Levnější havarijní pojištění?

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Levnější havarijní pojištění?

Příspěvek od elit »

Ahoj, v současnosti mám Passat 3C, 2,0TDi, rv 2008 havarijně pojištěn u Kooperativy za 5497,- pololetně. Takže ročně 10994,- což je myslím dost. K tomu platím 3862,- ročně na povinné ručení. Bonus mám plný, žádná nehoda od 2001 co jezdím.

Uměl by někdo levněji? Jde mi hlavně o havarijní, ale pokud existoval balíček a vyšel lépe, tak to tak klidně udělám. Kvůli špatným referencím od ostatních nechci nic u Slavia, Triglav atd.

Díky
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Levnější havarijní pojištění?

Příspěvek od elit »

Chtěl bych poděkovat členu zagy44, který mi udělal velice pěknou nabídku, která je o cca 5tis. levnější než současná pojistka. Doporučuji!
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
korycan
Člen klubu
Příspěvky: 35
Registrován: 24.06.2009 10:39
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Levnější havarijní pojištění?

Příspěvek od korycan »

elit píše:Ahoj, v současnosti mám Passat 3C, 2,0TDi, rv 2008 havarijně pojištěn u Kooperativy za 5497,- pololetně. Takže ročně 10994,- což je myslím dost. K tomu platím 3862,- ročně na povinné ručení. Bonus mám plný, žádná nehoda od 2001 co jezdím.

Uměl by někdo levněji? Jde mi hlavně o havarijní, ale pokud existoval balíček a vyšel lépe, tak to tak klidně udělám. Kvůli špatným referencím od ostatních nechci nic u Slavia, Triglav atd.

Díky
jako alternativu bych doporučoval Uniqa, pololetní pojištěni i s havarijní pojistkou platím 3451 Kč, zatím bez jakýchkoliv problémů

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“