Prodej auta na ND - Jak postupovat ?

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Prodej auta na ND - Jak postupovat ?

Příspěvek od Tomikcek »

Zdravím pánové, potřeboval bych radu, budu prodávat auto na náhradní díly a zajímalo by mě jak postupovat aby to zbytečně nový majitel nemusel přihlašovat, zda to vůbec a jak to popřípadě vyřadit z registru. Je to vůbec nějak proveditelné nebo musí být doklad o ekologické likvidaci ?

Pokud by to nijak nešlo jaks e teďka řeší prodej a třeba evidenčka ? Mám mu dát všechny papíry nebo jak ? Děkuji za rady
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Prodej auta na ND - Jak postupovat ?

Příspěvek od shikaree »

Pánové oživuji téma. Zlobí mě ve své postarší Octavii 1.gen. automatická převodovka a tak zvažuji, že bych dal auto pryč na ND, protože do šroťáku se mi to dávat nechce, když jsou na autě nový brzdy, dobrý gumy, rozvody rok starý...apod a zlobí mě jen převodovka, se kterou už mi došla trpělivost.

Jak je s s prodejem na ND? Jak se zrušením z registru...apod.?

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“