Jak vyradit vozidlo?

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

petulkapit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.11.2007 10:35
Bydliště: Nahořany:-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od petulkapit »

No to nevim, volal mi to teprva včera a pak jsem o tom přemýšlela, že by z toho mohlo byt pak pruser..jeste jsem četla, že třeba zajet k nemu, přebouchat mu Vinko pro sychr a auto zrušit nebo napsat nejaky to prohlašení že se s nim nebude jezdit a bude to rozprodane na ND..?
Přepis by stal tolik, za co jsem mu to auto prodala :-)) proto je napsane pořad na mě (je to kravina, ja vim)..

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od chonsicek »

já bych to udělal asi tak že bych sehnal papír o eko likvidaci. vyjde cca asi 1500-2000 pak bych to nechal vyřadit a pro jistotu bych vyřizl nebo nějak zničil vin a čislo kastly a pak at si s tim děla co chce..
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od ace_rimmer »

přesně tohle jsem udělal já, stálo mě to 1300,-. Dotyčný by na to měl přistoupit, pokud nemá za lubem něco nekalého, jediné co pak nemůže prodat je kastle (a i tu prodá někomu bez VINka třeba na cross). Abys nedopadla jak tady někdo psal, že auto skončí někde u našich modrých spoluobčanů a na tebe se snesou jenom starosti a placení a placení

petulkapit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.11.2007 10:35
Bydliště: Nahořany:-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od petulkapit »

ok, tak díky za rady a nazory..spz + technicaky mam u sebe..tak mu napisu, ze se to musí zrušit, at mi doda papir o likvidaci a pak mu přijedu přebouchat vinko a snad by to melo byt ok...jo a jeste - budu na urade neco platit?

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od ace_rimmer »

:good: teď si nevzpomínám, buď nic nebo nějakých symbolických 50Kč cca...

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od pino.t »

Na vrakáčích z těch aut co zlikvidují ta vinka vyříznou a pak ho rozeberou.
Kdyby si to na něj odhlásila, musel by platit ekodaň, když by si to přihlašoval.

Ale když to dáš do depozitu a pak to na něj odhlásíš, tak mu to může stát na zahradě jak dlouho chce a nebude to tvoje starost a budeš v pohodě. On si pak musí sám sehnat papír o ekolikvidaci a pomocí něj dohlásit a hned odhlásit a neměl by platit ekodaň.

Nebo ať si vezme díly co chce a pak odveze na vrakáč a dostane papír o likvidaci, ale auto musí mít motor, převodovku, kastli, bez ostatního se to obejde asi, nebo jim bude muset hodit nějakou korunu.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od ace_rimmer »

:good: super rada s tím depositem a odhlášením, já jsem si až teď přečetl, že tady jde o každou kačku vzhledem k prodejní ceně toho auta, což naprosto chápu...

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od kmara »

Kluci mám staré auto. Ted mám kupce, kterej ho koupí celé na díly. Budu mít značky, ORV a TP, ale ne ten papír o likvidaci. Můžu napsat čestné prohlášení, že auto není na komunikaci a je na díly a vezmou mi to, jak ho půjdu trvale odhlásit nebo jak se to dělá? Díky
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od Jarda S. »

ne na díly ale třeba sklad dřeva což chcou doložit X fotkama (vin + pohled na to využití)
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od lanasxxx »

Pokud uz auto nemas a nechces do toho spat penize.Zajdi na Policii a nahlas,ze ti to auto nekdo ukradl...ze jsi ho mel nekde dlouhodobe zaparkovany a kdyz jsi sel treba po mesici na auto se podivat tak uz tam nebylo.Samozrejme si vyber misto kde neni nejaka kamera.Nikdo ti nic nedokaze,oni to s tebou sepisou...dostanes od nich papir a diky nemu to vozidlo odhlasis..pripadne s tim papirem zajdi na pojistovnu kde bylo auto pojisteny.A nestoji te to nic!

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od lanasxxx »

A jak to tu pisou,muzes z auta udelat i psi boudu..ale chtej to dolozit fotkama.

aleš ticháček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.07.2012 20:16

Re: Jak vyradit vozidlo?

Příspěvek od aleš ticháček »

pokud chcete umím sehnat potvrzení o eko. likvidaci . Info SZ

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“