za překročení rychlosti o 10 km pouta

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od zviratko »

S něčím se souhlasit dá a s něčím nedá , myslím že je to všechno o konkrétním případě a nedá se to tahat všeobecně , s tou babčou apřechodem je to pravda , kolega z práce drcnul do báby mimo přechod a ještě přebíhala řed tramvají a za 14dní mu přišlo trestní oznámení za ublížení na zdravý , půl roku bvez řidičáku , pokuta 15tis. :-( A to jí ještě odvezl do nemocnice na kontrolu a babča běhala vesela dál , pak mu volala a řekla mu že jestli jí dá 10tis. na ruku tak to stáhne :-) Tomu říkám důchodovská ochota a vychcanost :-(
Když mají doržovat pravilda řidiči tak by měli i chodci , jsou to pravidla pro všechny , určitě je to hrozný dát jí hned pokutu , ale když se lidi nepotřestají tak si z toho nic nedělají :-(
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Skrat-G4 »

zviratko píše:S něčím se souhlasit dá a s něčím nedá , myslím že je to všechno o konkrétním případě a nedá se to tahat všeobecně , s tou babčou apřechodem je to pravda , kolega z práce drcnul do báby mimo přechod a ještě přebíhala řed tramvají a za 14dní mu přišlo trestní oznámení za ublížení na zdravý , půl roku bvez řidičáku , pokuta 15tis. :-( A to jí ještě odvezl do nemocnice na kontrolu a babča běhala vesela dál , pak mu volala a řekla mu že jestli jí dá 10tis. na ruku tak to stáhne :-) Tomu říkám důchodovská ochota a vychcanost :-(
Když mají doržovat pravilda řidiči tak by měli i chodci , jsou to pravidla pro všechny , určitě je to hrozný dát jí hned pokutu , ale když se lidi nepotřestají tak si z toho nic nedělají :-(
Já jsem jednou vedl kolo přez přechod pro chodce, srazilo mě auto a k sobě jsem přišel až někdy v nemocnici. Jakmile jsem vylezl z nemocnice, tak mi došlo trestní oznámení, že jsem způsobil škodu na autě a ještě jsem dostal pokutu, že jsem nebyl na přechodu pro chodce. Ty hovada totiž řekly, že jsem na přechodu nebyl :evil:

Uživatelský avatar
patas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 19.01.2008 12:13
Bydliště: Hradec Kralove

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od patas1 »

TOWER píše:
Bastard píše:A včil mudrujte :twisted:

přijď sem na měsíc a změníš na ně názor...stará paní šla přes silnici mimo přechod a místo aby jí pomohl,tak na ní čekal na druhé straně a hned 200,-z fleku atd. :evil:a včil mudruj

ted jsem nasel tohle tema a muzu rict ze pan Rehor je opravdu blb,vrchni idiot a kral vsech kretenu.Jeho zazranost do funkce je nevidana az tim ztraaci smysl pro realitu a soudnost.
Jednou kdyz jsme byli s hasicema na ukazce tak tam predvadeli mestaci taky.No pak sel pro porci prasatka a malem dostal misto toho na cenich od pana co to prase griloval protoze zastavil sanitku ktera jela k jeho rodici zene bez fnukny jen na majaky.Nedal si to vysvetlit a tak zena porodila doma.
Hold dej volovi funkci ......
Jo a kdyz jsem se o nem bavil se statnima tak ty ho teda nemaj radi taky.....

Uživatelský avatar
Roman Pearce
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NA VETVI

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Roman Pearce »

TOWER píše:
crossic píše:Tohle je dle mě i na žalobu, která se dá vklidu vyhrát...
jen k tomu dodám,ten klučina žalobu dal a prohrál,neboť vrchní strážník má vždy vysvětlení pro starostku a ta má dlouhé prsty na kraji,on ten vymatlanec chtěl jít ke státní a 8x ho nevzali kvůli psychotestům a tady je americkej šerif, já od něho měl i bouchačku u hlavy ,když jsem se s ním dohadoval aby si nasadil nejdříve čepici ,dnes si z něj dělám pr..l,jedu okolo něj 20km a řvu na něj dobrý den pane strážník a von je hotovej,protože ke všemu nesnáší tuningáře...já to sem dal pro všechny kdo pojedou přes L.Bohdaneč ..raději 30
dik za info, az budu projizdet, tak pouze 30citkou a budu hezky zdravit po vasem :lol: :lol: :lol:
Nonstop odtah ala G2TDI +420607998877

Who, What, When, Why?

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Staník »

patas1 píše: Jednou kdyz jsme byli s hasicema na ukazce tak tam predvadeli mestaci taky.
Hradečák, Clubák a ještě hasič :mrgreen: jakápak jednotka ?

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od drroman »

nemyslim si,ze by vsichni byli cu..aci,ale je pravda,ze kdyz mi do obchodu vlitli nejaci drbani a delali bordel,tak jsem je zavolal,mestaci prijeli legitimovali je,nechali si nadavat prave do tech curaku a zase odjeli.nechali mne tam s vystrasenou prodavackou a tema idiotama kteri mi natvrdo rekli,ze mi to tam vypali coz mestaci slyseli,takze za mne ma mestska palec dolu.je to slozka vytvorena pouze k plneni mestske kasy a z poradkem nema nic spolecneho.mereni rychlosti kontrola parkovani,to by jim slo,za to jsou penize,ale drbani jsou zadarmo tak to je az tak moc nebere.myslim si,ze nadavat tem straznikum je nesmysl,spatny je cely ten system.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Hammer »

