Nový člen a majitel VW :-)

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mache
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.06.2019 06:25

Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od Mache »

Ahoj kolegové, zdravím vás! V pondělí jsem stel majitelem VW Passat B6 Variant 2.0 TDI, 16V 103 kW, CR, CBAB. Ročník 08/2010. Přešel jsem ze škodovky, měl jsem Octavia I, TDI, 66kW. Je to výborné auto, ale je potřeba už nějaké změny. Už kvůli rodině jsem potřeboval kombíka. Zatím se s novým autem seznamuji, jízda v něm mě bavím, ten komfort proti O1 je prostě nádherný. Doufám že mi bude pašík teď nějaou dobu dobře sloužit a že zde mezi vámi najdu odpovědi na různé otázky, případné problémy atd :-) Mějte krásný den, zatím ahoj :-)
VW Passat B6 Variant, 2.0 TDI 16V 103kW, CR, CBAB, 08/2010

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od katsi »

Tak by sis měl hlavně tedy založit téma ve správné sekci 3C :) Můj passat ... jinak vítej samozřejmě

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od vtuni »

Katsi nebuď na něj tak zlá hned od začátku... :rofl: . On se tu rozkouka, přečte si pravidla fóra... A až pak na něj budeme zlí :mrgreen: že dává příspěvky tam kam nemá a nečte faq
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Mache
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.06.2019 06:25

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od Mache »

Aha, tak to jsem fakt netrefil. A to jsem uvažoval, kam hodit příspěvěk s pozdravem :-D A úmyslně jsem to nedal do Passatu 3C, protože momentálně neřeším žádný problém s tímto autem :-) Tak pokec a zábava bylo špatně jo? :-D Bral jsem to jako všeobecnou věc. Tak to sorry chalpci, budu si muset přečíst ten návod, jak používat toto fórum, abych příště neudělal chybu ;-)
VW Passat B6 Variant, 2.0 TDI 16V 103kW, CR, CBAB, 08/2010

Uživatelský avatar
Fiv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 30.09.2017 17:11

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od Fiv »

Z toho si nic nedělej. Stejně se tu vesměs nic nedozvíš, jen ti vždycky vynadají, že nevíš co máš vědět a nemáš se co ptát.
VW TOURAN 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)
Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od BigBang »

přítom jsem veskrze milá banda, i když to tak na první pohled nevypadá :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od vtuni »

Když už nic, tak se tu spousta věcí už řešila a navíc se tu ta věc narozdil od FB dá i najít... I když to chce trochu cvik(s tímhle se tu mimochodem setkaš často :mrgreen: odpověď tohle se tu řeší pořád použij funkci hledat a podívej se do FAQ) na druhou stranu spousta věcí tu opravdu je vyřešena a není důvod ji tu mít 10x
A aspoň tu nezvládne FB demence typu. kde koupit olej? Má tu někdo Passat? Prosím odkaz..... V bazaru inzeráty bez ceny... Kde se prodávajícího musíš doprosovat o zjištění ceny... Atd....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Mache
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.06.2019 06:25

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od Mache »

Líbí se mi právě, že jsem tu našel už hodně věcí a to víte, těch otázek by teď bylo :-D Jak s novým autem no :-) Ale chce to všechno čas, já na to přijdu ;-)
VW Passat B6 Variant, 2.0 TDI 16V 103kW, CR, CBAB, 08/2010

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od katsi »

Omlouvám se, už jsi správně v sekci POKEC :lol: .. a já chlap se teda nezlobím :)
Špatný to tu není .. to bych tu nebyla tolik let, není to až tak anonymní a výkřik do tmy jako FB, .. neříkám, že si tu pár lidí nehoní ego přes klávesnici, ale poznáš tu spoustu šikovných lidí .. někdo je přes elektro .. někdo je spíš na manuál .. jiný poradí s náročností výměny třeba ... další přes detailing .. a hlavně věř, že ranec lidí před Tebou už řešil stejné problémy,... :drinks:

Uživatelský avatar
Mache
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.06.2019 06:25

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od Mache »

Wau, tak teď se omlouvám já :-D :-P
VW Passat B6 Variant, 2.0 TDI 16V 103kW, CR, CBAB, 08/2010

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od katsi »

vtuni píše:Katsi nebuď na něj tak zlá hned od začátku... :rofl: . On se tu rozkouka, přečte si pravidla fóra... A až pak na něj budeme zlí :mrgreen: že dává příspěvky tam kam nemá a nečte faq
Já nejsem zlá .. to jsem ještě nezačala :lol: ... prej rozkouká a přečte pravidla... Má tu někdo passat ? :laugh: dobře Ty ... :mrgreen: pobavil ..

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od vtuni »

Tak podívejme se na to reálně....tady je opravdu debata na úplně jiné úrovni než na fb... tady je takový hodně zrychlený anonymní výcuc, co se typicky řeší na fb.......v diskuzních skupinách týkajících se VW......
FB VS. VW CLUB.png
s takovou mírou ...přemýšlím, jaké zvolit to správné slovo, abych nemusel použít : "debility"....

ale nic jinýho mě nenapadá...
takže s takovou mírou "nechytrosti" se tady na VW foru setkáváme poměrně ojediněle...
občas se tu sice takový najde, co hledá rady, jak oturbit golfa IV 1,4... aby měl výkon... ale po fundovaných reakcích zdejších členů obvykle přestane reagovat, a vrátí se z5 hledat rady na daleko odbornější FB :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od 11mAjA11 »

:mrgreen: :drinks: :good:
Pak se tu sem tam objevi schyzous atp..
Ruznorode slozeni clenu. :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od vtuni »

No a první místo :999: za debilitu debilit....
Tolik oblíbená FB inzerce....
Přílohy
IMG_20190628_143333.png
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Nový člen a majitel VW :-)

Příspěvek od 11mAjA11 »

To je jak inzerce na Virtu.. :twisted:
Fotky žádné, dohromady ani popis natoz tak cena..pak clovek ceka x dni na odpoved v SZ..
:mrgreen: :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“