo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; Já od nich beru už několik let různé věci a zatím vždy spokojenost. Spojkovou sadu jsem tam bral od Luku a vycházela o polovinu levněji než u Elitu.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od adam.87 »

Za mě taky Kelly nebrat.Olej co u nich stojí 5L 5W40 nějakých 1374 tak na druhé straně města mají ten samý olej od stejného výrobce za 699 kč bez nějaké další slevy.Všechno mají v Kelly předražené i autobaterie.
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od Luk!n »

V kelly nic neberem, oni si prostě neuvědomují to že karvinsko a spol je blízko Polska a kdo chce tak si zajede do polska a tam nakoupí za víc než rozumný ceny. A nebo do JASu v petřvaldě u orfy ... tam na tom mají nějaký rabat ale s ''rozumem'' a né v kelly 120% a víc..

Uživatelský avatar
sekos
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od sekos »

Přesně tak autokelly nebrat :) Já mohu doporučit obchod autorozvody.cz, sice nevím jestli jsem se díval přesně na tvoje auto, ale spojková sada SACHS za 6 889 Kč, teď tam mají ještě akci doprava zdarma.

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od amavet »

jo , pro vas male odberatele to mozna kelly je predrazeny . jenze si uvedomte, kdyz vam mechanik namotuje dil, psere a prvni co rvete reklamace ... ano , bral jsem od spousty takovych ruznych prekupniku , jak vi tu pisete . ale od doby co beru v kelly a ceny srovnatelny s cenama prekupniku , kvalita dilu jinde , pristup k reklamacim , do tydne vyrizene kdyz se nejaka vyskytne , proste je to nekde jinde . to co vy tu pisete levne prodejce , priklad kloub metteli ktery se za tyden rozleti , prijde s mazivem bokem , nema na sobe nic vypalene co to je za znacku , jen krabice orig . tak kde zijeme ? aby sis koupil prebaleny smejd ? ano , vy se treba n ty ceny nedostane , ale zas s pohledu mechanika , chci mit klid a ne resit same reklamace . chci mit nejake jmeno . od doby co beru v kelly , neresim reklamace , raz za 100 let .
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od ťoušek »

Proboha napič Badyšákovi na autorozvody a vem to od něj.Vše co beru od něj je na polovině oproti KELLY.A mám to srovnaný přes ložiska/čepy/klimu/tlumiče/rozvody.....no prostě přes mraky dílů.Navíc,co beru od něj je střed kvality i ceny a to nejlevnější na Kelly,je kvalitně totál šunt... :wink:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od amavet »

jak sem rek , maly odberatele se na ty ceny v kelly nedostanou .
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

jiri.koloros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.07.2015 12:07

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od jiri.koloros »

Co tady třeba ? viz. příloha
Přílohy
spojka.PNG

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od PlusOne »

16 tisíc s DPH :D :D :D

Komu děláš promo??
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

terzdek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 11.12.2013 21:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od terzdek »

Tak, nakonec jsem zjistil, že akce trvá tento týden. Tedy po shrnutí spojková sada s dvojhmotou:

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... Q3KwrvCEY=" onclick="window.open(this.href);return false;

Mám za 9100 Kč se zárukou, možností vrácení a od "renomované" firmy.

Myslím, že to už tak špatné není.
Golf IV, 1.9 TDI 74 KW PD, AXR ....kombi

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Akce 50% spojky auto Kelly

Příspěvek od 11mAjA11 »

No jak se to vezme Badisak třeba na rotačku umí stejnou spojku Sachs jak všichni ostatní prodejci cca. za 6500,- sož na PD už větší rozdíl podle mě nebude..
Tak furt je to podstatný rozdíl oproti 9500,- za které mi to byli schopni nabídnout v dílech kde beru všechno a jinde neberu.
Takže volba badisaka byla jasná, stejně jako tlumiče od Bilsteinu..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“