Auto v odhlasce pred r.2014 (reseni ekodane)

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Auto v odhlasce pred r.2014 (reseni ekodane)

Příspěvek od Dom-VW »

Auto v odhlasce pred r.2014 (][/u]treboval bych radu. Kdyz bylo auto, ktery bylo zbaveno ekodane pres ZTP odhlaseno na nekoho pred rokem 2014 a zustalo v polorevodu do ted, bude se pri prihlasce ted platit ekodan nebo ne? Diky moc za rady

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: Auto v odhlasce pred r.2014 (reseni ekodane)

Příspěvek od duli »

Ono asi jak kde. U nás ve Strakonicích platit nebudu (tedy jestli to máš do konce září 2013), potvrdila mi to úřednice přímo na okýnku s TP v ruce, ale už klukovi z práce, který spadá do jiného registru prý na úřadě řekli, že to platit bude.
Kdysi jsem řešil přepis tažného z jednoho auta na druhé, jedno bylo v registru v Plzni (to jsem následně rušil úplně) a jedno ve Strakonicích, každý úřad chtěl něco jiného. Když jsem si pak našel přívo ředitele odboru dopravy v Plzni, tak mi řekl, každý úřad si ti řeší dle svého, pokud není přesné znění v zákoně.
Takže nejlepší řešení vzít TP a jít se zeptat osobně.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“