Přestupek "nepojištěné auto"

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Přestupek "nepojištěné auto"

Příspěvek od vocas »

Zdravím chtěl bych se zeptat zda se dá dělat něco s touto situací : Končila mi pojistka tak sem auto dal do depozita poté sem udělal novou pojistku a vyndal SPZ z depozita a vozidlo prodal . Minulí týden mi přišla obsílka o rozhodnutí že sem údajně neměl zaplacenou pojistku naštěstí se mi podařilo kontaktovat nového majitele a požádal sem ho o to jestli mi může říct kdy sem dával spz do depozitu (je to napsané v TP) a poté co mi to řekl sem zjistil že ani jeden den nebylo vozidlo pojištěné takže sem se žádného přestupku nedopustil. Jak mám tedy dále postupovat a jestli je možné na někoho podat trestní oznámení za to co mi přišlo nemužou si přece jen tak zkoušet na lidi jestli to zaplatí !!!!! :evil:
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Přestupek "nepojištěné auto"

Příspěvek od brouwe »

Ahoj

Přišlo to od koho ? ČKP ?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přestupek "nepojištěné auto"

Příspěvek od Bastard »

Vyřešeno... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2505103#p2505103" onclick="window.open(this.href);return false;

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Přestupek "nepojištěné auto"

Příspěvek od brouwe »

Díky bastarde

Btw . stihl se odvolat nebo něco ? Nějak jsem se to nedočetl.Na konci je jen nějaký novinář :roll: ?

Nějak jsem si toho nevšiml :| musím poupravit sekci ,aby se to nepletlo do otázek na úřady.

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“