Převozní značky z D

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolí Plzně

Převozní značky z D

Příspěvek od matess »

Čus,jak je to tedy s těmi značkami,jeden čas se nesmělo jezdit z Německa s těma žlutýma a teď už zase prý ano.V odkazu je,že ČR musí tyto značky uznávat.A neví někdo jaké jsou ceny za ty značky,všude jsem našel různé rozmezí?A šlo by si vyjednat pojištění již v ČR a v Německu koupit jen značku,když vím VIN dováženého vozidla?

http://www.uamk.cz/item/2934-p%C5%99evo ... C4%9Bmecka" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky

Uživatelský avatar
matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolí Plzně

Re: Převozní značky z D

Příspěvek od matess »

Tak jsem to přivezl na žlutých značkách.Ty stojí 14EUR,to je sranda,ale zelaná karta-pojištění pro celou EU stojí 70EUR na 5 dní,to už je opruz :roll: .A pak ještě 10EUR vystasvení nového tecničáku k těm převozkám.Já znal VIN auta,to auto jsem si týden předtím byl okouknout a projet.Když jsem pro něj jel,tak jsem si měl udělat pojištění rovnou u nás a bylo to.

wheeler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 27.12.2012 15:46

Re: Převozní značky z D

Příspěvek od wheeler »

přesně, normálně značky se žlutým pruhem naprosto bez problémů. Ale pojištění ti tady nikdo na auto, které tady neni v registru nikdo neudělá.. Musíš to všechno udělat při vyjednání značek v německu.. otázka 20-30min včetně čekání a vyražením nových spz, né jako tady na českých úřadech, kde trvá napsat 3 věty tejden a stejně další minimálně hodinu čekáš než napíšou po tejdnu techničák apod... šílený
Servis+Diagnostika+Kódování+Detailing+Dovoz
u Kladna
Servis se zápisem do elektronické servisky :good:
Odjíždíš na dovolenou a potřebuješ rychle vyměnit brzdy/olej/filtry ? Po domluvě klidně i o půlnoci :smoke:

cvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 12.05.2013 19:19
Bydliště: Brünn

Re: Převozní značky z D

Příspěvek od cvaj »

Čus, minulej tejden v pátek jsem dotlačil z D paštiku.
Je pravda, že v ceně Fára byly i značky, ale až po domluvě.
Pepek zavolal kamarádovi, ten naklusal, vzal iniciály, my šli s kamarádem na oběd a za 40 minut byly značky, papíry a pojištění na světě.
Tyto značky by měly platit na území EU.
Já s tím jezdil čtyři dny v běžným provozu po Brně, švestky mě viděly několikrát, stály za mnou i na světlech a nikdo mě nezastavil.
Takže bez obav do D :-)
Nové díly na cokoliv
----------------
http://www.ebezo.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“