Přepis auta na ZTP osobu

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od brouwe »

Myslím,že standartní i nestandartní postup jsme popsali.To o čem tu píše maja jsou jen další variace.

Všechny jsou možné ,ale pokud dojde na případné plnění pojištovna se kroutí jako had a to co tu popisujete jí může nepřímo pomoci.

Jozzy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.12.2010 12:39

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Jozzy »

Zdravím, budete-li mít někdo zájem o přepis auta, které podléhá ekologickému poplatku, ozvěte se mi na email wobelll@gmail.com a můžeme se domluvit. Jsem držitel průkazu ZTP, je jedno odkud jste přepis se dá řešit přes dobírku na plnou moc.

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od brouwe »

Jozzy píše:Zdravím, budete-li mít někdo zájem o přepis auta, které podléhá ekologickému poplatku, ozvěte se mi na email wobelll@gmail.com a můžeme se domluvit. Jsem držitel průkazu ZTP, je jedno odkud jste přepis se dá řešit přes dobírku na plnou moc.

Myslím,že toto nikdo nevyužije. Máš tu 4 příspěvky a veřejně to tu psát je možná i o problém.

Jozzy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.12.2010 12:39

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Jozzy »

brouwe píše:
Jozzy píše:Zdravím, budete-li mít někdo zájem o přepis auta, které podléhá ekologickému poplatku, ozvěte se mi na email wobelll@gmail.com a můžeme se domluvit. Jsem držitel průkazu ZTP, je jedno odkud jste přepis se dá řešit přes dobírku na plnou moc.

Myslím,že toto nikdo nevyužije. Máš tu 4 příspěvky a veřejně to tu psát je možná i o problém.
Zdravím, pár lidí z tohoto fora moji nabídku využili a nebyl problem, akorat tuto nabídku aktualizuju pac ve starých příspevcích se už moc lidí hrabat nebude.. :wink:

VWBMW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 01.10.2009 17:37
Bydliště: CH

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od VWBMW »

brouwe píše:
Jozzy píše:Zdravím, budete-li mít někdo zájem o přepis auta, které podléhá ekologickému poplatku, ozvěte se mi na email wobelll@gmail.com a můžeme se domluvit. Jsem držitel průkazu ZTP, je jedno odkud jste přepis se dá řešit přes dobírku na plnou moc.

Myslím,že toto nikdo nevyužije. Máš tu 4 příspěvky a veřejně to tu psát je možná i o problém.

Toho určo někdo využije, když jsou ty poplatky tak vysoký, navíc se jedná o zcela legální postup, díky tomu že naši zákonodárci tak dlouho vymýšleli větu až je z toho toto. Jediný problém může mít osoba ZTP, musí podat daňové přiznání, protože koupené vozidlo do roka prodala. :D
Vw Polo 86c GT coupe
Vw Polo 86c coupe
Vw Passat B5 1.9 TDi syncro
Vw passat B5,5 1.9 TDi 4motion
Vw Golf Mk7 2.0 TDi

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 396
Registrován: 05.09.2010 08:33
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od TOMIK__007 »

Daňové přiznání podávat nemusí, pokud se neobohatí. Tzn auto koupí za 1kč a pak ho za 1kč zase prodá, tak se nic řešit nemusí :wink:
VW Golf I cabrio GTi Karmann r.1981 - http://youtu.be/mPwAdlToOmU" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Sharan II r.2001 Family, 1.8T + LPG, tiptronic, 5/7 sedaček, 6el. oken
SEAT Alhambra III 2.0TSI 162kW Style Advanced, DSG

stana1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 06.11.2009 20:19
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od stana1 »

Tak jak je to teda? musí se podávat to daňové přiznání pokud auto přepíšu do jednoho roku nebo ne? celkem by mě to zajímalo protože osoba na kterou to chci přepsat tak nechce aby to bylo na něj psané dlouho (kvuli případným problémům s policií) a daňové přiznání pro něj bude problém, napadlo mě ještě že to na něj přepsat a cca po měsíci to hodit do depozita a nechat to tam rok a poté to vyzvednout a přepsat....

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Bastard »

Co je za problém na daňovým přiznání? Navíc když nemáš z toho prodeje žádnej příjem, tak vyplníš samé nuly a hotovo... To máš vyplněný za 15 minut...

stana1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 06.11.2009 20:19
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od stana1 »

Bastard píše:Co je za problém na daňovým přiznání? Navíc když nemáš z toho prodeje žádnej příjem, tak vyplníš samé nuly a hotovo... To máš vyplněný za 15 minut...

to jo ale to by musel vyplnit a odevzdat ten dotyčný na kterého by bylo to auto psané ne? jedná se mi o to ať to moc nekomplikuji dotičné osobě na kterou to auto bude psané.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Bastard »

Tak určitě, že by to musel napsat ten, koho se to týká, ale to je takový problém to za něj vyplnit? :idea:

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od GeneHawkins »

stana1 píše:Tak jak je to teda? musí se podávat to daňové přiznání pokud auto přepíšu do jednoho roku nebo ne?
Nevím o tom, že by musel, nemá li z toho zisk.

jarka3366
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.04.2013 17:00

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od jarka3366 »

stana1 píše:Tak jak je to teda? musí se podávat to daňové přiznání pokud auto přepíšu do jednoho roku nebo ne?
Áno, osoba (prostředník) musí podávat daňové přiznání. Můžeš si o tom přečíst v tomhle článku

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Jarda S. »

ted už je to stejně pasé a ekopoplatku se vyhnout nedá :cry:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Huďas »

Uz to zmenili??? Dnes jsem koupil auto, passata b4 2.0i a ma podle TP normu Euro1 a chtel jsem se u auta za 11t vyhnout 5t poplatku. M.
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: Přepis auta na ZTP osobu

Příspěvek od Huďas »

Tak uz jsem to nasel... http://m.poradte.cz/auto-moto/15743-pre ... -2013.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Skoda, o 17 dni...
-------------V6 4EVER----------------

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“