Odstoupení od kupní smlouvy

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
OndraGTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 22.02.2010 21:28

Odstoupení od kupní smlouvy

Příspěvek od OndraGTD »

Ahoj, nedávno jsem koupil auto, nebudu zatím řikat od koho a jaké auto to bylo. Připádně to pak objasním. Za auto jsem řádně zaplatil, podpsali jsme kupní smlouvu a ja si to frčel domů. Majitel mě seznamil s tech. stavem vozu. Klasika, koroze, lak, ruční brzda. Po zvednutí auta na zvedáku a sundání zadních kol, jsem preventivne prohlednul podbeh. Bohuzel na parkovisti nemohu nekomu srobouvakem stourat do auta. Po ocisteni flexou s dratakem jsem prisel na to ze. Podbeh da se rict byl vylepeny silikonem na okna . Je to na vyvareni + se koroze tahne az ke kapse na zadni napravu. O tomto me prodavajici neinformoval. ukazal mi jina mista , vady laky atp. A tvrdi ze o tom nevedel, nicmene, si myslim ze silikon je jeho prace. Dale auto . asi po tydnu, zacalo cukat. Menil jsem naftovy filtr, cistil sitko v nadrzi. Beze zmeny, zajel jsem do servisu, kde mi bylo receno cerpadlo ( TDI ) Psal jsem prodvajicimu, ze jsem prisel na to a to, a ze bych rad odstoupil od smlouvy. Prisla mi odpoved, ze podpisem jsem souhlasil se starim a stavem vozidla. Da se toto povazovat za skryte vady? A mam narok odstoupit od smlouvy? Nebo nejakou slevu ze zaplacene casty za auto? Jak mam dal postupovat? Diky
VW Golf II - 1.6 TD - SB + K 24 = 1.8 b
VW Golf III - 1.9 TDi - 1Z + BBS + Recaro + Nokia

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Odstoupení od kupní smlouvy

Příspěvek od Jarda S. »

dej scan smlouvy, pak se dá něco řešit dál :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“