čelní sklo z pov

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: čelní sklo z pov

Příspěvek od C3 »

jets:
osobně si myslím, že to jsou přesně ty pokusy pojišťoven neplatit a napoprvé všem zamítnout... nehledě na to, že tím podle mě porušují zákon, že svědectví poškozeného nestačí (to je to samé, jako by jsi někoho napálil zezadu, bezesvědků, vinu přiznal a pojišťovna to nezaplatila protože tam nikdo jinej nebyl?)
držím palce ;)
- a volat policajty .. tyhle sra*ky tu můžou plácat jenom zakomplexovaný tataři (PČR píše JEN záznam, když tam nebyla, nemá co dosvědčit)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: čelní sklo z pov

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tatare, tím bylo myšleno volat ji na místo, když budu vědět, že pojišťovny nemají vůli proplácet z povinného škodu způsobenou provozem vozidla, žádný jiný pádnější důkaz než je záznam o nehodě (což ostatně vlastně i nehoda je) nemůžeš získat. Prostě se stala tak politování hodná situace a kámen odletíc od kola vozu rozbil někomu čelní sklo, vím já kolik to čelní sklo stojí ? sem laik, můžu dostat pokutu (asi i dostanu, kolik 500,- ?) ale bude o tom záznam a ten přiložím pojišťovně, nebudu nikomu platit ze své kapsy náklady na opravu a výměnu, na to sem pojištěn..to jinak tu pojistku nemusím platit..
Ale to je jedno 100lidí si vlastně přečte a přebere stejně 100x něco jiného..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: čelní sklo z pov

Příspěvek od C3 »

tak ještě jednou, protokol od PČR není důkaz nehody, je to JEN důkaz, že jsi něco řekl, nic víc, nic míň. Nemá vyšší hodnotu než tvoje samotné doznání nebo svědectví poškozeného ( a ani nemůže)... Aneb před zákonem/3. osobou atp atp atp... má stejnou vypovídací hodnotu záznam od Policie jako přiznání viníka..
A máš pravdu, je to jedno, protože tykvoňové jako ty si to stejně budou vykládat jak zrovna potřebují...
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: čelní sklo z pov

Příspěvek od petryk1 »

To bych chtel videl toho svedka, co videl, jak letel kamen z neciho kola na nase predni sklo. Stale je to len bum zniceho nic. Poistovnu poslat okamzite doprdele.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“