Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Mno uvidíme, dnes jdu na podání vysvětlení k věci.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Tak podání se nekoná, volali mi z úřadu, že to musejí přesunout a dnes mi budou volat.

Každopádně vyřešen problém se zástěnou. Můžu si na svém pozemku umístit zástěnu z banbusu, netkané textilie atd. v jaké délce chci, jen to nesmí být po celé délce plotu a zabetonované sloupky. Takže tam namlátim buď dřevěné nebo železné kůly nebo sloupky a do výšky plotu tam naházim něco přezco nebude koukat a budeme mít klid. Koupim v německu skládací párty stan a ten si šoupnu za barák ke kůlně a pani ať mi trhne.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Tak podání vysvětlení jedna velká ztráta času. Pani buď měla krámy nebo nevim. Když jsem ji po třetí za sebou odpověděl na její otázku, jak vim, že nás fotí, tím, že jsem ji viděl s foťákem u mého plotu a jejího manžela nataženýho přez plot s telefonem v ruce, který mířil na nás a fotky mi ukázali na úřadě, vzdal jsem to. Pani mi poté ještě řekla, že nevidí žádný problém v činosti mých sousedů. Zjišťování údajů o osobě je volně dostupné, to samé o autech a to že mě fotí??? Na to má právo, protože si dělá důkazy. Ale to, že nás neustále obtěžuje, buzeruje, něco vyčítá a i na naše návštěvy je v pořádku.
Takže z mé návštěvy na úřadě vyplývá to, že všichni můžou všechno a nikdo se nemůže legálně bránit.

Každopádně v neděli jsem měl s paní opět půlhodinový výstup, ve kterém mi 150x vyčetla, že mám na pozemku cizí auto (kamarád jel jako instruktor na tábor na 14 dní a nechtěl auto nechávat v Praze na sídlišti bez pohybu), které jsem si dovolil posunout podél plotu. Celých 10dní stálo u keřů bokem, ale přivezli mi kontainer na suť, tak jsem potřeboval místo na svý auta. Mno prostě věčnej problém.

Když jsem ji řekl, že si dám na svůj pozemek a tím pádem se připravím i o kus svého pozemku, kůly se zelenou textilii, tak prý ano. Ale že mají balkón a z něj je stějně vidět na celý pozemek ....... tak co si má člověk pak s takovym debilem počít.
Za tu půlhodinu 150x uvedla, že ji ty auta tam vadí, ale nebyla schopná vysvětlit proč jim vadí ty auta na mém pozemku.

vanhouten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 11.06.2010 20:57

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od vanhouten »

no rozhodne ti to nezavidim.

ted k tomu jak si te lustrovala na tom urade kde pracuje. vis co lustrovala? ac si nejsem uplne jisty, bez nejakeho duvodu nebo podnetu nemuze svevolne lustrovat koho chce a kdy chce, protoze je to Zneuziti pravomoci uredni osoby. jak stare mas decka? jestli je mas male a behaji na zahrade nahate a ona je u toho foti, tak tam by to taky mohlo byt na udanicko.

jinak jestli pristup uradu, je takovy, ze se vlastne nic nedeje, tak bych delal to same. ano naschvaly nejsou koser, jinak baba pokoj neda. taky bych tak jednou za 14 nebo aspon jednou do mesice udelal na zahrade grilovacku pro 50 lidi a poridil si poradnou aparaturu, ale nechaval bych to v zakonnych mezich, tzn. max do 22:00. obcas bych ji trochu procmoudil naftou.

nebo potom druhe reseni (asi realnejsi):

ignorovat, ingorovat, ignorovat. treba ji to casem prejde. tyhle lidi bavi, kdyz vidi, ze te to sere. jak do tebe zacne zase kdakat, tak ji slusne odpovedet "prominte pani, ja vas neznam" a jit pryc (tohle docela dobre funguje, ale musi to dodrzovat vsichni a porad). jak bude hulakat pres plot, neozyvat a delat ze ji neslysis. vim ze se to dobre rika a hure provadi, ale myslim, ze tohle je vase jedina moznost. jak nebudete mesic, dva, tri na ni reagovat, tak by ji to mohlo prestat bavit (ale lidi jsou jebli, takze tezko rict).

opravdu podle toho co pises, je pani masivne hrabnuta a jeji jedina zabava je sr*t lidi a to v mire maximalni mozne. cim mene na ni budete reagovat, tim rychleji by ji to mohlo prestat bavit. ale ....
VW Bora "Froggy" 1.8T GT Sport (AUM), VW Bora "Honey Bunny", 1.6 16V, 77kw (BCB). Vw "Lupo(rn)" , 1.0 (AHT).

No turbo, no diesel, no power?, NO PROBLEM!!!

