Kde vzít náhradní vozidlo?

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Kde vzít náhradní vozidlo?

Příspěvek od castiello »

Ahoj,

v jednom tématu jsem tu řešil dopravní nehodu. Připadám si jak v absurdistánu, nikdo nic neví, všechno se musí prošetřit, bla bla bla... ale to že sem kvuli nějakýmu kret*novi přišel o auto a nemám čím jezdit asi ani nikoho nezajímá jak tak koukám. Likvidátorovi se nejde dovolat, na vzkazy nereaguje, na pojišťovně mě odkazují na likvidátora a bla bla bla... Začínám toho už mít dost... Proč já mám takhle trpět kvuli jednomu zm*dovi kterej na silnici nečuměl? Navíc teď mě ještě potěšili na pojišťovně když řekli, že zbytek auta (protože je to total) půjde do aukce a divila se že o tom nic nevím, že to je standardní postup... Jak tohle může bejt standardní postup, když na autě mám hromadu věcí, který tam z výroby nebyly a na kterých sem si dal tak neuvěřitelně práce??? jak mi jako můžou říct, že si prostě zbytek auta vezmou? Kdokoliv se v téhle problematice vyznáme, můžete mi prosím vysvětlit jak tohle funguje, jak postupovat a kde vůbec sehnat auto abych nemusel trávit 4 hodiny denně na cestě do práce a z práce kvuli smradlavýmu vlaku a MHDčku??

Za styl psaní se omlouvám, ale celej tenhle stupidní a ignorantskej proces mě tak točí, že bych trhal hlavy....
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde vzít náhradní vozidlo?

Příspěvek od Bastard »

O aukci si přečti třeba zde http://www.motorkari.cz/clanky/jak-na-t ... 29347.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mrsta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 01.09.2013 13:50
Bydliště: Praha - Východ

Re: Kde vzít náhradní vozidlo?

Příspěvek od Mrsta »

Postni svůj dotaz na toto forum http://30kmh.cz/index.php jsou tam lidi co se v této problematice dobře orientují.
VW Sharan 2011, 125kW, DSG

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde vzít náhradní vozidlo?

Příspěvek od skuci »

za normálních okolností by si měl nárok na náhradní vozidlo po dobu opravy, ale pokud je to toálka, tak je to jen do doby, než likvidátor dá verdikt o tom, "je to totálka", pak už bys měl vozidlo vrátit a řešit to dále buď ukončením PÚ a nebo aukcí
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“