DEFEND CAR PROTECT PLUS

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
PatriiiicK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.11.2016 22:05

DEFEND CAR PROTECT PLUS

Příspěvek od PatriiiicK »

Dobrý den,
potřeboval bych poradit při koupi ojetého vozu mi bylo nabídnuto připojištění vozidla proti mechanickým a elektrickým závadám.
Samozřejmě při koupi vozidla mi bylo pojištění přechváleno atd atd.....nakonec jsem kývnul na pojištění Defend car protect plus viz link:http://www.defendinsurance.cz/cz/produk ... a-vozidla/.
Samozřejmě s vozidlem najeto od koupi cca 8500 km a ejhle už je tu první oprava (auto je nyní ve Volkswagenu v Kunraticích) a zjištěna závada škrtící klapka k.o. :laugh: .Proto mám otázku jestli s tím pojištěním má někdo zkušenosti a jestli by se tu našel člověk který má zkušenost s podobnými pojištěními a byl by mi byl schopen říci jestli do poruch pojištění klapka spadá ? :potlesk:
Předem Všem děkuji za odpovědi :thanks:

Uživatelský avatar
avalanche23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 28.02.2010 18:04
Bydliště: Staňkov

Re: DEFEND CAR PROTECT PLUS

Příspěvek od avalanche23 »

Myslím, že škrtící klapku obsahuje až připojištění Advantage. Každopádně nejlepší by podle mého bylo zavolat na telefon, co máš ve smlouvě a zeptat se přímo u zdroje :wink:
Superb III 2.0 TDI 110 kW L&K
Caddy Life 2K 1.9 TDI 77 kW
Polo 9N 1.4 16V 55 kW
Golf 4 1.9 TDI [ATD] 109 kW, chip by Motorpower
Felicia 1.3 MPI 50 kW daily car
Lada 2105 1.3l 47 kW

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“