Zmena havarijni a povinne ruceni

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
sword
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2010 14:31

Zmena havarijni a povinne ruceni

Příspěvek od sword »

Ahoj,

Mam dotaz a zapomel jsem se zeptat tam, kde jsem uzaviral novou smlouvu, smlouva je podepsana.

Zeptam se tady, mozna mi nekdo poradi.
Platim vse bez problemu, vse mam zaplacene do konce roku.
Dnes jsem uzavrel novou smlouvu u jine pojistovny, ale jelikoz mi pred 2-3 lety praskl naraznik a nechal si to spravit z havarijniho pojisteni, nebudou po me neco chtit doplatit?Nemel jsem zadnou dopravni nehodu, kterou jsem zavinil.Smlouvu jsem mel u kooperativy.

Kdyz jsem uzaviral novou smlouvu tak by to tam snad melo vse byt ne? Nenavysi se mi pojistne ci neco? Moc tomu slovickareni v tech vseobechnych podminkach nerozumim a proto bych byl rad kdyby me to nekdo vysvetlil.


Dekuji.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmena havarijni a povinne ruceni

Příspěvek od skuci »

odpovím ti na to jednoduše....

máš havarijní pojištění, způsobíš škodu a pojistné plnění. Daň za to je spoluúčast, i když bys měsíc po tom co se tit o stalo, tak můžeš smlouvu vypovědět a nic po tobě nemůžou nic chtít.

Nová pojišťovna ani nemá šanci zjistit, že se něco plnilo, protože se přetahují bonusy z POV a tam žádný záznam není ;)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“