Zkusenosti s Generali povinnym rucenim

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Zkusenosti s Generali povinnym rucenim

Příspěvek od Munez »

Zdravim.
potreboval bych porad jestli je to normalni nebo je to svinarna.poprve v zivote jsem mel bouraka...teda tukanec bez poskozeni obou vozidel a bez zraneni,ale z toho se stala hovadina jak prase.na miste se nic nesepisovalo a nebylo se potreba financne vyrovnavat,ale radeji jsem dal tel. cislo kdyby se neco delo a ejhle.slecna dela ve zlinske nemocnici sestricku a jela z mista do prace a tam prej byla zkontrolovana a ma zablokovanou pater...v ten den vecer mi volal jeste majitel auta,ze tam ma skodu.vsechno se sepsal na policii a ta me pri sepsani rikala,ze se slecna nabourala na jinem miste nez jsem rikal a v kolone a pritom to bylo na svetelne krizovatce a ji skocila oranzova a prudce brzdila a ja ji lehce postouchl.na autech fakt nic neni...ani skrabanecek.asi po tydnu me vyzvala pojistovna at to nahlasim,ale ja nemam ani papiry od policie,protoze ta to porad resi,tak jsem zavolal na operatorku pojistovny a ta mi rekla,ze pockame na policii a posle likvidatora co nafoti moje auto...misto toho me dosla postovni poukazka at zaplatim malus a to nikdo ani neresil moje auto.je tohle normalni postup nebo je to svinarna?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Zkusenosti s Generali povinnym rucenim

Příspěvek od Munez »

dopadlo to tak,ze nakonec dosel na me auto likvidator a nenasel zadne poskozeni.i presto pojistovna napsala,ze at jim poslu jakekoliv dukazy o sve nevinne,ze jsem poskodil nekomu druhe vozidlo,tak si budou trvat na svem,ze je rozhodnute spravne a poskozene vyplatili penize.takze se vlastni nic nestalo,ale poskozena si opravila auto......
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“