Nové auto a príplatková výbava

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Martin19
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 12.04.2016 01:35

Nové auto a príplatková výbava

Příspěvek od Martin19 »

Dobrý deň, prvýkrát som si objednal nové auto s mnou vybranou príplatkovou výbavou. Viete mi povedať na koľko % je takáto výbava v aute dodržaná ? Môžem čakať, že v aute nájdem niečo naviac poprípade výmenu niečoho za rovnakú cenu ?
Moja otázka je z toho dôvodu, že slovenský konfigurátor nemá žiadne navzájom sa ovplyvňujúce prvky výbavy. Napríklad active led lights pri novom tiguane si na nemeckom a rakúskom webe vypýta automaticky aj paket easy open, zatial čo slovensky konfigurátor nemá žiadne výhrady ani k samostatným svetlám.
Vie si to fabrika v Nemecku tak dokonale postrážiť a vyrobiť tisíce rôznych výbav, alebo majú základné komplety balíkov výbav (comfortline,highline +priplatky za 0€, 3000€, 4000€, 5000€) ktoré rozpredajú podla konečnej ceny auta za akú som si ho dovybavil ja a základným prvkom bude motorizácia, farba laku/interieru a základ vybavy (trend, comfort, highline).
Ďakujem

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové auto a príplatková výbava

Příspěvek od BigBang »

Dostaneš to co si objednáš ;) To, že to v DE nebo AT objednat samostatně nejde neznamená, že to tak nejde vyrobit. Vždycky záleží na trhu jak má výbavu nastavenou a provázenou. Někde si neobejdnáš např. r-line exteriér bez sportovních pružin, jinde to jde bez problémů apod. řekl bych, že fabrice je jedno, co si do auta vymyslíš. Všechny ty věci má na skladě a jim je jedno jestli ti to auto ve výsledku nastříkaj na růžovo a nebo jestli ti tam daj „kazetový rádio“. Neznám jak to na lince funguje, ale myslím si že následné nebude daleko od pravdy. Přijede kastle na kompletaci interiéru, zaměstnanec pípne čárovej kód a vyjede mu seznam dílů, který tam má namontovat. Díly vybere z regálu a namontuje...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“