auto bez TP

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Ahoj, potřebuji poradit nebo nakopat.. :(
Koupila jsem auto, mám jen kupní smlouvu a malý TP. Kupovala jsem auto prvně. Měla jsem sebou automechanika aby se nic neposralo. Bohužel jsem si já ani mechanik nevšimli že v malém techničáku je napsaný jiný majitel než co nám to prodával. Měl auto dát do polopřepisu a velký techničák mi poslat poštou. Nic neposlal a vůbec se neozývá (tel ani sms nereaguje). :negative: Má ze zákona na to 10 dní. Zítra už to bude 10 den a všichni mi doporučují se obrátit na policii. Nechci přijít o auto a o peníze už vůbec ne. :sorry: Nejradši bych za ním zajela a vymlátila z něj ten techničák ale nemůžu nic dělat. :baseball: Máte někdo nějakou radu co dál? :?:

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: auto bez TP

Příspěvek od lumpo »

pokud nereaguje, obrátil bych se na PČR... držím palce...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: auto bez TP

Příspěvek od Jarda S. »

je ještě brzo něco řešit :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Brzo řešit? Proč myslíš? Zatím vyčkávám poslala jsem doporučený dopis co mi poradil známý policajt, s výzvou. Teď jen čekat..... :nomail:

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: auto bez TP

Příspěvek od Jarda S. »

teprve zítra mu končí lhůta, navíc nechápu na co potřebuje TP pokud je v malým jinej majitel tak je to na něj nejspíš jenom v polopřevodu a to ještě kdoví jestli :lol: tak by to musel na sebe přihlásit, což bez auta nedokáže (evidenčka) :taunt:

moh ti rovnou dát plnou moc aby jsis to vyřídila a nemuselo se to stát :idea:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Nj ale kdyz si kupujes poprve auto tak tohle ti nikdo nerekne a pak z tebe delaji debila a oni jsou ti chytri to miluju.. :fool:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: auto bez TP

Příspěvek od Bastard »

Když si kupuješ poprvé auto, je dobré si o tom předem něco přečíst a ne koupit a pak láteřit, že si tady z tebe dělají debila... Mechanik byl dobrej nápad, akorát to chtělo ještě někoho způsobilého k právním úkonům... Teď se modli, aby ta kupní smlouva byla platná a aby ten, od koho jste to auto koupili to auto reálně legálně vlastnil... Protože prodat ti auto s malým techničákem dokáže každej, bo většina řidičů ho vozí v kastlíku v autě a nevytahuje ho...

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Ja vim cetla jsem o tom vzala jsem si mechanika a chlapa co rozumi ohledne papirovani protoze kdyz vidim auto co jsem chtela tak nekoukam na dulezite veci (papiry atd) ale na jizdni vlastnosti, bohuzel jsem se ted dobre napalila. Ve zkratce jsem debil.. :sorry: budu bojovat, zamilovala jsem si to auto.. :good: snad se mi to podari.. :good: jen jsem chtela vedet jestli se taky nekdo takhle napalil nebo spalil...

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Tak mladému se to nechtělo odhlašovat na úřadě. Prostě se na to vysral. Byla jsem na PČR a ti by s tim nic neudělali,že si to mám vyřídit sama. :gun: Tak trošku pohrozit a techničák je doma. :smoke: Dnes to jedu přepsat. :ura1:

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: auto bez TP

Příspěvek od lumpo »

konec dobrý - všechno dobrý...

:good:
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Jj, pěkně mě postrašil.. Teď jen sehnat kde na evidenční kontrolu a šupej na úřad.. :yahoo:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: auto bez TP

Příspěvek od 11mAjA11 »

Kdekoli na STK, ovšem než tam pojedeš, tak pro jistotu prokontroluj jestli sedí číslo karoserie a typ motoru co je fyzicky v autě s velkým TP..
Aby pak nebyl další problém..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
skvrnatko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 29.03.2013 16:45

Re: auto bez TP

Příspěvek od skvrnatko »

Joo na to jsem se dívala hned jak mi došel techničák a sedí.. :good:

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“