Na parkovišti mi někdo naboural auto

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Vecernicek »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat.

Jeden den odpoledne zaparkuju auto a druhej den odpoledne příjdu a auto je poškozené.

Zavolal jsem tedy Policii ČR, ti to nafotili a sepsali s tím že po pachateli bude vyhlášeno pátrání.

Uvedl jsem že za to určitě můžou popeláři protože sjem stál blízko kontejnerů a ráno je vysypávali a poškození by tomu odpovídalo.

Policajti navštívili podnik, tam jim ukázali automobil, jenže je to velkej náklaďák a odřeniny prý nenašli s tím že je i zaprášené. Řidiče prý budou vyslýchat. U kamionu je to težké nemusel o tom ani vědět.

Auto není havarijně pojištěno.

Zavolal jsem DAS a ti mi řekli že mám zkusit přemluvit vlastní pojišťovnu ať tam pošlou likvidátora alespoň na zdokumentování.

Pojišťovna mě poslala doprdele protože nemám havarijn pojištění.

Co mám dělat dál?

Auto stojí,mám ho opravit nebo ne a počkat až co policie, nebo se práva nedomůžu? Po kanceláři pojistitelů to asi nemůžu vymáhat co? Kamrád mi poradil že prý kdyby to se mnou chtěl někdo řešit že je lepší rozpočtové vyučtování, ano?

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od brouwe »

Vecernicek píše:Dobrý den,

chtěl bych se zeptat.

Jeden den odpoledne zaparkuju auto a druhej den odpoledne příjdu a auto je poškozené.

Zavolal jsem tedy Policii ČR, ti to nafotili a sepsali s tím že po pachateli bude vyhlášeno pátrání.

Uvedl jsem že za to určitě můžou popeláři protože sjem stál blízko kontejnerů a ráno je vysypávali a poškození by tomu odpovídalo.

Policajti navštívili podnik, tam jim ukázali automobil, jenže je to velkej náklaďák a odřeniny prý nenašli s tím že je i zaprášené. Řidiče prý budou vyslýchat. U kamionu je to težké nemusel o tom ani vědět.

Auto není havarijně pojištěno.

Zavolal jsem DAS a ti mi řekli že mám zkusit přemluvit vlastní pojišťovnu ať tam pošlou likvidátora alespoň na zdokumentování.

Pojišťovna mě poslala doprdele protože nemám havarijn pojištění.

Co mám dělat dál?

Auto stojí,mám ho opravit nebo ne a počkat až co policie, nebo se práva nedomůžu? Po kanceláři pojistitelů to asi nemůžu vymáhat co? Kamrád mi poradil že prý kdyby to se mnou chtěl někdo řešit že je lepší rozpočtové vyučtování, ano?
Dobrý den vecernicku

Trošku chyba je v dnešní době nemít havarijní pojištění. Dnes už to nestojí tolik.

Pojišťovna samozřejmě nikoho nepošle ,jelikož nemá důvod . Neplatíš službu není se o čem bavit.Ono je to problém občas i když si jí platíš :lol:

Jediná šance je usvědčit nějak popeláře,že to udělali pokud by jsi našel na autě barvu nebo něco co tomu napovídá.
Nemáš v ulici kameru , oko nebo soused ?

Pokud by jsi jim to prokázal plnění na opravu (-Amortizace dle pojišťovny) by šlo z POVky popelářů.

Napadá mě stará česká dohoda za basu. Zkus vypátrat směnu kdo řídil a sním se dohodnout za flášu ,aby to uznal jemu to je jedno on tu POVku neplatí.

Takže toť moje rada .... zavolám eště likvidátorovi z ČP co mě na to řekne on.

U koho jsi pojišťeň . Nemáš více produktů od té pojišťovny šlo by zatlačit ,že zrušíš vše.Ale to už je takový lidový umění.

Zatím ahoj

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Bastard »

HAV se vyplatí tak akorát na nový auta a ne u Toleda rv. 97... To co dáš za rok na pojistném, dáš za opravu tohohle... Když navíc uvážíš spoluúčast... A jak často tě takto naboří? Prostě nevyplatí se to...
Přílohy
IMAG0027.jpg
Naposledy upravil(a) Bastard dne 23.04.2012 11:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Vecernicek »

no toho likvidátora nechápu, to mám jako měsíc čekat a když popeláři uznají že to udělali tak teprve příjde likvidátor jejich pojišťovny a oškube mě aby to bylo co nejlevnější že?

Kamerovej system by byl ale na jine ulici, muze jen potvrdit kdo auto řídil a spztku, ale to auto prej už policajti mají.

Je to ČSOB a mám u nich jen auto. A účet přes poštovní spořitelnu 8)

Kamoš mě radí abych toho inšpéktora donutil aby tam pozval nějakýho technika kerej by odebral vzorek laku a porovnal ho s lakem kerej mají oni. Ale to si myslím chtít v čr... nejsme v kriminálce las vegas že?

Bastarde větší už to nešlo že? :laugh:

Uživatelský avatar
Lifted
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 16.06.2011 09:31

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Lifted »

Hele pokaždý likvidátor nemusí bejt špatnej. Já si řekl, že chci peníze rozpočtem a dostal jsem za zadní nárazník 12k. Ještě jsem si zanadával, že je určitě hnutá zadní náprava co s tim budu dělat atd. A to mám starou vochcávku.
1.9 TDI, Octavia, ASV, EGR OFF + 1.6 MPI, Octavia 2

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Bastard »

Vecernicek píše:Bastarde větší už to nešlo že? :laugh:
Opraveno :mrgreen:

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od brouwe »

Reagoval jsem obecně . Nevšiml jsem si ,že je to toledo :) tam už to je opravdu fikce i když třeba HAV + 6 od ČP je super a sám jí mám :) už jsem měl i plnění a rozpočtem SUPER .
Kámoš na dílně za pár šlupek opravil a 4000 do kapsy :D

Navíc jak píšete nejsme v TV seriálu :D tady se ti na to asi vyse....

Vzorky a podobný věci ....

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Vecernicek »

Takže to mám klidně rozdělat a spravit jo :?: :? :cry:

brouwe
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 09.11.2011 21:09
Bydliště: Riegrovo náměstí 8/9, 290 01 Poděbrady III

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od brouwe »

Nechci tě na nic navádět predčasně ,ale pokud z pojišťovny nekomunikují nebo ti jasně řekli ,že nic a máš jistotu ,že nikdo nebude nic šetřit ......

Nebo nebudeš super aktivní jako z Kriminálky MIAMI ,kde dle zanesení vzorku na svůj jazyk zjistí tvoje aditivum v autě a náboženské vyznání.

Tak bych to opravil

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od GeneHawkins »

Zahoď to.

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Na parkovišti mi někdo naboural auto

Příspěvek od Vecernicek »

už je na špalkách :cry:

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“