Zjišťování majitele vozu

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Lada Babáčková
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.04.2014 21:09

Zjišťování majitele vozu

Příspěvek od Lada Babáčková »

Ahoj pánové, jsem tady asi jedna z mála žen a hned jdu s problémem. Dneska na ulici mi někdo mojí modrou šmoulinku poškrábal, ani nevím, jestli si toho ten dotyčný všiml. Stihla jsem si jen opsat SPZ a vím, co je to za auto, když jsem volala na policajty, tak mi bylo řečeno, že se s tím ani zabývat nebudou, že kdyby měli vyjíždět ke každému škrábnutí, tak nedělají nic jiného. Že ať si z pojišťovny vytáhnu majitele a s tím se dohodnu na úhradě škody. Jenže pojišťovna zkrz ochranu os. údajů mi jméno majitele odmítá zdělit. Co s tím???

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Zjišťování majitele vozu

Příspěvek od Jarda S. »

stížnost na postup policie, když pachatel ujede z místa nehody jsou povinný přiject a vyšetřit to
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
xblaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.03.2014 20:30

Re: Zjišťování majitele vozu

Příspěvek od xblaha »

Zdravím,

Na ČKP zjistit pojišťovnu a nahlásit škodní událost příslušné pojišťovně. Současně taky na Policii :baseball: :baseball:
https://ic.ckp.cz/ICwww/servlet?_page=searchSPZ&lngID=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Jirka

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“