Jak vyřešit doklady

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
bigboss9999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.02.2010 14:59
Bydliště: Havířov/Ostrava

Jak vyřešit doklady

Příspěvek od bigboss9999 »

Zdravím.Potřeboval bych poradit.Před cca 2 měsíci jsem koupil od jedné Pražské firmy ojetou fábii a bylo mi slíbeno, že mi pošlou velký TP poštou do týdne.Ani po dvou měsících auto není na mě odhlášené a já krom auta a kupní smlouvy nemám od auta žádné doklady.Auto jsem pojistil, aby nebyly žádné problémy s ČKP, ale prostě pořád slibují a doklady nikde.Jak bych mohl doklady získat?Volám tam každý den a pořád sliby.Už mě to nebaví.Díky za každou radu. :(

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak vyřešit doklady

Příspěvek od Bastard »

Máš aspoň smlouvu?

bigboss9999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.02.2010 14:59
Bydliště: Havířov/Ostrava

Re: Jak vyřešit doklady

Příspěvek od bigboss9999 »

Mám kupní smlouvu, auto, klíče, potvrzení o zaplacení kupní ceny.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak vyřešit doklady

Příspěvek od Bastard »

Já bych si zavolal na úřad a poptal se co a jak... A zeptal bych se i na případné sankce a na ty bych firmu upozornil, jinak to je teda dobře zapeklitá situace. Aspoň že máš ty papíry v ruce, bez nich by mohli říct, žes jim to auto ukradl :negative:

bigboss9999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 13.02.2010 14:59
Bydliště: Havířov/Ostrava

Re: Jak vyřešit doklady

Příspěvek od bigboss9999 »

Takže dopadlo to tak, že jsem si do Prahy udělal výlet a doklady už mám.To co nebyli schopni za 2 měsíce vyřídit jsem vyřídil za hodinu a půl.Stálo mě to, ale den cesty a 2000kč za naftu. :fool: :x

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak vyřešit doklady

Příspěvek od Bastard »

No jo no... To je ten dnešní svět... Co si člověk neudělá sám... Akorát já bych teda jel vlakem :mrgreen: Časově to vyjde nastejno a finančně na třetinu až čtvrtinu :smoke:

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“