Skrat-G4 píše:
zviratko píše:S něčím se souhlasit dá a s něčím nedá , myslím že je to všechno o konkrétním případě a nedá se to tahat všeobecně , s tou babčou apřechodem je to pravda , kolega z práce drcnul do báby mimo přechod a ještě přebíhala řed tramvají a za 14dní mu přišlo trestní oznámení za ublížení na zdravý , půl roku bvez řidičáku , pokuta 15tis. :-( A to jí ještě odvezl do nemocnice na kontrolu a babča běhala vesela dál , pak mu volala a řekla mu že jestli jí dá 10tis. na ruku tak to stáhne :-) Tomu říkám důchodovská ochota a vychcanost :-(
Když mají doržovat pravilda řidiči tak by měli i chodci , jsou to pravidla pro všechny , určitě je to hrozný dát jí hned pokutu , ale když se lidi nepotřestají tak si z toho nic nedělají :-(
Já jsem jednou vedl kolo přez přechod pro chodce, srazilo mě auto a k sobě jsem přišel až někdy v nemocnici. Jakmile jsem vylezl z nemocnice, tak mi došlo trestní oznámení, že jsem způsobil škodu na autě a ještě jsem dostal pokutu, že jsem nebyl na přechodu pro chodce. Ty hovada totiž řekly, že jsem na přechodu nebyl :evil:

Hochu, nechci ti nijak blížit, ale to jsi měl otřes mozku podle toho co tu píšeš. Takový člověk si nehodu samotnou pak nepamatuje a nikdy si ji už nevybaví celou. Když jsi vedl kolo přes přechod, to si ještě pamatuješ nebo si to jen myslíš?

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Karapítko »

Hodně dobré téma - početl jsem si se zájmem. Máme u nás na vsi taky městskou - nejsou to žádní geniálové, ale to že běhají po venku má vliv na nedospělce a opilce co se chystají udělat nějakou kravinu - pokud se ty dvě trajektorie protnou, tak ke kravině pravidelně nedojde. Taky když dojdou do hospy a zastaví se na pár minutek u baru tak doosmnáctiletí se vypaří a ten večer už nechlastají a říkají si jakou měli kliku, že je nikdo nelapil. Pokud narazí na drbana, tak nezabrání ničemu, ale to ani státní - drban si počká na čistý vzduch a drbaní dál, nebo jinde.
Taky jsme u nás měli (máme pořád, ale už ne ve službě) místního "Chucka Norrise" v uniformě - mám s ním několik osobních historek, včetně té, kdy na mě v mé vlastní kanceláři mířil odjištěnou služební zbraní, pokládaje mne za lupiče. Taky dělal hlavního šerifa a toho se místní drbani báli - sundal čepici a blůzu a klidně je vytáhl na volné prostranství a tam je seřezal - kvůli tomu byl nakonec odešen i z postu šlapky. Za jeho velení ho několikrát obvinili ze zneužívání a nakonec i ze zpronevěry, protože svejm šlapkám platil přesčasy a nesměl :lol: .
Chci tím jen říct, že i městská má svůj význam i když nám někdy lezou na nervy buzerací za kraviny a nemá to nic společnýho s tím, že člověk, který shodou okolností nosí uniformu je patologický magor. Kdo jste viděli film Signum Laudis - vidím tu zajímavou paralelu.
Jinak Hammer opět potvrdil svoji třídu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - světlo na konci tunelu.
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
patas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 19.01.2008 12:13
Bydliště: Hradec Kralove

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od patas1 »

Staník píše:
patas1 píše: Jednou kdyz jsme byli s hasicema na ukazce tak tam predvadeli mestaci taky.
Hradečák, Clubák a ještě hasič :mrgreen: jakápak jednotka ?

CPS HZS KHK,nabrezi u privozu,JSDHO Holice :wink:

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Staník »

patas1 píše:
Staník píše: Hradečák, Clubák a ještě hasič :mrgreen: jakápak jednotka ?

CPS HZS KHK,nabrezi u privozu,JSDHO Holice :wink:
Ještě řekni že dneska sloužíš :D

Uživatelský avatar
patas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 19.01.2008 12:13
Bydliště: Hradec Kralove

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od patas1 »

Staník píše:
patas1 píše:
CPS HZS KHK,nabrezi u privozu,JSDHO Holice :wink:
Ještě řekni že dneska sloužíš :D

ee neslouzim:-).....ted uz JSDHO Holice :wink:

nerikej ze slouzis v ustavu..... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Staník »

patas1 píše:nerikej ze slouzis v ustavu..... :mrgreen:
Rád bych, přihláška mi tam už nějakej ten pátek leží :mrgreen: zatím (doufám) jen u JSDH města HK, ale k vám jezdím často :twisted:

Uživatelský avatar
patas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 19.01.2008 12:13
Bydliště: Hradec Kralove

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od patas1 »

nevis do ceho lezes....nechces si to radsi rozmyslet:-D
ne ted vazne...jak dlouho mas zadost?mas ridicak C???jestli ne tak doporucuju udelat.....strojnici jsou nedostatkovy zbozi a tim se zvysi pravdepodobnost ze ti to vyjde.Na druhou stranu delat ridice je snad to nejhorsi co te muze potkat.
V ktery jednotce v HK slouzis?

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Staník »

patas1 píše:nevis do ceho lezes....nechces si to radsi rozmyslet:-D
ne ted vazne...jak dlouho mas zadost?mas ridicak C???jestli ne tak doporucuju udelat.....strojnici jsou nedostatkovy zbozi a tim se zvysi pravdepodobnost ze ti to vyjde.Na druhou stranu delat ridice je snad to nejhorsi co te muze potkat.
V ktery jednotce v HK slouzis?
SZ :wink:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: za překročení rychlosti o 10 km pouta

Příspěvek od Bastard »

Kdyby to někoho zajímalo, Řehoř už je minulostí :mrgreen: http://zpravy.idnes.cz/bohdanec-strazni ... -zpravy_mt" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“