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od skacel99 »

Taky bych to tak viděl.Pokud neporušuješ nějakej zákon,nebo místní vyhlášku,neřešil bych to.Ať si říká co chce.Dělej si na svým pozemku co chceš a ignoruj ji.
S magorem se hádat nedá.Maximálně si tam před ni lehnout na lehátko,otevřít lahváče a v klidu poslouchat a odpovídat "A dál?" :D časem to člověka prostě musí přestat bavit.
A nejvíc nasranýho člověka dodělá to,když je buzerovaná osoba v klidu a usmívá se :wink:

A ještě něco - topíš dřevem? jestli jo,tak přes cirgulu toho moc slyšet nebude :lol:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od pino.t »

Jistě ignorovat.
A pořídit se nějakej foťák s pořádným bleskem, jak bude něco fotit na tvém pozemku pěkně si blejsknout i ji.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od Bastard »

Jo a teď ti povím jobovku, nejspíš to teda asi bude záviset i na místních poměrech, ale rušení nočního klidu je až v momentě, kdy za zavřeným oknem hygiena naměří 45dB, což je prd, takže teď v létě ideální stav, nasměruj repráky k ní a můžeš hrát klidně celou noc a u toho opíkat buřty... Zhruba před měsícem jsem to zažil a zjistil, jaké že to vlastně máme zákony... V obytné zóně si udělali na dvoře mecheche a hráli do 1 do rána na plný kule, takovej menší rockovej koncert. Podle vyjádření městapa - jsme svobodná země a je každého právo si dělat na svém pozemku co chceme... Jedinej problém by byl, kdyby překračovali ty limity a to ještě dlouhodobě a musela by to měřit ta hygiena (v 1 ráno to určitě). A za zavřenými okny, což každé lepší plasťáky maj útlum jak prase. Argument jak máš přežít v noci v létě v takovém parnu bez otevřeného okna neuspěje...

Ale pokud jsi neuspěl na policii, což mě docela zklamalo, tak bych ji asi zkusil ignorovat, jak píšou borci nademnou.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Já jsem na policajtech nebyl, to na úřadě v Říčanech, který řeší tyto věci. Už mi několik lidí říkalo, že to mám dát na policajty. Máme 14měsíční holčičku, tak je to taky nepříjemné.

Mno momentální stav. Od té neděle si nikoho za plotem nevšímáme. Jako by tam byla zděná zeď a nebo škrtnuto jako v Slunce,seno,jahody............. X ty pro nás neexistujou X. Mno a ještě jak jsem uklidil to auto, zapnul jsem 10:00 kango a omlacoval na baráku dlaždičky :taunt: :taunt: :taunt: do 21:00 A byl pokoj, :yahoo: pani se za dvě hodiny sebrala a zmizela zpět do Práglu. Prostě od té doby je ignorujem a je fajn.

Bastard: SUPER, to jsem potřeboval vědět, kolik je ta norma. Už jsme se o tom bavili na úřadě se starostou, že večerní klid sice je, ale podle nějaká normy je to stejně kulový. Tak jsem zase o kus chytřejší.

Mám plyn, takže dříví neřežu. Ale táta jo a prej se někdy v sobotu v 7 ráno zastaví pořezat si nějaký dřevo. No a skro tchán se zas zastaví s betonovou dlaždicí 1m/1m a bude z toho řezat kostičky do chodníku 5cm/5cm :rofl: tak bude o zábavu postaráno.

No podle úžednice si lustrovala volně dostupné informace. Dejme tomu, že živnosťák ano, ale nikde jsem nenašel hledání majitelů vozidel podle SPZ.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od Bastard »

Aha... Tak s nějakou úřednicí na úřadě bych se asi ani nebavil, ta s tím stejně nic neudělá a ještě tomu určitě prd rozumí... Každopádně lustrace SPZ volně dostupná není, takže tady už to smrdí.

vanhouten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 11.06.2010 20:57

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od vanhouten »

klasek píše: ale nikde jsem nenašel hledání majitelů vozidel podle SPZ.
tohle tusim dostupne verejne na internetu neni. podle SPZ slo/jde dohledat, maximalne u jake pojistovny ma dotycny pojistene auto.
VW Bora "Froggy" 1.8T GT Sport (AUM), VW Bora "Honey Bunny", 1.6 16V, 77kw (BCB). Vw "Lupo(rn)" , 1.0 (AHT).

No turbo, no diesel, no power?, NO PROBLEM!!!

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Takže to můžu dát na policajty, že zneužívá svou pravomoci.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od pino.t »

klasek píše:Takže to můžu dát na policajty, že zneužívá svou pravomoci.
Jenže jak jí dokážeš, že si nějaká auta lustrovala?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od klasek »

Je to tvrzení proti tvrzení, ale i na obecním úřadě, když podávala stížnost, řekla, že si zjistila majitele vozidel. Každopádně je to jako stím focením. Ona tvrdí, že ty auta co parkují na mém pozemku, nejsou moje. Jak to tedy zjistila?? Na tom bych ji teoreticky mohl odpálkovat.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od Bastard »

O každé lustraci je záznam v databázi, takže se to dá poměrně snadno dohledat, k lustraci musí mít oprávněný důvod, který musí doložit. Alespoň by to tak mělo fungovat :baseball: :mrgreen:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjišťování majitelů vozidel a osobních dat

Příspěvek od pino.t »

Bastard píše:O každé lustraci je záznam v databázi, takže se to dá poměrně snadno dohledat, k lustraci musí mít oprávněný důvod, který musí doložit. Alespoň by to tak mělo fungovat :baseball: :mrgreen:
Máš recht.
http://www.novinky.cz/krimi/307862-poli ... luzby.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“