Skrytá závada při prodeji vozu? Poraďte

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
golfik-tc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.01.2009 11:24
Bydliště: Nymburk

Skrytá závada při prodeji vozu? Poraďte

Příspěvek od golfik-tc »

Tak jsem prodal auto 12let stare, najeto 169 tis km se serviskou servisovane do posledni chvile., dovez jsem ho sam, a po mesici mi volaj kupci ze asi spojka v haji. Tak jsme poresili at jim to znamej vynda a ze se budu podilet. Jenze se roztrhnul vejpul setrvak. Ani mechanik to prej nezazil. Auto bylo top stav, zadna slepenina nebo vylitanina, ja s nim jezdil bez chybicky, jim se taky libilo a nenasli jsme zadnou chybicku. Samo jim chci vyjit vstric ale kdyby se nejak sr.. Je toto skryta vada nebo treba holt opotrebeni a unava dilu? Vsechno radilo a makalo bezchyby a za mesic setrvak vejpul? :158:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Skrytá závada při prodeji vozu? Poraďte

Příspěvek od 11mAjA11 »

Spojka po měsíci na 12 let starém autě podle mě není skrytá vada, spojka je spotřební materiál a během 2minut ji odrovná kde kdo..
Setrvačník pokud se rozlomil je holt únava materiálu vlivem nájezdu (a kdo ví jakého zacházení novým majitelem..)
Podílel bych se v rámci slušnosti na nákladech za práci(bude to lacnější) a díly ať si zaplatí sami.
Pokud se budou škubat tak ať si to zaplatí celé sami nebo ať uvedou vozidlo do původního stavu, vrátí ho, od ceny bude odečteno měsíční půjčovné a s bohem..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Skrytá závada při prodeji vozu? Poraďte

Příspěvek od Dymák »

Dvouhmotnej setrvák je spotřební materiál... Tam se skrytá vada neuplatňuje
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

golfik-tc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.01.2009 11:24
Bydliště: Nymburk

Re: Skrytá závada při prodeji vozu? Poraďte

Příspěvek od golfik-tc »

Díky
Něco podobného si myslím též a chci v rámci slušnosti pomoct, ale už to začíná vypadat jako že jsem jim prodal auto, ono se rozbilo tak at ho koukám rychle spravit. Takže jsem chtěl být chytřejší pokud dojde na lámání chleba.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“